שרשור RAW

DIUNIM החדש

Active member
  • המהדורה מוקדשת לג'ון "לוק הארפר" הובר.​
  • דרו מקינטייר יוצא ואומר שהשנה הייתה מטורפת. הוא זכה ברויאל ראמבל, ניצח את ברוק לסנר, הפסיד את התואר לרנדי אורטון וזכה שוב. הוא מודה למעריצים. בשבוע הבא הוא יגן על האליפות ב-RAW אגדות מול שיימוס או קית' לי. שיימוס יוצא ומקינטייר אומר שהוא יודע מה הוא רוצה. להסביר שזה היה בסדר שתקף את קית' לי לאחר הקרב שלהם. שיימוס אומר שהם יכולים להילחם על האליפות אחד מול השני. קית' לי יוצא ואומר שיחכה עד לקרב וינצח את שיימוס. והוא אומר ששיימוס יבגוד במקינטייר. שיימוס מתעצבן ומקינטייר דורש שופט עכשיו, כי ממילא בשבוע הבא הוא ינצח. שיימוס תוקף את לי עם ברוג קיק.​
  • קרב טעינה לכתר: קית' לי ניצח את שיימוס לאחר ספיריט בומב.​
  • גראן מטאליק (ע' לינס דוראדו) ניצח את המיז (ע' ג'ון מוריסון) לאחר רול אפ.​
  • אליאס מנגן בגיטרה לג'ייסון רייקר. אומוס ו-AJ סטיילס באים ו-AJ מתעצבן על המוזיקה.​
  • שיינה באזלר ניצחה את דיינה ברוק (ע' מנדי רוז) לאחר קיריפודה קלאץ'. לאחר מכן היא חנקה גם את מנדי.​
  • אלכסה בליס מנחה את "מגרש המשחקים של אלכסה". היא אומרת שאולי השד יבוא ל-RAW אגדות כדי לפגוש את האלק הוגאן. המוזיקה של רנדי אורטון נשמעת והוא לא יוצא. אורטון נמצא בבית הכיף של הגחליליות והורס את הבובות. אלכסה מזהירה אותו. אורטון מסתכל על תמונה של הבקתה של בריי שרופה, ואלכסה מאתגרת אותו לקרב הלילה. אורטון מסכים.​
  • שארלוט פלייר אומרת שב-2021 היא תישאר בפסגה. אסוקה מגיעה ואומרת שנייה לא מוכנה אליה.​
  • AJ סטיילס (ע' אומוס) ניצח את אליאס (ע' ג'ייסון רייקר) לאחר פנומנאל פורארם.​
  • מוסטפה עלי (ע' רטריביושן) ניצח את ריקושט לאחר שריקושט התעלף בקוג'י קלאץ'. לאחר מכן עלי ביקש ממנו להצטרף לרטריביושן. ריקושט נתן לו ריקויל.​
  • נייה ג'קס אומרת שהמטרות שלה הן לפצוע את שארלוט, לקחת את תארי הזוגות ולזכות בראמבל הנשים. שיינה באזלר מסכימה.​
  • דרו מקינטייר מתראיין ואומר שקית' לי יכול לנצח את כולם חוץ ממנו.​
  • שארלוט פלייר (ע' אסוקה) ניצחה את נייה ג'קס (ע' שיינה באזלר) בפסילה לאחר שבאזלר נעלה את שארלוט בקירפודה קלאץ'. לאחר מכן אסוקה הבריחה את כולן.​
  • אנג'ל גארזה הולך מאחורי הקלעים ו-R טרות' ושאר הג'וברים שרודפים אחריו מחצו לו את הוורד.​
  • רידל מדבר עם הניו דיי וג'ף הארדי נכנס. רידל מציע שמות מוזרים לרביעייה.​
  • MVP אומר שבובי לאשלי רוצה להכריז משהו. לאשלי מכריז שיהיה בראמבל.​
  • ההארט ביזנס (MVP, בובי לאשלי, סדריק אלכסנדר ושלטון בנג'מין) ניצחו את הניו דיי (קופי קינגסטון ואקסבייר וודס) וההארדי ברוז (ג'ף הארדי ורידל) לאחר הארט לוק על הארדי. לאחר הקרב רידל פגע בלאשלי עם פיינל פלאש.​
  • המיז כועס וג'ון מוריסון מנסה לעודד אותו. אדם פירס החליט להביא לו את המאני אין דה בנק כי מוריסון היה זה שפדה אותו.​
  • אלכסה בליס יוצאת לזירה ורנדי אורטון אחריה. אלכסה מביאה לאורטון מיכל דלק וגפרורים. היא מבקשת שישרוף אותה. אורטון אומר שהוא רוצה. האורות נכבים ו... זהו?​

למעלה