שרשור תחביבים!

שרשור תחביבים!

כאן ייפתח שרשור התחביבים..טוב אז אני אתחיל!! אני אוהבת לרקוד,לשיר,לישון,לראות ראש גדול,לגלוש באינטרנט,להתכתב באיסי ובמסן ולשחק(תחום משחק...)ועוד... ומה איתכם?? תתחילו להקליד! LOVE YOU ALL!!!!!....ממני:ספירו'ש!!

אוהוווו..יש לי רשימה ארוכה

אני אוהבת: לירקוד, לשחק, לשיר, להיות במחשב-בעיקר בפורומים ובבלוגים!! אני אוהבת לצייר, אני אוהבת ללכת לנוער העובד(ש-ו-ל-ט!!) אני אוהבת את החיייםםםם בקיצור אני אוהבת!!!! אור

ayeltush1

New member
שלי זה!!

אני אוהבת להיות בצופים אני משבט אילת קורס הראל כיתה ט אני אוהבת לישון,ליכנס לפרומים וקהילות שונות,להיות באייסיקיו ובצאט תפוז ולעריץץץץץץץץ את יובל אברמוביץ ויהונתן שנברג אני אוהבת לבלות לשמוע מוזיקה ליראות טלויזההההההה

אז ככה..

אני אוהבת להיות במחשב {בעיקר בסימס 2 ובאינטרנט}, אני אוהבת לרקוד ולראות טלוויזיה ואני ואוהבת להיות בצופים שבט שחר אימפריה!!!! ואני חולה על רן דנקר!!!!

ayeltush1

New member
שלי זה!!

אני אוהבת להיות בצופים אני משבט אילת קורס הראל כיתה ט אני אוהבת לישון,ליכנס לפרומים וקהילות שונות,להיות באייסיקיו ובצאט תפוז ולעריץץץץץץץץ את יובל אברמוביץ ויהונתן שנברג אני אוהבת לבלות לשמוע מוזיקה ליראות טלויזההההההה

אמממ שלי...

אני אוהבת לרקוד,לשחות,לשחק במחשב-אייסייקיו מסנגר אתרים וכדומה,לראות טלוויזיה-פלוריסיינטה, מכורה לצ'אט ראש גדול........אאאמממממ ואני אוהבת לראות את כוכבי ראש גדול בתמונות....חחחחח....סהו..!!!

shusha13

New member
שלי..

אני אוהבת לשחק(תחום משחק), לרקוד, לשיר, טלויזיה, ספרים טובים, לכתוב שירים, לשמוע שירים טובים כמובן שמחשב.. ולהיות עם חברת וידידים.. כמובן שלהתאהב.....

shirel 1211

New member
התחביבים שלי...

אני אוהבת לשיר
לרקוד
להצטלם
לשחק
לדבר עם חברות וכמובן=> איתכם, אנשי הצ'אט של "ראש גדול"

שלי כנסו......

אני אוהבת לשחק, לשיר (אני לא שרה יפה בכלל, זה סתם כיף) אמממממ להיות באיי סי כמובן כמובן בפורום של ראש גדול.! לשחק במחשב אמממ בכלל להיות במחשב.... לראות טלויזיה, לשמוע מוסיקה, להיות עם חברים, לשחק כדורעף וכדורגל.... אמממ וזהו ניראה לי......

למעלה