שרשרו מה דעתכם על המטפלת המרביצה?

lilo the sexit

New member
שרשרו מה דעתכם על המטפלת המרביצה?

לפי דעתי- רואה לב! -------------------------------- רועהה לבב!! מזהה מי מרביץ לתינוק אני פשוט ברחתי לחדר שלי והתחלתי לבכות ולבכות ולבכות ולבכות ולבכות ולבכותת!! רציתי פשוט לאתאבבדד!!!!מזההה זההה מי מרבייץץ ככה לתינוקק כשאני רואה תינוק אני מתרגשת אני רוצה לבכות פנים כאלו חמודות הרבה אוהבים תינוקות כשאתם מדמיינים לעצמכם תינוק תהיו דקה בסיטואציה שלי! או.קיי? תתרגזו!רדו למטה תעקבו אחרי ההוראות שלי: עקבו אחר ההוראות: 1.דמינו תינוק אבל תינוק חמוד בפיג'מה חמודה או עירום שבא לכם לבוא ולנשק אותו מרב שהוא חמוד! 2.דמינו תמונה לידו שזה אותו תינוק רק עם ידים שמכות אותו חזק!והוא בוכה והוא אדום! (רדו למטה!)
3.אני בטוחה שאתם רוצים לבכות!גם אני!,וזה מה שאני עושה עכשיו.

lilo the sexit

New member
עעצצוובב

עצוב מאודדדדד!! שרשרו על זה הודעות חבר'הה!! זה צריך להיות איכפת לכםם! לא יכול להיות שבני אדם יכולים להיות כאלו! כ-ב-ו-ד! חברה שלי גרה ברמת גן ושם זה קרה עם המטפלת אני אשאל אותה אם היא יודעת עוד! אוהבת בעצב, ליאת. והשחקנים מה דעתכם על המטפלת ה_ _ _ _ _ _ (אני אף פעם לא מקללת אבל כשזה בתינוק אז אני חייבת!) אח שלי קטן דומה לתינוק חמוד כזה עם שפתים מעוצבות כאלו מהממות!!ועינים כחולות כמו של ספיר דרמון ואדם הירש יפה כזה...ו..הוא דומה לתינוק קטנצ'יק(והאף שלוו זה הלואיי היה ליי! לכל התינוקות יש אף יפה סולד יפה כזה מעוצב יפה!) ואני מתחילה להתנהג ממש יפה לאח שלי כשאני רואה אותו באלי לבכות כי הוא כזה חמוד וכשאני רואה אוות אני ניזכרת בתינוק! תנסו להבין אותי חבר'ה אולי אתם עכשיו קוראים וצוחקים וצוחקים וצוחקים וצוחקים וצוחקים! אבל אתם יכולים להמשיך לבכות כי מי שצוחק יש לו לב שעשוי מאבןן! תנסו להבין(אני לא מאשימה אף אחד רק לפני שאתם אומרים ת'דעות שלכם!) אוהבת עכשיו בעצב רב רב רב, ליאת. (נ.ב-אל תחשבו שהמטפלת של אח שלי הכתה אותו היא מזה טובהה!היא אולי בכתה גם כשהיא ראתה את זה אני לאיודעת היא רגישהה!)

למעלה