שתי שאלות קטנות :)

The Shoe

New member
שתי שאלות קטנות :)

מאיזה פרק הציטוט הזה של רורי? “I'm not sure which is more embarrassing, having Charleston yell at us or knowing we actually had a shut up no you shut up fight in front of him.” ובאיזה פרק טריסטן עוזב לפנימייה צבאית? תודה מראש

jess r

New member
הציטוט

הוא מפרק 3.12 - Lorelai Out of Water, נדמה לי שרורי ופריס רבו כי פריס חשבה שרורי סיפרה לאנשים עליה ועל ג'ימי. טריסטן עוזב בפרק 2.9 - Run Away, Little Boy

שאלה

היום ראיתי את הפרק שבו טריקס ניפטרת ... (כן אני עדיין רואה שידוריים חוזרים ...זה אף לא נימאס !
) ונכון יש את המרילין הזאת - הדודה - השחקנית היא אותה שחקנית שמשחקת את טריקס נכון ? הם דומות בדיוק ! - אז מין הסתם... וגם יש אישה אחת (שחכתי איך קוראים לה ) שאמילי מדברת איתה - והם גם דומות ! זו אותה שחקנית ? עם כן ...למה הם עשו את זה ? להראות את הדימיון המישפחתי או סתם כי ניגמר להם התקציב לשחקנים (מה שלא נישמע הגיוני..) עם מישהו יודע - זה יישמייח מאוד
העלמה הקטנהה

משוגעת14

New member
נכון.

לגבי אמילי אני לא יודעת. ולא יודעת למה הם עושים את זה, אבל זו לא פעם ראשונה. גם השחקנית שגילמה את החברה של ג'ימי (אבא של ג'ס), שיחקה אח"כ את אנה נרדיני, והשחקנית של קרייזי קארי שיחקה באחת העונות הראשונות כמורה של רורי, אאל"ט.

o0Invisible0o

New member
את אנה נרדיני הם עשו כי הם התלהבו מהשחקנית

ולא הייתה להם אופציה להרחיב את התפקיד שלה..אז החזירו אותה בתפקיד אחר. טריקס, נראה לי כדי לשעשע את הצופים בדמיון משפחתי, האנשים השנואים וכו'..זה היה נחמד לדעתי. לגבי אמילי אין לי מושג על מה את מדברת..

למעלה