שרשור RAW

DIUNIM החדש

Active member
  • טריפל אייץ' בזירה. הוא מקבל את הקהל ואומר שהתקופה קשה. רנדי אורטון יוצא ואומר שהיה אמור להיות קרב גדול הלילה. אבל דרו מקינטייר לא פה. טריפל אייץ' הגיע. הוא מקווה שהוא יחליט שאורטון נכנס אחרון לראמבל או לתת לו את האליפות. טריפל אייץ' אומר לו לנצח בראמבל. אורטון מתעמת איתו וטריפל אייץ' מחמיא לו על השנה שעברה. הוא אומר שאורטון עושה בדיוק מה שהוא צריך לעשות, גם בנושא השד. אבל הוא לא אוהב שאורטון איים על אגדות, בעיקר על ריק פלייר. אורטון לא אגדה. אורטון אומר שהוא אגדה ושואל האם לטריפל אייץ' עדיין יש את זה. טריפל אייץ' מסרב להילחם ואורטון יורד עליו. טריפל אייץ' נותן לו מכה, אורטון קם והוא מניח שזה כן.​
  • שארלוט פלייר מתראיינת ואומרת שהיא תטפל בלייסי אוונס, ולא צריך לדבר על אבא שלה. לאחר מכן לייסי אוונס מתראיינת ואומרת שריק פלייר ממש סקסי.​
  • דרו מקינטייר מופיע על המסך. מסתבר שמקינטייר חטף קורונה. הוא א-סימפטומטי, אבל הוא מזהיר את כולם לשים מסכה ולשמור על ריחוק חברתי.​
  • לייסי אוונס ניצחה את שארלוט פלייר לאחר שריק פלייר הפיל את שארלוט במהלך סופלקס והחזיק לה את הרגל. לאחר מכן הוא חגג עם לייסי.​
  • קית' לי ושיימוס מדברים ומסכימים לשים את הבעיות בצד. המיז וג'ון מוריסון מגיעים ואומרים שיטפלו בהם. הם מסכימים על קרב.​
  • ג'קסון רייקר (שהחליף את אליאס שנפצע בזמן שהקליט מוזיקה) ניצח את ג'ף הארדי לאחר כמה שניות, עם רול אפ והסחת דעת של אליאס. לאחר מכן ג'ף דרש מאליאס להילחם מולו.​
  • ג'ף הארדי ניצח את אליאס (ע' ג'קסון רייקר) לאחר טוויסט אוף פייט וסוואנטון בומב.​
  • שיימוס וקית' לי ניצחו את המיז וג'ון מוריסון לאחר ברוג קיק למוריסון.​
  • טריפל אייץ' אומר שאגדות סוללות את הדרך, והוא מקבל את האתגר של אורטון.​
  • שיימוס וקית' לי מתווכחים קצת בגלל ששיימוס נכנס לזירה בסוף הקרב עם בליינד טאג ונתן ברוג קיק, מה שמוביל ל...​
  • קית' לי ניצח את שיימוס לאחר ספיריט בומב. לאחר הקרב שיימוס חיבק את לי.​
  • דרו מקינטייר שוב מופיע בסרטון. הוא אומר שהוא הגן על אליפות ה-WWE ורצה להודות לאגדות, ואז גולדברג הגיע לאתגר אותו. הוא אומר שגולדברג אכזב אותו. גולדברג מעולם לא היה אלוף והוא מבוגר ממקינטייר אז מקינטייר לא רצה לקבל את האתגר. כשגולדברג הניח עליו את ידיו, הוא החליט ללמד אותו לקח ברויאל ראמבל.​
  • רידל מדבר על בובי לאשלי עם הלוצ'ה האוס פארטי. לינס דוראדו אומר שהוא צריך להיזהר.​
  • טי-באר ניצח את אקסבייר וודס (בלי קופי קינגסטון ששבר את הלסת) לאחר אייס ווייד שאט.​
  • רנדי אורטון אומר שהוא יחסל את טריפל אייץ'.​
  • אליפות ארה"ב: בובי לאשלי (ע' MVP) ניצח את רידל לאחר הארט לוק.​
  • רידל מבקש קרב מול MVP והוא מסכים.​
  • רידל ניצח את MVP (ע' לאשלי) בפסילה לאחר שלאשלי תקף אותו. לאחר מכן הם תקפו את רידל.​
  • AJ סטיילס מדבר עם אדם פירס ואומר שינצח ברויאל ראמבל. דרו גולאק מכריז שהוא ייכנס לראמבל. פירס אומר שהוא יצטרך להרוויח את זה. גולאק ו-AJ מתעמתים ולכן פירס קובע ביניהם קרב.​
  • AJ סטיילס (ע' אומוס) ניצח את דרו גולאק לאחר פנומנאל פורארם.​
  • קית' לי מדבר עם טריפל אייץ' ומציע לעזור לו מול אורטון. טריפל אייץ' אומר שינקה את הבלגן שהשאיר.​
  • מנדי רוז ודיינה ברוק נכנסות לראמבל.​
  • נייה ג'קס ושיינה באזלר ניצחו את מנדי רוז ודיינה ברוק לאחר קיריפודה קלאץ' של באזלר על רוז.​
  • רנדי אורטון וטריפל אייץ' נלחמו ללא תוצאה כשהאורות נכבו. הפטיש של טריפל אייץ' התחיל לבעור, ואז טריפל אייץ' נעלם. אלכסה בליס הופיעה (בסגמנט מוקלט בבירור, כי הדם על הלחי של אורטון נעלם) והיא ירתה על אורטון כדור אש.​

למעלה