שרשור שמוקדש למאכל הבסיסי והטעים

שרשור שמוקדש למאכל הבסיסי והטעים

הסלט!
אני דרכי עם סלטים התחלתי רק לפני שנה (ועם ירקות בכלל לפני שנתיים או שלוש בלבד). מכיוון שכך מגוון הסלטים שאני יודעת להכין לא גדול (ולמעשה מסתכם באחד
אבל אחד טעים לאללה!!) אז למעני ולמען הפורום כולו, שרשור סלט - כל אחד ירשום מתכון לסלט האהוב עליו. מתכון לסלט כמובן, לא צריך לציין שחותכים ומערבבים וכו'
רק את התכולה.

והסלט האהוב עליי ../images/Emo99.gif

מכיל: חסה (הרבה הרבה) עגבניות שרי גמבה עלי בייבי נבטים סיניים גבינת פטה עיזים חצי לימון סחוט (ח-ו-ב-ה) מלח פלפל טעים, צבעוני וטעים.

* והערה לידע כללי וגם למכיני הסלט

גבינת פטה עיזים - רק של גד. לשנייה יש מרקם בלתי אכיל של מרגרינה.

לקשמי

New member
לסלט הבסיסי

(כלומר מלפפון ועגבניה שזה הבסיס) אוהבת להוסיף: עליי בייבי, זיתים, אגוזי מלך, טופו. משום מה לימון אני לא אוהבת כל כך לשים בסלט. שמה רק שמן זית ומלח וזה יוצא ממש טעים לדעתי.

lollapalooza

New member
טעים ../images/Emo99.gif

אמא שלי מוסיפה לזה גם אגוזי מלך, וזה יוצא מגניב.

habubnik

New member
אי אפשר לנצח את הסלט שלי!

עגבניות שרי ומלפפון ירוק. טאדאה!

דיי דומה לשלך אבל לא בדיוק..

חסה עגבניה מלפפון בצל (לפעמים ירוק, לפעמים לבן לפעמים שניהם
) פלפל אדום גבניה בולגרית (דווקא את של גד אני אוהבת פחות) המון לימון כפית שמן זית ומלח דיאטטי וממש טעים
לפעמים מוסיפה גם עלי בייבי או מש. ויש סלט אחר שאני אוהבת, צ'יזיקי (לא בטוחה בקשר לאיך כותבים את זה. :X) שזה "מרק" יוגורט קר (מאכל יווני). לוקחים יוגורוט ומגרדים לתוכו מלפפון ובצל או שום קצוצים דק ועם קצת תיבול זה ממש טעים
ניסיתי את זה גם עם עגבנייה וזה גם הולך, במקור במתכון מוסיפים שמן זית, אני לא מוסיפה אבל אני שמה קצת גבינה בולגרית או קצת גבינת עיזים מה שמוסיף טעם נחמד. וקצת יותר משמין זה סלט אבוקדו
אבוקדו, לימון, בצל/שום, ביצה קשה, מלח ואפשר להוסיף עגבניה ולהפוך את זה לגואקמולה

d a p h n a

New member
סלט די בסיסי

עגבניות מלפפונים בצל (רצוי סגול) פלפל חסה הכל קצוץ דק מאוד עם חלומי מטוגנת וקרוטונים, מתובל במלח, פלפל, שמן זית ומיץ לימון.

motior

Member
קל וטעים

עגבניות שרי, חתוכות לחצאים או רבעים (תלוי בגודל) זיתים שחוריים וירוקים - חתוכים לטבעות הרבה צנוברים שמן זית מלח אם רוצים - מיץ לימון

אלי ו.

New member
סלטארוחה

הבסיס הוא כרוב אדום, עגבניה, מלפפון אני מוסיף (לפעמים הכל לפעמים חלק): עלי רוקט / גרגרי חומוס / ביצה קשה / גבינה בולגרית / פלפל אדום קלוי* / פרוסות בטטה / זיתים / צימוקים. על הכל אני שופך רוטב צ'ילי מתוק. * הפלפל האדום זו השקעה אבל שוה. אני קולה פלפלים בתנור, שם בשקית אטומה, מקלף ושומר בשקית במקרר מושרים בחומץ בלסמי.

katam

New member
סלט פטריות

חייבים לעשות את הסלט כמה שעות לפני או יום לפני. פטריות שום אפשר שיני שום שלמות ואחר כך להוציא. שמן זית לימון מעט מלח ניתן להוסיף עשב כל שהוא חתוך דק.

I love Nsync

New member
.....

חסה, עגבניות, מלפפונים, מעט זיתים, זמן זית, לימון, מלח, וקוביות טופו שהקפצתי לפני עם תבלינים.

miri2204

New member
סלט עם סויהה

- עבגניות שרי. - מלפון. - גבינה מלוחה (קצת מפוררת בתוך הסלט). - גרעיני פשתן. - אירית. ורוטב סויהה של אסם כמובן (כתחליף לשמן\לימון). (דר"א אני ממליצה על רוטב סויה כתוספת כמעט לכל דבר כגון: סלטים, נודלס, צ'יפס וכו' וכו' פשוט הכול אצלי הסויה זה כמו קטשופ תוספת פשוט לכול).

למעלה