תאת טכנו' בנסדק. מת מפחד וצריך עזרה

מצב
הנושא נעול.

duram

New member

תאת טכנו' בנאסדק ירדה הערב 10.90% וסיימה עם פער ארביטראז' שלילי של 9.5%. אני מחזיק במניה ואני מפחד לגבי מחר בבורסה שלנו. אם זו הפתיחה שלה מה יקרה בהמשך המסחר?

la DVD

New member
הגיוני שתרד, לא?

תאת טכנו' בנאסדק ירדה הערב 10.90% וסיימה עם פער ארביטראז' שלילי של 9.5%. אני מחזיק במניה ואני מפחד לגבי מחר בבורסה שלנו. אם זו הפתיחה שלה מה יקרה בהמשך המסחר?
הגיוני שתרד, לא?

טייגר 19

New member
אני מתכוון שיש פה

אתה מתכוון שיש פה
תיקון טכני בלבד? פשוט מימוש וזהו?
אני מתכוון שיש פה
אני מתכוון שיש פה מהלך לשבוע השבועיים הקרובים לא מימוש של יום אחד זה יירד וימשוף את הנרות הצידה יהיה אחר כך דשדוש לכיוון מטה עד רמה של 9500 אם זה יגיע לרמה הזאת ואחר כך יעלה אז כן זה יחזור חזרה למחירים עכשיו ומה שזה זה תיקון טכני...

טייגר 19

New member
תאת לטווח הקרוב

תאת לטווח הקרוב
לפי ניתוח טכני המניה נמצאת בשיא ובמומנטום מאוד חיובי כנראה שהגיע הזמן להוריד הילוך במתנדים וללכת לתיקון טכני עד השבוע שבועיים המניה תגיע גם למחיר של 9500 ושמה יהיה לה תמיכה מאוד חשובה בהצלחה לך...

Veliky_Magistr

New member
למה אתה

תאת לטווח הקרוב
לפי ניתוח טכני המניה נמצאת בשיא ובמומנטום מאוד חיובי כנראה שהגיע הזמן להוריד הילוך במתנדים וללכת לתיקון טכני עד השבוע שבועיים המניה תגיע גם למחיר של 9500 ושמה יהיה לה תמיכה מאוד חשובה בהצלחה לך...
למה אתה
משתמש במתנדים בזמן טרנד? הכלים האלה נועדו לסחור מגמה צידית, בזמן טרנד הכלים הם חסרי משמעות

duram

New member
האם בעקבות צפי חיובי

למה אתה
משתמש במתנדים בזמן טרנד? הכלים האלה נועדו לסחור מגמה צידית, בזמן טרנד הכלים הם חסרי משמעות
האם בעקבות צפי חיובי
להבוקר , עקב רוח גבית מארה"ב ואירופה ובהנחה ובתקווה שיהיו היום עליות שערים עד כמה זה יכול להקטין את הנזק של תאת? האם בכלל מנייה שפותחת עם פער שלילי של 10 אחוז כמעט יכולה להינצל מטביעה בעקבות יום ירוק?

טייגר 19

New member
כמו שחשבתי ...

תאת לטווח הקרוב
כמו שחשבתי ...
ירד לאיזור תמיכה חשובה ואז עלה... עכשיו יהיה שבוע דשדוש ואז המחיר יעלה מעל שיאו...

duram

New member
הלוואי ואתה צודק, אני

כמו שחשבתי ...
ירד לאיזור תמיכה חשובה ואז עלה... עכשיו יהיה שבוע דשדוש ואז המחיר יעלה מעל שיאו...
הלוואי ואתה צודק, אני
כזה מפגר שנכנסתי בשיא במקום לחכות למימוש ולהיכנס עכשיו. אני מתחיל ממינוס 15% לצערי . להבא אלמד לקח אך זה מה שהורג אותי כאן כי באותה מידה (וזה מה שאמרתי לעצמי ) המנייה הייתה עוד יכולה למשוך 20% למעלה אז למה לפספס את הסוס כל עוד הוא שועט קדימה?

מה שקרה זה שישי דוידי בעל קרן פימי

מה שקרה זה שישי דוידי בעל קרן פימי
מימש אופציות שהיו ברשותו ומחזיק כעת ב 22% ממניות תאת. היה חשש שהוא יציף את השוק במניות ולכן המניה ירדה. ונשאלת השאלה איך זה שאיש אחד יכול לגרום לנפילה כ"כ חזקה של מניה כ"כ טובה שאנשים רבים וטובים מושקעים בה? למה הרשות לני"ע לא מתערבת? צריך לחוקק חוק נגד תופעה כזאת, כדי להגן המשקיעים הקטנים. לי אישית נראה שהמניה תחזור ותעלה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה