שרשור

reut444

New member
באמת?=/

ואיך את מרגישה עכשיו
? אני לא למדתי היוםם ..רק הלכתי לקחת תעודהה ..חח אתמול יצאתי עם חבר שלי וידידה ..והיה מצחיקק רצחח .. הסתובבנו משבע ועד עשר ..עשינו את כל השכונה שלי ..חחחחחח D: היום קיבלתי את התעודה ..ומה נגיד לכם..חח תעודה בסדר (שיפור לעומת המחצית הקודמת) אבל עדיין צריך לשפר..:/ וגם יום שניי יש לי מתכונתתתת ..בלשוון! המורה החליטה לעשות עוד מתכונתת..ועכשיו אין לי כווחחח לפתוחח את המיקודית ולהתחיל ללמוד..=/ מחר אני לא יוצאת..אז נראה לי שנישן קצת חח..ואז יום שבתתת מסיבההההה

מיוש94

New member
עכשיו מרגישה יותר טוב אבל עדיין עם כאבי ראש..

שיהיה לך בהצלחה עם המתכונת

reut444

New member
תוודה למרות שמזה אין לי כוח למתכונת..

ישבתי בשעות האחרונות על המיקודית..חלאסס נמאסס D: חחח מחר נמשיךך XD

reut444

New member
בטעות..התבלבלתי זה בגלל השעה :|

הייתי הפוכה .. שמעי ..זה סתם עלה לי רעיון להפעיל את הפורום.. בסדר לא צריך.

reut444

New member
שרשור../images/Emo32.gif

מה קורהה אנשיים
איך עבר עליכםם היום
אני נשארתי בבית..היום לא למדתי..וכייףף להיות בבית..
מה שהכי ביאס ..זה שנכשלתי שוב במתכונת..אבל מחר יש לי תגבור בעשר אז יש לי אפשרות לתקן את המתכונת ולשפר את הציון מגן שלי..אוף מקווה שיהיה טוב ושהמגן יעלה.. גם יש מצבב שלא לומדיםם עד הבגרות..וזה טוובב חופש.....
וגם חצי חופש נדפק בגלל שאני צריכה ללכת לקורס קיץ במתמטיקה ובלשון..ארר
טוב חפיף גם נעבוד נלמד ונקליט..(ההקלטות יתעכבו קצת..בגלל שאני בעונש סיפור ארוךך..) הקלטות לדמו זה 3000 שקל..אז נעבוודד ונחסוךך ונכתובב מלא שירים..ובספטמבר ניכנס להקליט

roey406

New member
בהצלחה!

גם במבחנים וגם בהקלטות
אני כבר בחופש מיום ראשון P:

../images/Emo43.gif אנשים מציג בגאווה ../images/Emo34.gif

אנשים גאה להציג: המתחם הכי גאה במצעד הגאווה הירושלמי
ביום חמישי הקרוב יתקיים בירושלים מצעד הגאווה. תפוז לוקחת חלק במצעד, ובענק! אנחנו נהיה במאהל הגאווה התפוזי שיוקם בגן העצמאות ונקדם את פני החוגגים. אנחנו מזמינים את כולכם לבוא למאהל, להיפגש ולהכיר את חבריכם לפורום. מחכים לראותכם במתחם הגאה של
!
שחף בן שלום, גולש ותיק בתפוז, בעל הפרעת קשב וריכוז ויועץ חינוכי (תואר שני והתמחות בשילוב תלמידים בחינוך). הגישה שלו עם ילדים: ערימות של אהבה וגבולות מפלדה יצוקה. אתם מוזמנים להתייעץ אתו בנושאים: התמכרות למחשב, שילוב, סמכות הורית, סמכות מורית, והתמודדות עם מצבי לחץ של ילדים בפורום הפרעות קשב ADHD בין השעות 21:00-22:30: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=201&MessageId=130921961
רוצים לזכות בכרטיס זוגי למפגש המוזיקלי עם אגדת הגיטרה- סטיב ואי ב-30.6 בהיכל התרבות בת"א? ענו על החידון בפורום כלי נגינה ונגנים ואולי תוכלו להיות שם! http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=212&MessageId=130910529
אחת משש נשים - דיכאון לאחר לידה בימים אלו מתגבש סרט העוסק בדכאון אחרי לידה. מטרת הסרט להראות שכל אחת יכולה ללקות בדכאון ויוסבר איך אפשר לטפל ולצאת מהמשבר. במסגרתו יצלמו נשים שסובלות בימים אלה מדיכאון אחרי לידה - על מנת להראות מה עובר עליהן ואיך הן מתמודדות ויוצאות מהמשבר. גולשות המוכנות לשתף פעולה, ובכך לקדם נושא חשוב זה, ולסייע לנשים רבות במצב כזה, מוזמנות לפנות במסר לכינוי "הנהלת הפורומים".

למעלה