שרשור שירי חנונים, היה כאן?

שרשור שירי חנונים, היה כאן?

שירים עם או על בחורות יפות יש בכל מקום. שירי חנונים קשה יותר למצוא. חשבתי על זה כשנזכרתי בשיר הזה: http://www.youtube.com/watch?v=09XQLmBNrCo (אבל אולי זה לא פייר, כי הוא ממש עשה קריירה מהחנוניות שלו). יש עוד שירים, אולי גם פחות פארודיים, שעונים להגדרה הזו?

mass

New member
מצאתי ../images/Emo3.gif

לו הייתי דיראק לו סטודנטית היית פלורסנט מנצנץ בעיניה באנחת מועקה משפילה מבטה לתרגיל המונח לפניה לו הייתי דיראק באולם ספריה לעזור בתרגיל אז הצעתי בגינת הפקולטה נשב לאכול על מחצלת קנים שפרשתי אך אני יפתי לא זוכה פרס נובל אלא רק פיסיקאי הניצב כאן מולך מנסה כל הלילה הזה הכושל להבין איך סימן התהפך לו הייתי דיראק פול דיראק אילו רק משייט במרחב הדואלי לו הייתי דיראק בחדרון מאובק לך הייתי פותר אינטגרלים מול הלוח עם גיר אעמוד ואסביר שחייב להיות אנטי-חומר ובים מצבים של אנרגיה שלילית נסתחרר ונצלול אל האושר אך אני יפתי לא זוכה פרס נובל אלא רק פיסיקאי הניצב כאן מולך מנסה כל הלילה הזה הכושל להבין איך סימן התהפך לבחינה לבחינה אז אגש בתחינה שרק מה שלמדתי יופיע כי אחרת הלך ממוצע די מוצלח רק הפקטור יוכל להושיע ובתום הבחינות כשדממה בכיתות אגנבך למצפה כוכבים יחכו לנו כל הפרופסורים שם וישירו שירי אהבים אך אני יפתי לא זוכה פרס נובל אלא רק פיסיקאי הניצב כאן מולך מנסה כל הלילה הזה הכושל להבין איך סימן התהפך...

קרקלה

New member
צ'מע, זה אדיר

אין לי מושג בפיזיקה, אבל המילים חינניות להפליא והמשקל מושלם!

Thumpers

New member
תום לרר! ../images/Emo23.gif

טום/תום. פשוט יוצר אדיר. Epic songs, by an epic man!

mass

New member
לא התבלבלתי.

פשוט לא ידעתי. תודה על התיקון.

elcool

New member
מתוך תוכנית הרדיו לשעבר ץ' סופית

http://www.youtube.com/watch?v=eD_iVl2vIIc אהבת גבר תוכניתן

את הראשון אני כמובן מכיר, הוא אדיר ../images/Emo13.gif

אבל מישאין לו תואר ראשון במתמטיקה כנראה לא יבין את רובו

HouseAtreides

New member
מסתבר שגם בתארים אחרים בתחום הריאלי

דוחפים מספיק קורסים במתימטיקה רק כדי שנבין 99% מהמושגים בשיר כזה אם במקרה ניתקל בו.......

HouseAtreides

New member
חמור קופץ בראש שכמוני ../images/Emo163.gif

מדובר על קבוצה מסדר שני, לא על משוואה דיפרנציאלית
. מה זה לעזאזל קבוצה מסדר שני??

למעלה