שרשור שלב הפיינל פור בצ'מפיונס ליג

מוישלה5

New member
ליברפול-צ'לסי

חבר'ה, זו השנה הרביעית ברציפות ששתי הקבוצות הנ"ל נפגשות בליגת האלופות- וידה של ליברפול תמיד הייתה על העליונה האם יהיה משחק טקטי בונקריסטי משעמם שיעביר את ההכרעה לסטמפורד ברידג'? כנראה שהסיכויים לכך רבים יותר מאשר שנראה משחק אטרקטיבי אמיתי. אבל כדי לעשות את המשחק יותר מעניין בדביל אני אפילו אשים סכום בווינר- בשביל הריגוש.... נראה לי שאני הולך על תיקו וגם תיקו במאצ' אפ בין טורס ודרוגבה. יגמר 0:0 (למרות שבהחלט יכול להיגמר 1:1) מה אתם אומרים?

idan250688

New member
צ'לסי נגד ליברפול

שמי עידן מסיל אני אישית אוהד מנצ'סטר אבל בקשר למשחק של היום: אני מדימונה ואני מקווה שיוסי ישתתף בסופו של דבר במשחק ולא יתייבש בספסל ויביא כבוד למדינה שלנו ולעיר שבא הוא גדל.

sam11p

New member
איציק זוהר - די כבר לא היה נבדל

משהו יכול להסביר לאיציק זוהר שלא היה נבדל , החוק מדבר על התערבות אקטיבית הכוללת מגע גופני או מגע בכדור בלבד . שגיא הסביר נכון אבל איתיק זוהר כ"כ בטוח ומטעה את כל הצופים ץ משהו יכול להגיד לו כבר שירגע ממני שופט בפועל

haim332

New member
מר יעקובי הנכבד...תיסמונת דאון

לידיעתך..תסמונת דאון זו לא מחלה . המשך שידור מוצלח חיים...באר שבע

ישש1-1 לצלסי בדקה95 בניון אמן תעופו

יששששששששששששש בניון אכלתה אותה שיחקה רק 11 דקות וקבלתם גול בלתי יאמן ממש מתנה לאברם

Drenthe

New member
גרנט עד כה חיי על מזל

אי אפשר להתעלם שהוא מוציא תוצאות טובות, אך אני לא רואה בצ'לסי של היום, יכולת לזכות באליפות אנגליה או בליגת האלופות. בכלל בקשר לליגה האנגלית, יהיה קשה.

Drenthe

New member
ליוסי בניון מגיע ללא ספק מקום בהרכב

אך עדיין, בניטז מחליט לוותר על שחקן כישרוני ולהשתמש בשחקן יותר מהיר ואגריסיבי.

למעלה