תבורכו צליל וצוף!

כתומית

New member
תבורכו צליל וצוף! ../images/Emo24.gif

אחלה מקום פתחתן כאן, אשמח להשתתף פה ושולחת מליונתלפים חיבוקים לצליל ומקווה להכיר גם אותך צוף

כתומית

New member
פריסת הרגש...

קראתי בין ההודעות וראיתי את הפריסה הזו גם באתר של אורי, אני ממש לא מכירה אותה ומצד שני אני נמצאת כיום במקום ששואל הרבה שאלות לגבי העניין הרגשי אצלי, אני ממש ממש אודה לכן אם תוכלנה לפרש עבורי פריסה זו, ימבה תודה מראש (וגם תוך כדי ואחורזה) -1- מי השואל, הקשר הפריסה, נסיון חיים רלוונטי - 2 מטות 2- רגשות השואל בעומק נפשו - 3 מטות -3- יחס השואל לסביבתו - השוטה 4- עצה, מה כדאי לעשות - אביר גביעים -5- התמודדות בתחום הרגשי - 2 מטבעות -6- מי או מה יעזור בתחום הרגשי - 6 מטות -7- שיעור, משאבים ויכולות מסייעים - 5 מטבעות

צוף3

New member
../images/Emo141.gif ברוכה הבאה כתומית ../images/Emo141.gif

לצערי איני מנוסה בפריסת הרגש ועדיין לא מתחברת אליה - אולי עפרה שפי תתנדב לפרש אותה בעבורך. שיהיה ערב נפלא

בוקר טוב כתומית

פריסה מעניינת. האם תוכלי לכתוב כאן פירוש לפריסה כדי שאוכל להתחבר אליה טוב יותר? מה שבולט לי מאוד לעיין הוא המקום שאליו את צריכה ללכת, ששה מטות, שנמצא במקום שש אצלך, ושאין לך נגישות אליו עדין. זה קלף חשוב בפריסה במיוחד שהשיעור הוא קלף חמשת המטבעות שהוא קלף נהדר בשביל פריסת הרגש במקום שבע. מה שאני רואה במבט ראשון, ובמשך היום אעשה עבודת עומק, הוא שיש צורך בשינוי במערכות היחסים שלך, לתת לעצמי שלך את המקום המגיע לו. לזוז מהמקום שבו את נמצאת, ולבחור. בחירה היא המפתח לפריסה הזאת.

blackcat2

New member
אהלן עפרה../images/Emo42.gif

כשיהיה לי מעט זמן אנסה להתעמק בפריסה. אני אשמח מאד אם במהלך מתן הפרשנות שלך תעזרי לנו להבין וללמוד את מהות הפריסה, כדי שנוכל גם אנחנו לעשות בה שימוש ולפרש אותה לאחרים. תודה

אפשר לעשות כאן דיון במהות הפריסה

אם אתם רוצים, בשרשור נפרד. אני בודאי אשמח על כך. בינתיים ראיתי שפירשת את הפריסה וזה די טוב. חשוב לזכור שפריסת הרגש לא מתייחסת לרגשות אלא להחלטות הרגשיות שאנו מקבלים. לפעמים מה שאנו מרגישים אינו דומה להחלטות הרגשיות שאנו מקבלים. על זה כדאי לדבר כאן.

כתומית

New member
אני אנסה....

אני לא כ"כ מכירה את הפריסה אבל אזרוק ככה כל מה שעולה לי לראש. הכי מובן לי הקלף בעמדה 3 - יחס השואל לסביבתו - השוטה, בדיוק כמוהו אני נעה כלפי הסביבה שלי כל כמה שאני מלאה בניסיונות של קשרים מכאיבים אני כמו בת טיפששרה מתאהבת כאילו נולדתי אתמול, נותנת אמון אינסופי במי שמולי ונלהבת מהקשר כאילו היה כל מה שחלמתי עליו אי פעם, ההמשך לדעתי דווקא מזכיר סרטים מצויירים, כשהגיבור ממשיך ללכת באויר מעבר לצוק ובשנייה שהוא קולט שהוא מעל תהום הוא מדשדש במרץ בניסיון להישאר למעלה וטראח נוחת על האדמה (וממש כמוהו, אני קמה, אבל צולעת אל האופק אל הצוק הבא). נסיון חיים ורגשות השואל - 2 ו-3 מטות, אני לא יודעת באמת איך לפרש אותם אבל מה שכן עולה לי בראש זה שאני כל הזמן בתזוזה בחיים שלי, במהלך -7 השנים האחרונות הספקתי לגור בחדרה, ת"א, ירושלים, מטולה וכעת חולון, כתוצאה מכך גם נוצרה אצלי איזושהי הוויה של "זאב בודד" חייכני, אני מכירה אנשים חדשים כל הזמן, אוהבת אותם וכמעט אף פעם לא שומרת על קשר כשעוברת למקום חדש. נוטה מאוד להיות לבד, אני אוהבת חברה אבל אם נחלק באחוזים הרי שאני מעדיפה 60% של לבד עם עצמי והשאר עם אחרים. עד כאן לדברים שאני יכולה להבין מהפריסה אך אוסיף קצת רקע עליי שיכול לעזור אולי - גדלתי להורים שידעתי בוודאות החל מגיל צעיר ביותר (6-7) שהם אינם אוהבים זה את זה ונמצאים יחד מהרבה סיבות לא נכונות, אחת מהן היתה סירובו של אבי להתגרש ונטייתה של אמי להתקרבן ועל כן לא לעזוב - כל זה תחת מטריה של התעללות נפשית שנכחה היטב ובאופן נראה בבית - התגובה שלי היתה לצאת ולשוטט שעות ברחוב כנראה מה ששוכלל אח"כ לנטייה להיות לבד. מכאן עפרה יש כמה דברים מאוד קשים שקרו אם תסכימי אשלח לך אותם במסר (כי אשכרה יש גבול לכמה שאני יכולה לכתוב כאן...) מקווה שהדברים שכתבתי עד כה יועילו להבנת הפריסה, ובכל מקרה המון המון המוווווווווון תודה על ההיענות

את מוזמנת לכתוב אלי במסר ככל שידרש

בשמחה. אין שום סיבה לשים הכל כאן. יש לי השגות לגבי הפריסה, התעמקתי בה אתמול, והיום אני פנויה לעסוק בה. אבל אעדיף לקרוא במסרים.

גם אני מנסה

1. מי השואל ? את אדם שנמצא בציפיה מבחינה רגשית , יש לך אידיאל רגשי ןאות אידיאל לא התגשם . תחושה שאינך מלאה מבחינה זו ורוצה להתמלא , קשה לך , את חסרת מנוחה ומחכה שמיהו ישנה את החושה הזו , יש לך נטיה לחפש כיוונים חדשים כל הזמן אך בעצם הכל אצלך בראש במחשבות ורק כשאת מקבלת בעיטה את מתחילה לפעול רגשות השואל מאוד רגשית חווה את הרגש במלואו וכת את במצב של חוסר ולכן את מצפה שמישהו ימלא את החוסר הזה , נראה שאת נמצאת במצב של סטנד ביי ואת חווה את הרגש שקיים בך דרך פעולות של אחרים כלומר עם משיהו מפגין אלייך רגש חיובי אז טוב לך ואם לאו אז לא טוב ולפיכך את תמיד חסרת מנוחה ונעה ממקום למקום כאשר לא טוב לך . איך את מתיחסת לסביבה הפעולות שלך הן רגשיות וכך את גם ממיחסת לסביבה ההגיון אצלך הוא משהו משני כשאת נמצאת בבעיה. את מאוד ספונטינית ולכן אתנוטה לפעול ללא מחשבה בכלל , יש לך נטיה להשלותאת עצמך מבחינה רגשית וכאשר את מחילה לפעול לא תמיד את מסיימת , היצר שלך לקום וללכת הוא מאוד גדול ונסיך הגביעם בא להציע לך לצור להתחבר לרגש הגבוה שקיים בך ולצד הרוחני שלך , אבי רהגביעם נושא את גביע הקודש ובא לציין מבחינתך שרגש הוא משהוא קדוש שלא לצריך לשלח אותו לכל עבר ללא רסן ולהפגין אותו ללא הרף עלייך לנסות להיות מאופקת מעט ולנסות לנתב אותו לכיוונים אחרים שקיימים בך , לדוגמא אוולי לכתוב שירים , לשפוך את הרגש על דף זה עדיף מאשר לפזרו לכל עבר ולבזבזו - רגש זה אנרגיה יקרה וטובה מאוד כאשר משתמשים בו בתבונה . 5. הקלף מציע לך להשתחרר מאותם התלבטויות הקיימות בך ולהתחיל לפעול , להפסיק לחעות לפעולות של אחרים שיניעו אותך אלא להניע את עצמך , לוותר על הפחד שקיים בך במה ייקרה אם ולקום לובצע כי את בתקופה שאינך שבעה רצון עם הקיים וישנם עליות וירידות במצבי הרוח שלך . 6. למרות הכל יש בך תכונות של מנצחת , קיים בך היכולת לשנות את מצבך ולעמוד על הרגליים ולהצליח , עלייך לקחת אחריות על הרגשות שלך ועל מצבך העכשווי ולא להאשים אחרים במצבך כי הרי את יודעת שכל פעולה שנעישת עלייך זו פעולה שהסכמת לה אפילו בתת מודע ו אם תגידי ומה בילדותי אז אני מאמינה שבגלגול קודם או יותר נכון בהיותך נשמה יצרת את המצב שהסכמת לכך שיתנהגו בך בצורה המסויימת שהתנהגו כשהיית קטנה . לכן עלייך לאסוף את עצמך להפסיק לחשוב על העבר ולהתמקד בכאן ועכשיו ולהתחיל לפסוע כמנצחת ומשנה את חייך . נכון זה לא יהיה קל אבל את יכולה להצליח . את צריכה להפגין נחרצות להתמודד וללכת עד הסוך - אבל לא לנטוש - במקום שכואב לך שם את צריכה להתמודד ולשנות כי אם לא תשני זה יגיע בצורה אחרת . 7. מה שעוזר לך דווקא מצבי מצוקה מעמידים אותך על הרגליים וגורמים לך להתעורר זו התקופה שבה את חשה ממש מצוקה מבחינה רגשית ואולי גם כלכלית ולכן זה הזמן לפעול . נראה גם שיש לך נטיה לפעול רק כאשר את מגיעה למצבי מצוקה וכל זמו שנראה לך שטוב לך את קופא על השמרים - שני את הגישה ותפעלי תמיד לשינויים חיוביים ולשמור הדברים הטובים שקיימים בך. מקווה שהייתי לעזר ושלוחת לך הרבה אנרגיה . תודה

blackcat2

New member
גם אני רוצה לנסות../images/Emo9.gif

אני מבינה שהפריסה היא בנושא חיי האהבה. אני חושבת שאת מסתכלת באופן ביקורתי על חיי האהבה שלך וחשה כי למרות ציפיותיך הגדולות, בפועל לא הצלחת לממש אותן. ניסיון החיים הרלוונטי שלך מעיד על 2 מטות אולם בלב פנימה את רוצה לקפוץ שלב ל- 3 מטות שמשמעותו המצאות בתהליך אמיתי וממשי ומלא גם במובן הרגשי. את עוד לא מדברת בכלל על מיסוד אלא על עצם פתיחות לסיפור אהבה מאתגר מהנה ומרגש לשני הצדדים. השוטה כיחסך לסביבה (המדגיש לטעמי את יחסך לגברים) מעיד על אופטימיות יתירה. טרם איבדת אמונה באהבה וקבלי ח"ח על כך. את עוד מאמינה בסיפורי אהבה גדולים ובבחורים נפלאים והאמת, טוב שכך, אבל ברמה היומיומית את מאד ביקורתית ומתלבטת רבות. יש בך קונטרסט. בראש, הציפיות גבוהות והתקוות רבות, אולם במבחן המציאות הן מתקשות לעמוד. את נדרשת לקחת יוזמות ממשיות בקידום האהבה בחייך. פתחי יותר את הלב ותאמיני בסיכוי כי אהבה גדולה תימצא גם בשטח. במקום לתת לאהבה הגדולה לשכון לך בראש כאופציה הפכי אותה למשהו ממשי. התחילי ראשית כל בנכונות האמיתית לפגוש, להתנסות ולאהוב. נסי למסמס את ההתלבטויות הגדולות ששוכנות בך. נסי להיות יותר פתוחה. את חייבת להרגיש כי גם אם הדברים לא עולים יפה והם לא ממלאים את ציפיותיך את לעולם יוצאת מנצחת. אל תכי על חטא ואל תבקרי עצמך יתר על המידה. 6 מטות בשילוב 5 המטבעות מעידים בעיני על הצורך לעשות את הסוויץ' המתבקש - יותר קרדיט לעצמך ופחות הלקאה עצמית. מה את אומרת?

פריסת הרגש

שלום כתומית, אף על פי שלא שלחת אלי מסר, אני מפרשת את הפריסה כעת. קודם כל עלי לומר שפריסת הרגש אינה פריסת זוגיות או אהבה. זוהי פריסה הבודקת באיזה אופן אנו מקבלים החלטות בחיינו בהנחה שבסופו של דבר ההחלטות הן רגשיות (ולא של ההיגיון) את באה לפריסת הרגש מכיוון של אני מאוד דואלי ויצרי. מקום שהוא פרשת דרכים כרגע, כשבעומק נפשך את מייחלת לפתרון. שני מטות מציינים את המתח הרגשי שלך וגם את הבלבול, ואילו שלושה מייצגים את הפתרון עבורך. הפתרון, הוא אם כן, לא בחירה בין שני מצבים, אלא בחירה בדבר השלישי, האחר, שאותו את צריכה להביא על עצמך. השוטה הוא הקלף הטוב ביותר שיכולת להוציא במישור המאוזן בפריסה זו. הוא משוטט בסביבתו כדי לבדוק לאן יגיע. מכאן אני מסיקה שעברת התפתחות רצינית בזמן האחרון, עשית מעשים "שטותיים" שהביאו אותך להימצא במצב ראשוני ובתולי בסביבה שלך, ואם כי זה אולי חלק מהבלבול שלך כרגע, הרי זה הבונוס שלך, משום שמכאן כל פתרון שתמצאי יהיה טוב ונכון יותר מהפתרון הקודם. העצה של אביר הגביעים היא המקום שאליו את רגילה לגשת. הפריסה אומרת לך, המשיכי כך. המשיכי לשמור על אביר הגביעים, גם אם עברת פאזה. מצאי את הדרך לקבל את הגביע. אולם זה לא הדבר החשוב בפריסה. ששה מטות אומר לך משהו חזק מאוד על עצמך - ראי בהמשך. ההתמודדות שלך היא שני מטבעות, אשר מזכירה מאוד את שני המטות. אני מתארת לעצמי שהתלבטות גדולה מאוד בדבר האם להישאר במקום הנוכחי (שכולל את כל ענייני החומר כגון, מקום מגורים, אופן ההשתכרות, הישענות על גורמים כלכליים מסוימים) או לעבור למקום אחר שיתן היבטים אחרים לצורת החיים שלך. על מי להסתמך - עמדה שש - בשום אופן לא לחזור למקום הקודם! זה מאוד חשוב. אולי זוהי עצת הפריסה העיקרית בשבילך. ששה מטות, ניצחון העצמאות על התלות כפי שאני רואה בפריסה שלך (בעומק הרגש 3 מטות) הוא הדבר החשוב ביותר בשבילך עכשיו. את עוד לא יודעת איך עושים זאת, משום שעמדה שש לא נגישה לך. תמיד היה לך על מי להסתמך, והנה פתאום את נשארת לבדך, כשאת צריכה לשמור על עצמך, וזהו שיעור חשוב ביותר. הקלף למעלה, בקצה הפריסה, חמשת המטבעות אומר, שעדיף לך לחיות ממש בצמצום כלכלי תקופה מסוימת, וללמוד לחיות מיגיע כפיך, ושהשיעור המופלא שלך יהיה האור הזוהר בחלון כשאת "יודעת" מחסור. זהו שיעור נפלא, אף כי אינו נראה כזה בהתחלה. אביר הגביעים, שני מטות ושלושה מטות, מביאים אותך לתוצאה מרהיבה אם תדעי להפוך כרגע לעצמאית ולהיות מי שאת, ללמוד לחיות היטב עם עצמך. אל תפחדי מהשלג והקור. האור נמצא בחלון מלמעלה. בהצלחה

blackcat2

New member
שאלה לעפרה שפי../images/Emo140.gif

הי עפרה הייתי שמחה לדעת אילו שאלות נהוג לשאול בפריסת הרגש. האם את יכולה לנסח שאלות אקראיות לחלוטין על מנת שאוכל לרדת לעומקה של משמעות הפריסה. בואי כדוגמא ניקח סיטואציות רגילות: מערכת יחסים מבלבלת. הבחורה מבקשת לדעת לאן לפנות- אם להמשיך או לעזוב- האם פריסה זו עשויה להתאים לה? מקום עבודה מתסכל. היחיד מבקש לבחון מה הצעד שעלי לקחת. האם פריסת רגש מתאימה למקרה כזה? המון תודה.

כן. פריסת הרגש מתאימה לשאלות הללו

פריסת הרגש מתאימה לשאלות של החלטות, או לשאלות שבהן צריך להציב מטרה. היא מעלה אל פני השטח את הדברים המעכבים מכמה זויות וגם את הדברים המסייעים מזוית אחרת. מעל לכל היא מכילה את השואל ולכן במצבי לחץ היא מועדפת עלי.

כתומית

New member
היי לכולן!

ראשית אני מתנצלת עפרה, לא הספקתי לשלוח את המסר מאחר וחיכיתי לאישורך ו... לא הייתי במהלך כל סוף השבוע בבית אך כעת נראה שכבר אין זה רלוונטי. קראתי את דברי כל המפרשות הנהדרות ברצוני בהזדמנות זו להודות לכולכן על ההשעה העצומה, אצל כולכן מצאתי דברים שאני יכולה להגיד עליהם - בהחלט, ודברים אחרים ש... לא במדויק, פלוס נפלא בפני עצמו הוא שכעת הבנתי יותר את רוח הפריסה המופלאה הזו, ופלוס-פלוסיים - יש לא מעט על מה לחשוב. עצת הפריסה העיקרית - שהינה לא לחזור למקום הקודם היא אכן המובנת לי ביותר, והבהירה לי ביותר מכל שנאמר, כל נושא העשייה שעלה מכמה כיוונים, תקיעות בשלב התכנון מול עשייה ממשית - אינם נכונים חלקית מאחר ויש עשייה מוטעית מרובה, אך עשייה. פיזור? בהחלט כן, נטייה לזוז ממקום למקום - בהחלט כן, לעיתים כבריחה? לעיתים - לרב זה בעקבות רצון לעשות משהו שנראה לי נכון, איני מצטערת לרגע שהתחלתי והפסקתי פעמיים לימודים (עקב נסיבות טרגיות אמנם) והתחלתי בפעם השלישית משהו שלא העזתי מלכתחילה וגיליתי לאט לאט תוך ים של טעויות קטנות בדרך, אך התחום הוא הכי נפלא לי וכמה טוב לדעת לזוז בזמן. שיעור העצמאות - מקבלת במלואו את האבחון - אכן תמיד היה לי על מי לסמוך, בחודש האחרון למדתי שיקול דעת מהו. פיזור רגשי - מקבלת שקיים, לא מסכימה להתקמצן, אני מניחה ש... גם אם זו טעות זו לא טעות איומה, היו תקופות בחיי ש"חסכתי" ברגש, כתבתי שירה, ציירתי, אבל ה"חיסכון" ניכר בכל, אני חיה יותר טוב כשאני מפזרת רגש משום שאני מוצאת שהוא רק מכפיל את עצמו ככל שהוא מפוזר. ענייני בחירת הנשמה על מסלול התנסויות בחיים כול החוויות הקשות הן כילדה מוכר לי ואני הן מכירה אמונה זו והן שותפה לה. (אולי אני עושה טעות שאני מרכזת הכל בצורה כזו? היו לי המון נקודות לתגובה ומאידך יש בי גם רצון להרהר מעט בדברים) אצטט כאן משפט אחד של עפרה שאני מזדהה איתו מאוד : " השוטה הוא הקלף הטוב ביותר שיכולת להוציא במישור המאוזן בפריסה זו. הוא משוטט בסביבתו כדי לבדוק לאן יגיע. מכאן אני מסיקה שעברת התפתחות רצינית בזמן האחרון, עשית מעשים "שטותיים" שהביאו אותך להימצא במצב ראשוני ובתולי בסביבה שלך, ואם כי זה אולי חלק מהבלבול שלך כרגע, הרי זה הבונוס שלך, משום שמכאן כל פתרון שתמצאי יהיה טוב ונכון יותר מהפתרון הקודם." לבלבול הזה שאת מתארת, אותו מצב ראשוני ובתולי אני קראתי בפני חברה טובה "חשכת ימי הביניים שלי" או אולי מי שראה את הסרט הסיפור שאינו נגמר, אותו רגע של חושך טהור אחרי שפנטזיה נחרבת ונותר רק גרגר אור קטן שממנו מתחילה להיברא פנטזיה החדשה, אלה אכן הימים שעוברים עליי כיום. אין לי ספק שאיני בדרך חזרה למקום הקודם, ולגבי הפריסה עוד אהרהר בה, תודה עפרה על חיבור הפריסה המרתקת ולכולכן!

צ ל י ל 8

New member
../images/Emo25.gif ברוכה הבאה כתומית ../images/Emo23.gif

נקבל אותך כאן בזרועות פתוחות והמון אהבה. פניתי לעפרה שפי בבקשת עזרה, ולבמד זאת - אני אנסה לפרשן לך את הפריסה במהלך היום. היי חזקה

צ ל י ל 8

New member
ניסיון לפירוש

גם אני לא בקיאה בפריסה זו, אבל אנסה... 1-מי השואל, הקשר הפריסה, נסיון חיים רלוונטי - 2 מטות 2-רגשות השואל בעומק נפשו - 3 מטות 3-יחס השואל לסביבתו - השוטה 4-עצה, מה כדאי לעשות - אביר גביעים 5-התמודדות בתחום הרגשי - 2 מטבעות 6-מי או מה יעזור בתחום הרגשי - 6 מטות 7-שיעור, משאבים ויכולות מסייעים - 5 מטבעות וואלה.. לא יודעת איך להתחיל. מה כדאי לעשות-למצוא גבר שיאהב, אלא מה.. אם אני אסתכל על מיקומים 1ו-2 שהם עליה של 2 מטות ל-3 מטות, אולי ניתן ללמוד מכך שהרגשות שלך בעמקי הלב הרבה יותר בוגרים ממה שאת מראה בפועל. כלומר, אם לקחת את זה יותר רחוק, אולי את בוגרת ויודעת מה את רוצה, אבל כלפי חוץ את מראה יותר "ילדותיות" ו"חוסר בגרות נפשית". יכול להיות? ביחס שלך לסביבה את אולי נותנת אמון יתר באנשים הלא נכונים. את מאפשרת לסביבה שלך להרגיש נהדר, את זורה אופטימיות וייתכן והסביבה חושבת ש"איתך אפשר הכל". ההתמודדות שלך בתחום הריגשי דיי בבעיה. את נוטה לכאן ולכאן, אולי מצבי רוח משתנים? מה יעזור בתחום הריגשי? ניצחון הרוח על הרגש. אולי את זקוקה קצת יותר למוטיבציה ולאנשים בסביבך שיתנו בך אמון ויתנו לך את ההרגשה כמה את חשובה ומצליחה. יכולת מסייע - 5 מטבעות? לא יודעת, אולי להתמודד עם הפחדים שלך או עם חוסר רגש לפעמים מהסביבה? כמו שראית, אני טועה באפילה, ואני מקווה שעפרה תיתן לנו כלים כיצד להתמודד עם פריסה כזו....

כתומית

New member
שרונצ'וק../images/Emo23.gif

יש הרבה מאוד דברים נכונים שכתבת שם ואחרים שהם קצת יותר מורכבים אבל גם בהם יש מידה של אמת, לגבי עניין ילדותיות וחוסר בגרות נפשית - לסירוגין בו-זמנית, בני הזוג שלי הכירו מצד אחד בתבונה וניסיון חיים לא מועט שקיים בי אבל קיימת התיילדות מסוימת אצלי בעיקר כאשר אני סומכת על האדם שאיתי ומרגישה שאני יכולה להיות קצת ילדה, משום שבילדותי לא יכולתי להרשות לעצמי. קיים בי אכן אמון מופרז כלפי כל האנשים כך שלברור מהם את האנשים הלא נכונים.... קצת בעיה, אחרי התרסקות אני בדר"כ מתמלאת איבה לאנושות אבל זו חולפת מהר מאוד ושוב האמון חוזר וחיבה בסיסית אם לא למעלה מזה בערך ל... כולם. הסביבה חושבת ש"איתי אפשר הכל" - וואלה לא יכולה לנסח את יותר מדויק. יש לי צורך גדול בקבלת חום מהסביבה, הרבה תשומת לב. מה שבטוח שאינך טועה באפילה אולי חשת תואה אבל הנה הפקת הרבה מידע והבנה. אוהבתותך מלאנתה ואחכה גם לתשובתה של עופרה

פרשת די טוב, צליל.

הפריסה לא פשוטה, אבל אני מסכימה עם הניתוח האומר שחלה התפתחות ביחס הרגשי של כתומית לאהבה. התפתחות טובה מאוד. אני אפרש יותר מאוחר, ותודה שאתם מתאמנים על הפריסה הזאת. זה חשוב לי.

למעלה