שרשור שלל...

lilo the sexit

New member
שרשור שלל...

כמה נפשות אתם במשפחה כולל אותכם?! אני כולל אותי זה-5 לא כולל אותי זה-4 כי 5-1=4

אנחנו 5 נפשות כולל אני.........

אני-כיתה ח' רוני- כיתה י"א גיל- צבא אמא ואבא... וג'יפסי-
יהושוע-

סטופיד אייסיקיו../images/Emo70.gif../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

זאת רק אני או שלכולם נמחקה כל הרשימה??

לכולם מלבד כמה בודדים{כמוני למשל}..

חחחחח ואנחנו מונים ככה: אור-שנתיים וחצי נשמתי הטהורה והחמודה צח-שמונה וחצי מתוקקק אני-הילו'ש שלכם...חחח ניב-שש עשרה וחצי,אין תגובה... אמא-סיגלית לא מנומס לאמר גילאים של נשים בנות 30+ ולחכן גילה של אימי חסוי ושמור במערכת,חולה על האמא הכי טובה שיש בעולםםםםם!!! אבא-ירון-37 הוא עושה לי פריבילגיות יותר מכולםםםם....איזה חמוד אני חולה עליוו!!! גם אמא שלי וגם אבא שלי הכי אוהבים אותי כי אני בת יחידה ואני הכי הכי הכי הכי חמודה{נכון?!}חחח סתםםם
זהו....אנחנו בסה"כ 6....איזה משפחה מתוקה יש לי חחחח... נ.ב--->אל תתיחסו לשפע המחמאות שאמרתי פה על משפחתי היקרה{זה שוב בא}חחח הכל מאהבה..!!

lilo the sexit

New member
יש לי רעיוןן!

אולי תתני לי את ה-סיסמא שלך בלי שאני אגיד לאף אחד ויש שיטה להחזיר את כולםם! אני יכולה תוך שניההה! ופשוט םרצו לך ומחקו תביאי לי את הסיסמא הרבה ידלים מהכיהת שלי הביאו לי ואפילו ידיד שלי קנה לי מתנה! חחחחח אז אל תדאגי! תביאי לי במסרים באישי אבל! בסדר?! אוהבת הכי הכיי!,ליאת.

Dark faith

New member
אל תהיה תמימה....הוא עובד עלייך...

תעשי כמוני תורידי מחדש אי סי קיו. זה מחזיר אוטומטית את הרשימה

lilo the sexit

New member
אניי בתתתתתתתת!!!!!!!!

מה מישהי כמוך עושה פהה!?(את כתבת שאת בת 19!!) אמא'להה!! את בת 19 את ראית ראש גדולל!? את לא אמורה להיות בלימודים?!

חזרה לי הרשימה... (נצל"ש)

ראיתם? עכשיו הראו עוד מקרה של מטפלת חסרת לב שמתעללת בתינוק שיואווווווווווו מתי זה יגמר?!?!?!?! מה זה החוסר לב הזה?!!!!! אני בשוק..!!!!!!!

BillysGirl

New member
גמלי!!!!!!!!!!!

זה חזר לי היום... אל תוסיפי מחדש !!! זה יחזור.... כאילו כל הרשימה שלך שם אבל את לא רואה אותה...

אני.......

5 במשפחה.... כולל אני..... אני -כיתה ח' נוי- כיתה ג' נטע- צבא ואבא ואמא שלי...... ושחכתי ....... את הכלבה המאמי שלי....

shirel 1211

New member
המשפחה שלי!

אנחנו 6 במשפחה (כולל אני)... יש לי אמא, אבא, אחות אחת ושני אחים! אהההההה... וכמובן, איך שכחתי? אחיין מהמםםםםםםם!

Danielle b3

New member
עונה../images/Emo70.gif

או... משפחתי האהובה
אנחנו 5
1. אבא 2. אמא 3. אני - בת 12... 4. ליאור - אח שלי - בן 6 וחצי 5. עידן - אח שלי - בן 2 וקצת...

למעלה