שרשור תמונות מפדחות!!!

Nechi Nech

New member
שרשור תמונות מפדחות!!! ../images/Emo152.gif../images/Emo151.gif

שוטטתי לי באתר reggaephotos (אחלה אתר אגב) ויצא לי לראות כמה תמונות די מביכות של גדולי הזמרים מג'מייקה
ובנימה אופטימית זו אני מכריז על שרשור תמונות מפדחות! אנוכי אתחיל עם ביני מאן הבאד מאן האשכנזי של הרגאיי

Nechi Nech

New member
בחור לא מזוהה שעלה עם ביני מאן

אולי אתם תצליחו לזהות אותו
הרג אותי

Nechi Nech

New member
../images/Emo41.gifקלאאאאאאאאאאש!!!!!!!!!!../images/Emo41.gif

בין וייבז קארטל לנינג'ה מאן! ההתחלה -------------)

Nechi Nech

New member
ההמשך-

חבובצ'יקים מפרידים ותופסים את וייבז קארטל העצבני במיוחד:)

SaBaGMaN

New member
חבל

חבל שזה ניגמר בצורה כזאת.. חבל שהם לוכחים את המוזיקה הזאת לכיוון לא נכון.. לא הייתי שם אז אני לא יכול לישפוט אבל זה לא מצדיק אלימות פיזית.. אם זה קלאש אז אחלה כל מה שיש להגיד אז אומרים דרך המייק.. חבל שזה לא תמיד ככה.. חוץ מיזה קארטל לא צריך להישתמש בידיים כדיי לנצח את נינג'ה מאן נכון לעכשיו הוא אוכל אותו בלי מלח.

yaarasta

New member
איזה בחורה שרקדה במועדון, קבלו:

היה איזה תחרות DANCEHALL QUEEN ואחת הבחורות נענע את התחת שלה כל כך מהר, שכל שניה עלתה לה החצאית..... בהתחלה חשבתי שהיא בלי תחתונים (!!!) אבל אל תדאגו.... היא אח"כ אמרה לי שהיא " a good christen girl"... כן בטח... הכומר שלה היה חוטף התקף לב עם הוא היה רואה באיזה מהירות האגן שלה זז מימין לשמאל... יותר מהר מה BPM של מוסיקת ג'אנגל.....חחח.... -יער

yaarasta

New member
והבחורה הזאת בכלל..........

מסתבר ששם "a fat girl is a goooood girl" כמובן שזה מג'מייקה, ובלונדון פחות, אבל אני לא מקנה בתייר מסכן שנכנס למועדון דאנסהול בקיץ.... הבחורות שם חצי ערומות (ממה ששמעתי) דרך אגב, השמנה לקחה את התחרות.... זכתה ב 100 פאונד (800 ש"ח) ובבקבוק שמפניה.... שיהיה לה לבריאות (ובתאבון!)

למעלה