שרשור

fazer_1000

New member
לינק להורדת הסרט FASTER באיכות יותר גבוהה

ממה שסליפרס שם פה
בזמנו אמרתי שיש גרסא של 4 ג'יגה וקיבלתי כמה מסרים רק שלא ידעתי לתת את הלינק, עילג שכמותי. אז הנה, התאמצתי (כי זה או זה או להתחיל ללמוד לפיננסית ב') ושיחזרתי את הלינק! בבקשה: http://ca.isohunt.com/download/11934828/Faster+The+Movie+MotoGP.torrent תודו לי אחר כך. באמת.

x a m

New member
סיפור על אופנוען מיוחד

לפני כמה שנים הלכתיעל טיילת בת גלים עם חברה שלי. בדרך חלפנו על פני טיפוס שנראה כמו משה שהוציאנו ממצרים: איש מבוגר יחסית עומד מול הים בפוזה של מדיטציה, זקן ארוך, בגדיום לבנים "סמרטוטיים", מטה ארוך ועקום. לאחר כמה דקות אני שומע נהמה של אופנוע ספורט מאחורי ופתאום חולף על פנינו "משה" כשהוא רכוב על R1 כחול ונוצץ. בלי קסדה ומטה הקסם שלו משופצר לאופנוע עם מתקן מיוחד. בפעמים אחרות יצא לי לראות אותו מסתובב באיזור בת גלים- קרית אליעזר רכוב על קטנוע 125 וגם הוא עם שיפצור למטה הקסם שלו ושוב, בלי קסדה.

zzzny

New member
אז אני אספר גם...

שעבדתי במוסך באיזור ר"ג הגיע איש מבוגר עם תקלה בקטנוע 50 סמ"ק. איש שרואים עליו שהוא עבר הרבה... שהוא חי את התחום אבל כמו שכתבתי מבוגר. הוא היה אצילי, צנוע... כזה שמפנים לו מקום לשבת והוא אומר: "זה בסדר אין צורך..." מציעים לו לשתות חם או קר והוא מגיב שוב באותה הצורה.... במהלך השיחה הוא סיפר ש... בעבר היה לו טריומף, הוא היה מנהל של מחלקת רינטגן איפשהו. לקח כמה חודשים חופש מהעבודה איפשהו בשנות השבעים, עלה איתו על ספינה ויצא לטיול לבד באירופה...הוא והטריומף שלו... אני זוכר איך רכשתי לו כבוד והפעם לא רק בגלל גילו המופלג... ששאלתי לגילו הוא ענה שהוא בן 96!!! בן 96 מתנייד על קטנוע ויש לו זכרונות וחוויות שחבל (ומזל) שאי אפשר להעביר בדיסק און קי. אני זוכר שעבר לי בראש לחבר בינו לבין כתב מוטו או פולגז וכאלה... שיעשו כתבה על הרוכב הכי מבוגר בארץ אבל נראה היה שבגלל צניעותו הוא היה מסרב.... אני כבר לא עובד שם כמה שנים ולא ראיתי אותו שוב אם כי מודה על אותה ההזדמנות שהייתה לי להכיר.

גם אני פגשתי רוכב קטנוע יוצא דופן (סיפור אמת)

לפני כשנתיים בבוקרו של יום ירדתי מהבית ברחוב בגבעתיים (חצי סואן), באודי משחר את דו גלגלי שלי מכבליו ומתכונן ליציאה תוך בהיה על המכוניות החולפות חולף על פני ברכיבה איש מבוגר עם זקן בנונשולנטיות על קטנוע, עם קסדת חצי על ראשו ו חוץ מזה שום דבר... כן שום דבר. לא הבנתם? הבן אדם היה ערום כביום היוולדו. לרגע חשבתי שלא ראיתי טוב\ והחלפני מבטים עם עוד אדם שעמד מעבר לכביש ושאלנו אחד את השני אם ראינו טוב את מה שראינו. כן הוא היה עירום

lazybones

New member
והנה הסיפור המלא

לפני שנתיים אני אצל רינה מגבעתיים, פתאום בעלה חוזר במפתיע מהמילואים\טיסה לחו"ל\שקר כלשהו, אני לא מספיק לקחת את הבגדים ורינה צורחת, עוף מהחלון בעלי בדלת!! אני יורד מהמרזב כשרק את הקסדה והמפתחות הספקתי לקחת. רינה, אפשר לקבל בחזרה את המכנסיים? קר לי בתחת.

Dresdner

New member
WOW איך לא חשבו על זה קודם זה פשוט גאוני../images/Emo3.gif

ronbeltran

New member
../images/Emo67.gifפעמיים!!!

כרגע הופיע על המסך הודעה מתפוז הטוענת כי מסיבות טכניות לא ניתן לבצע את הפעולה. אלוי וגם בכספומט היה מתנהג ככה.

fazer_1000

New member
קישור להורדת הסרט A TWIST OF THE WRIST II

זה הסרט החדש יותר של קית' קוד, מדריך הרכיבה האגדי, מבוסס על הספר שלו באותו שם. ראיתי חצי בינתיים (הפסקות הקפה בלימודים מתארכות..) ונראה מעניין ממש עם המון טיפים מעולים וצילומים שממחישים לי דברים שהרגשתי ברכיבות ולא ידעתי להסביר. גם הספר נמצא ברשת, אגב. הערה: זהו לינק פיראטי (כמו זה שבהודעה מעל) ואני מציע לכל מי ש30$ לא נראים מבחינתו כהוצאה רצינית להזמין את הסרט מחו"ל. אני ניסיתי אבל באתר שולחים רק לארה"ב ונשברתי די מהר מלחפש מקום להוריד בתשלום. תבלו.

xfwind

New member
../images/Emo66.gif../images/Emo178.gif../images/Emo67.gif

משה........הרבה סיפורים, אני מכיר כמה ממקור שני..... כיום הברנש נמצא במקום מתבקש......... מעט מאוד כבוד אם בכלל....

למעלה