ש"ס

moti24689

New member
ש"ס

כל אחד מנסה היום להיות חכם, ולהכריז ש"ס לא עשתה כלום ואין סיבה לבחור בה
האם זה באמת כך?
נשאל אותכם כמה שאלות..
נגיד שלא הייתה קמה תנועת ש"ס האם באמת היו לחרדים הספרדים (גם לחילונים) פתחון פה כיום? האם היה להם זכות דיבור?
האם לדעתכם מקוואות בתי ספר ספרדים ישיבות לספרדים היו קמים?
האם לדעתכם גם הרב אמנון יצחק היה מגיע למה שהוא כיום בלי שהייתה לו קרקע להתחיל ממנה, שזה תנועת ש"ס עשתה את הסיפתח?
האם לדעתכם היו נשארים בכלל קיצבאות ילדים או שאולי הייתם מקבלים קצבאות אבל רק אחרי בירוקטיה ארוכה ובתנאים מסוימים?
האם לדעתכם האם לדעתכם היו בממשלה בכלל ציבור ספרדי ובכללם ציבור חרדי (הרי אגודת ישראל עם ה5 מנדטים לא היו מבקשים מהם בכלל להצטרף)?

אז מה תגידו מאז כבר עבר 30 שנה ובטוח היה משתנה משהו ובטוח היה קם מישהו גם בלי התנועה הזאת ועושה מהפכה... פה זה הטעות הרי מהכרזת המדינה עד להקמת מפלגת ש"ס עברו כמעט 30 שנה.. קרה בהם משהו לטובת ציבור הספרדים? תחשבו טוב טוב אולי יש משהו שאני לא זוכר..

אני לא בספק שיש שם שחתויות וכדומה אבל להבדיל ממפלגות אחרות זה הבדל שמים וארץ וכיון שהציבור עדין לא מגובש אז תמיד יצפים כל הטעויות ועושים מנמלה פיל.. יש מפלגה שמישהו ממכם מכיר שלא היה בה שחתויות? אני עדין לא מכיר..

אז אומנם הלב לא נותן לבחור ולהצביע בעד שחתויות, אבל בשביל עצמכם ובשביל הבנים שלכם, ובשביל לעלות זכרון של אבותיכם שהיו נשפלים ונרמסים בגלל היותם ספרדים אתם צריכים לבחור במפלגה הזאת כי אין מפלגה שיכולה להשתוות למה שהמפלגה הזאת עשתה..

(ואם לדעתכם אדם שמקבל בחודש 4500 ש"ח זה נקרא מעגל עוני, לעומת החיים פעם שהיו בקושי מקבלים 1800 ש"ח אז נכנעתי)

קליט

New member
ש"ס היא המפלגה האחרונה שיכולה להרשות לעצמה לעבור על החוק..

פועלים בה אנשים מוכשרים ! . מי שעשה טעות כבר שילם על כך כהוגן . חייבים לתת לאריאל אטיאס להמשיך את המהפכה בדיור או בכל תחום חברתי אחר

למעלה