תאריך החתונה!!!

noooga

New member
תאריך החתונה!!! ../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif

כפי שאתם יודעים, אני וטל'וש "מתחתנות" והנה תאריך החתונה שלנו (שימו
!!) ב- 6.9.04 בשעה- 18:00 בדיוק!! כל המוזמנים מתבקשים להיות נוכחים בפורום השעה זאת
תודה ולהתראות
מאיתנו: טלי מחר ונגה הלמן (לא במבוק טלי!!!!)

limors2

Active member
אני ישתדל להיות.. אבל לא מביאה צ'ק.

תצטרכו להסתפק בי.. אני מתנה מספיק טובה, לא?

noooga

New member
בטח שטובה!!

אבל חבל שאת לא מתייחסת למצבנו הכלכלי... חחחחחח סתם

טלי מחר

New member
כן שמעתם כולם!!!!

לא לפספס!!!!!!!!!!!!!! ו .. d a n a a a... אסור לך לאחר.... את הרבנית!!!!!!!!!!! ו... RiKi... את השושבינה..!!!!!!! קיצר.. כולם להיות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.. ותביאו מתנות!!!

d a n a a a

New member
../images/Emo4.gif

בשבע אני יצטרך ללכת.... נצטרך למהר!! אולי תקדימו את זה?! בבקשה!!!!!!!!!! אההה ועושים גם הרקדה???

noooga

New member
להקדים??

רגע, רגע, רגע! זה יוצא ביום שני????? שיט!!! טוב, יש סיכוישאני יכולה בעצם... כן, עדיף להקדים...

d a n a a a

New member
כן!!!!

בשש וחצי אני יצטרך להתחפף ואם גם אחת הכלות לא תהיה פה אז מה זה שווה... אני בעד חמש, או לעשות את זה ביום ראשון או שלישי. תגובה?????????????

noooga

New member
אממממ

ראשון לא כי זה היומולדת שלי ואני לא אהיה פה... יום שלישי???? כן!!!! נראה לי שזה יותר טוב!

d a n a a a

New member
לא!!!!!!!!!!!!!!!!

בעצם לא... גם ביום שלישי אני יצטרך להתחפף בשש וחצי! אני ילדה עסוקה.. חחח עדיף כבר להשאיר את זה ביום שני

noooga

New member
טוב!

למרות שיש לי חוג... אז מקסימום הכלה לא תהיה... חחח סתם

d a n a a a

New member
לא! נמצא תאריך אחר... גם לי יש חוג!

בשני יש לי אירובי ובגלל זה בשש וחצי אני צריכה להתעופף מפה, ובשלישי יש לי אנגלית (כי אני לא הייתי 3 שנים בסין! חחח) אני בשש אני צריכה להתחפף... אז מה הרב(נית) לא תהיה נוכחת בחתונה?! אההה ואגב - יש הרקדה? מי בעד מחיצה? חחח

noooga

New member
אמממ

טוב אז ככה: נגיד את רושמת שיש לך יומולדת וההודעה הזאת יורדת ויורדת ואז לא רואים אותה אז את רושמת "הקפצה" ואז השרשור הזה מיד עולה?? הבנת עכשיו?

למעלה