שרשור Bob Marley Tribute לסגירת השבוע

שרשור Bob Marley Tribute לסגירת השבוע

אני רוצה לסגור את השבוע הזה לציון יום הולדתו ה- 64 של בוב מארלי, שאפשר רק להצטער שלא נחגג בנוכחותו, בשרשור שיוקדש לאינסוף המחוות שנעשו וממשיכות להיעשות לבוב מארלי מאז מותו. כמה וכמה מופעי מחווה היו השבוע בארץ, אין סוף בכל העולם. אין סוף אומנים ששרים גרסאות מיוחדות של שיריהם, או גרסאות כיסוי לשיריו היפים של בוב, לכל אורך השנים. במקביל למופעים הללו, לאורך השנים מאז מותו הוקלטו המון שירים שהוקדשו לזכרו של בוב. חלקם אותן גרסאות הכיסוי, אך מלבדם גם שירים שדיברו על בוב, על כל מה שעשה, בעין סוגדת ממש. הנה דוגמא לכמה מהשירים הללו: Horace Andy - Bob Marley U Mike - Turn And Twist על ה- Lecturer Riddim (מצאתי רק לינק למדלי על הרידים, אבל זה אחלה מדלי אז כנסו
) Louie Lepkie - Tribute To Bob Marley (גם כאן מצאתי רק לינק למדלי על הShank I Sheck, וזה איפשהו שם באמצע, שימו לב שיש שם גם מין דגימה של Get Up Stand Up) שמתי למטה עוד כמה גרסאות כיסוי מעניינות. מוזמנים להעלות גם מחוות אהובות עליכם. שיהיה שבוע טוב! גיל.

xXx Shiraz xXx

New member
הנה!

כאמור ראט רייס אחד הצ'ונים האהובים עליי של בובים, וזו גרסה שכל כך נגעה לליבי (אולי בגלל הדימיון הווקאלי בין סטיבן לאבא'לה??) שאפילו ביקשתי מידיד (מכר) שיחתוך לי אותה מיוטיוב וישלח לי במיידי
איבדתי תקובץ אגב, יותם - אם אתה קורא את הפוסט הנל, אנא שלח לי שוב! אני יודעת שעברו אולי 3 שנים, אבל תחפש!

למעלה