שרשור של שירים שאתם אוהבים

yuviz

New member
שרשור של שירים שאתם אוהבים

ולא, לא זה לא לרשום רשימת שירים שאתם אוהבים אלא: אתם שמים מילים לשירים שאתם אוהבים+שם השיר ומי שר אותו\כתב\הלחין מה שבא לכם.. אם אתם לא יודעים ת'מילים אז כנסו לאתר: www.shironet.co.il ותרשמו את שם השיר ואז תלחצו ואז תעתיקו את המילים זה קלי קלות! אז הנה השיר שלי: מ-מ-ע-מ-ק-י-ם מהפרוייקט החדש של עידן רייכל שיר 100מם!!!!!!!!!1 _____________________________ ממעמקים קראתי אלייך בואי אלי בשובך יחזור שוב האור בעיני לא גמור, לא עוזב המגע בידייך שיבוא ויאיר למשמע כל צחוקך. ממעמקים קראתי אלייך בואי אלי מול ירח מאיר את דרכך שוב אלי נפרסו ונמסו מול מגע של ידייך באוזנייך לוחש שואל. מי זה קורא לך הלילה - הקשיבי מי שר בקול אלייך - אל חלונך מי שם נפשו שתהיי מאושרת מי ישים יד ויבנה את ביתך. מי ייתן חייו, ישימם מתחתייך מי כעפר לרגלייך יחייה מי יאהבך עוד מכל אוהבייך מי מכל רוח רעה יצילך ממעמקים. ממעמקים קראתי אלייך בואי אלי מול ירח מאיר את דרכך שוב אלי נפרסו ונמסו מול מגע של ידייך באוזנייך לוחש שואל. מי זה קורא לך הלילה...

שלי זה שיר של אביב גפן אבל בביצוע

של רן ונינט ב"השיר שלנו".: אהבנו ביצוע: נינט ורן דנקר מילים ולחן: אביב גפן זה שוב הגשם הראשון מנגן שירו על החלון מזכיר לי את החורף שעבר התחבקנו כשהיה אז קר אני זוכר את הנשיקה בתחנת רכבת ישנה היית צריכה לחזור אז אל הכפר ודמעותי ענן נשבר ואהבנו אהבנו כמו שלא נאהב עוד לעולם אנ'לא אשכח את המכתב רמזת שמישהו את ליבך גנב וכשאמרת שאת רוצה טיפה לבד הבנתי שלא אראה אותך לעד ואהבנו אהבנו... אני אוהב אותך ואת יודעת שאני אוהב אותך אם את שומעת אז אני אוהב אותך אם את שומעת אותי... ואהבנו אהבנו... ------------------------------- שיר מ-ה-מ-ם~!!!!!

Aviad1987

New member
גם "השיר שלנו" זה שיר מדהים שלו

וגם הוא בוצע על ידי רן ונינט מחדש בסדרה.

והנה המילים של הסדרה ראש גדול:

ראש גדול ביצוע: מיקי גבריאלוב, שירה ג'י ורוי מילים ולחן: מיקי גבריאלוב לך עם החלום לך עם זה קדימה עוף אל השמיים כמו ציפור תן לדמיון לסחוף אותך לאופק תפוס ראש גדול וצא אל המרחב יש הרבה אכזבות והרבה תקוות הרבה מאד יש הרבה כישלונות והרבה הצלחות יש הרבה מריבות והרבה השלמות יש הרבה נקמות והרבה סליחות רק אתה יודע איך רק אתה יודע מה מה זה הזמן שלך להגיד מה שיש ולמה אתה יודע מה טוב אתה יודע לחשוב אין ממה לפחד אתה חייב להשתחרר לעזוב לך עם החלום... יש הרבה בקשות והרבה ציפיות יש הרבה שאלות ואין לך את כל התשובות יש הרבה כוונות והרבה מטרות יש הרבה החטאות והרבה פגיעות הרבה חששות זה ניראה לך אבוד ושאין לך סיכוי שאותה אהבה תבוא לך בשינוי אתה תדע להגיד את מה שיש ומרגיש ומי בכלל יודע מה יופיע אי שם בעתיד מי לך עם החלום...

למעלה