שרשור תכונות שלכם...

שרשור תכונות שלכם...

אורייט בשרשור הזה תוכלו לרשום תכונות שלכם ולספר על עצמכם...מה שעולחה לכם לראש!,מה אתם אוהבים,מה מאפיןן אותכם,צבע אהוב,מאכל אהוב,איזה סוג טיפוסים אתם שונאים ולהפך וכדומה.. תוכלו לצרף גם תמונות שלכם זה יוסיף מאוד.. אני יתחיל.. תכונה בולטת מאוד אצלי,אני רגישה מאוד...אני אוהבת להיות הצודקת ואוהבת להנהיג,אני כאריזמתית,אוהבת את הצבע הורוד והתכלת,מזל בתולה,לא סובלת שמרחלים עליי!לא סובלת שמתווכחים איתי,אני לומדת משפטים,אני שחיינית,ורקדנית..המממ מה עוד אפשר לאמר...אני בת יחידה מתוך 3 בנים ומתייחסים אליי כאל נסיכה...איזה כיף...אני אוהבת לדספק בטלפון ולגלוש באינטרנט וכמובן להיות בקניון 24 שעות ביממה ולקנות המון בגדים חחחח מה עוד אפשר לספר שלא אמרתי????אני יחשוב ואוסיף אם צריך... ד"א אני חולה מאוד עכשיו ואני כותבת לכם על סף כוחות...אני ניזונה כבר יומיים מצלחת מרק אחת ותה...ולכן אנל'א יודעת אם אני אגיב בקרוב לשרשור שאני בעצמי פתחתי...אוףףף...בעעעעע ה י ל ה

shirel 1211

New member
תכונות שלי../images/Emo41.gif

אני רגישה מאוד.... אני אוהבת שיש צדק ואני אוהבת להנהיג אבל גם לתת לאחרים לעשות את זה
אני לוקחת כל דבר ל-
אני דיי היסטרית (מאוד היסטרית) בכל מה שקשור לחרקים
אני אוהבת צבע כחול
אני מאוד אוהבת לשיר, לרקוד וגם לשחק (מקווה שיום אחד אני אהה שחקנית), אני אוהבת להיות בקניונים, בים ובמסיבות כיתיות וכאלה... אני מאוד חברותית ולא אוהבת להמר (אני אוהבת ללכת על בטוח). אני מזל קשת, שונאת שמרכלים עליי ושונאת לרכל
אני לא אוהבת לעשות הכל בלחץ ושונאת לקום מוקדם בבוקר... יש לי עוד אחות אחת ושני אחים וגם אחיין קטן
, אני הכי קטנה בבית
הילוש תהיי בריאה

דניאל866

New member
אוקיי, תכונות שלי!../images/Emo66.gif

אני די ביישנית =)
אני רגישה, ונעלבת די מהר=/
אני שונאת לריב
מממ...רקדתי ג'ז 5 שנים
אני אוהבת את אלמה המושלמת!
אני לא אוהבת ששולטים עלי..
אני שונאת שמרכלים עלי או על כל אחד אחר
אני שונאת לראות מכות<ביוחד בין בנות>
ממ...אני רוצה להיות שחקנית שאני יהיה גדולה ההיתי 3 שנים בדרמה
ועם אני לא יהיה שחקנית אני יירצה להיות במאית.
יש לי כלבה שקוראים לה ג'ני ואני מתה עליה
וזהו!! אוהבת אותך הכי שבעולם דניאל

avshalomariel

New member
אני יכול לתאר את עצמי באייקון אחד..

וזה כולל את החדר, המוזיקה, סגנון החיים כולו, הצבע המועדף, העונה המועדפת וכו וכו'

yuviz

New member
אוקייייייייי... אממממ..

אני מאודדדדדדד יצירתית ואני מציירת יפה.. ויש לי כתב יפה חח.. ואני גם *צנועה*
אמממממממממ.. אני באורטכניו.. איזה תכונה!
אני חולה על ילדים קטנים!! לכל אחד מתוק שאני רואה אני אומרת : "תתקשר אליי כשתהיה בן 18" וזה כולל ילדים בכיתה ד'.. חח
אני אוהבת לקחת פיקוד, אבל אני לא שתלטנית
אני נוטה להילחץ ממש מהר
והאמת שהאגו לא משחק תפקיד במצבים שאני נתקלת בהם..
יש לי מצפון ממשששש מעצבן! אני פשוט חייבת לחשוב על כל דבר שהילד הזה לא ייפגע ושלזה לא יהרסו את הבית.. חח
וזהו!
ושאני חולה על אדם הירש, ורועי ויינברג המוווווווווושלמים!
ועל אלמה בן זאב וספיר דרמון המהממממממממממממממממות!!

שליייי.... כנסווו!!!!

אמממ.. הילוש.. אנחנו דומות כפרה.. כמעט כל מה שכתבת זאת אני.. נראה לי לא רק ספוש הפיצול שלי.. חחחחחחחחח... אני בתמונה עם החולצה הכחולה... זה היה באיטליה בחופש הגדול.... אז ככה.... גם אני רגישה מאוד...אני גם אוהבת להיות צודקת.. ואם אני לא צודקת אני מתעצבנת ומחפשת תמיד דרך כדי להראות שאני הצודקת.. חחחח גם אני אוהבת להנהיג.. ו.. אממ.. לא להרגיז אותי.. כי כשאני מתעצבנת.. ואההה ווואההה... אני אוהבת את הצבעים וורוד..וכחול.. מזל תאומים אממ.. גם אני לא סובלת שמרכים עליי.. ואם כן אז מי שריכל מת.. !!!!!! אני קצת אבל קצת רעה... חחחחחחחח... אני יורדת על החננים..
חחח אממ... אני הבכורה ויש לי עוד אח בן 11 ועוד אחות בת 7 אממ.. אני בקניון כל יום.. אני גרה מול קניון ואין יום שאני לא שם...!! חחחחח... א!ה2ת תמ*ד..... 0פ*7!ש... נ.ב. הלושש נשמתיי.. תרגישיי טובב כפרהההה!!!!!!!

................

הילוש המאמוש 14 זאת את שמצולמת עם כוסית בטירוף 1 בתמונה באיטליה???!!!

ספו'ששששש...את הנשמה התאומה שלייי

אין עליךךךךךךךךךךךךך!!!!!! ולא מורי חחח אני ישים תמונה עוד כמה זמן אני יעלה מהטיול השנתי כמה בעעעע................. אני מתעצלת ללחוץ על שני כפתורים במחשב חחחח...

../images/Emo41.gif שלי ../images/Emo41.gif

אוקיי, אז ככה: ואני מזהירה מראש על ה*אנטי* צניעות שלי... - אני חכמה. - אני קצת רגישה. - אני שומרת טינה לאנשים שפגעו בי. - כשאני אוהבת מישהו אני אוהבת אותו עד הסוף! - יש בי הרבה אהבה... - אני יצירתית. - אני אוהבת לקחת פיקוד ואני א שתלטנית (סורי שהעתקתי, יובל, פשוט זה ניסוח מושלם!!!) - אני מקורית
-אני יכולה להיות עצלנית. - אני אוכלת הרבה... - אני שונאת: צבועים, שקרנים, בוגדים,פקאצות. - אני אוהבת: את עצמי (זה ממש ממש חשוב לאהוב את עצמך - חייב להיות מקום ראשון, הרי "אם אין אני לי - מי לי?"), את המשפחה שלי, את החברות שלי, לחיות, חלק ממקצועות הלימוד (הגעתי למסקנה הזאת אתמול!!! חחח), לשיר, לרקוד, לצייר, לראות T.V. , להיות במחשב, ימאות (במיוחד אופטימיסט חחח), ואתכם כמובןןןן! ואהמ..... זהו!!!!! מי קרא את "מגילת אדוה" (כן, כן - מגילת אדוה, כמו מגילת אסתר, רק "אדוה"..ץ. עזבו... אני קצת הוזה...)

שלי......

* אני לפעמים ביישנית * אני שונאת צביעות * אני שונאת שמתווכחים איתי על משהו שאני יודעת שאני צודקת! * אני מזה קנאית .... חחחח.... לא יודעת למה!! * למדתי ג'אאז שנה ואז היתעמלות קרקע שנתיים ועכשיו אני לומדת דרמה... * אני רוצה להיות שחקנית . החלום הכי גדול שלי.... שחקנית בהוליווד * אני מתה על אורלנדו בלום ואלמה בן זאב המושלמים!!!! * אני אוהבת את הצבע סגול....(כל החדר שלי סגול) * אני מאוד רגישה * אני אוהבת להיות בקניון .... שופינג וכאלה.... *

התכונות שלי......................

אני מאוד רגישה
אני אוהבת מאוד לצחוק ולהצחיק...
אני שונאת שאנשים משקרים
אני שונאת שאנשים "תופסים תחת"
אני אוהבת לשחק... אני גם לומדת משחק בירושלים.. והחלום שלי זה להיות שחקנית..
אני ממש ממש ממש ממש אוהבת לקנות בגדים ונעליים וכד', אני יכולה להיות בקניון 24 שעות ביממה חחחחחחחחחחחח
אני אוהבת לצאת למסיבותתתת, ואני אוהבת לרקוד במסיבות, ולהתפרעעעעעעעע חחחחחחחחחחח
אני אוהבת לראות טלויזיה (כל הסדרות של כריס מורנה למיניהן), וראש גדול...
אני אוהבת להיות במחשב, (באיי סי ובפורום ראש גדול
)
אני אוהבת להסתובב עם חברות ולהיות עם המשפחה
אני אוהבת לשחק כדורעף, ואני משחקת כבר 5 שנים טובות...
אני אוהבת את הצבעים כחול, לבן וורוד.
המאכל האהוב עליי זה המקרוני של אמא שלי... (יאממממממ
) ואני גם מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד אוהבת פרוזן יוגורט....
ואחרון..: אני מתה, חולה, שרופה על המשפחה והחברים שלייייייייייי וכמובן עליכםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם מואה אוהבת אתכםםםםםםםם

Danielle b3

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo27.gifהתכונות שלי../images/Emo37.gif../images/Emo28.gif

צבעים אהובים : כתום , כחול וורוד
ספורט : חולה על כדורסל
וכדור עף
אני לא אוהבת לשקר
ולא אוהבת שמשקרים לי
אני שונאת שוויצרים וסכסכנים
אוהבת אנשים נחמדים, אמיתיים, ומצחיקים
אני ילדה מצחיקה
אוהבת לרקוד
חולת מוזיקה
מזל תאומים
אוהבת לעשות "שופינג"
אוהבת לשיר
ציטוטים נבחרים : "פתגם סיני עתיק אומר שעם אין לך מה להגיד תגיד פתגם סיני עתיק" ו - "חיים רק פעם אחת " תמונה - אין

למעלה