תביעה נגד גוף המעסיק פרילאנסרים

Miss dub

New member
תביעה נגד גוף המעסיק פרילאנסרים

שלום
אני רוצה לתבוע גוף שעבדתי אצלו מספר חודשים כפרילאנסרית ולא שילם את הכסף אחרי שכבר עבר מועד התשלום (שוטף 75).
משיחות עם הגוף הבנתי שהרבה עובדים התפטרו, אי אפשר לדבר עם האחראית באגף תשלומים כי היא מבקשת לא להעביר שיחות (כנ"ל המנכ"ל).

רוב העבודות שעשיתי לארגון אלו עבודות תרגום שהשכר פשוט לא הגיע ומשיחות שעלו עם המזכירות נרמז שהמקום בקשיים ואין להם מושג מה קורה כי אי אפשר לדבר עם מדור שכר.

מה אפשר לעשות חוץ מללכת לבית משפט למלא טופס לתביעות קטנות ולשלוח אליהם?
יש משהו שצריך לדעת?

תודה

השאלה אם יהייה לך פסק דין . והחברה בקשיים

מה תעקלי ? אין מה לקחת מילבד החובות של בעל העסק . אז את בבעייה . ועד שתקבלי פסק דין יקח שנה שלמה . אז הבעלים כבר ייהיו תחת שם אחר

מה קשור? עדיין כדאי להיות אחד הנושים שלו.

מאיפה אנחנו יודעים שמה שהוא אומר לגבי קשיים זה באמת נכון?

תגישי תביעה. הסיכון הוא כל כך נמוך בתביעות קטנות, שפשוט שווה להגיש את התביעה.

Miss dub

New member
על איזה סיכון בדיוק אתה מדבר?

ופשוט ללכת לבית משפט לבקש טופס כזה?
כדי להצמיד לו ראיות מסוימות לאי התשלום או לכך שהגשתי את העבודה או שאת זה מצרפים בהמשך?

הסיכון: זמן + אגרה. זה הכל.

יש את הטופס של התביעות הקטנות באתר שלי, תחת קישורים. תורידי משם.

למלא את פרטי התביעה, ולצרף את כל הראיות. אם את רוצ -שלחי לי מייל, ואני אשלח לך דוגמא לכתב תביעה.

אסף.

הסיכון הוא שהתביע תעלה לך מעט כסף השקע

ואולי תיזכי . גם אם יהייה לך פסק דין . והוא לא ישלם . צריך לגשת להוצא לפועל פתיחת תיק . וגם לוקח זמן .
פתיחת תיק בתביעות קטנות זה אולי כ150 ש"ח . לא יודע מדוייק . מיזמן לא הייתי שם ב"ה
פתיחת תיק בהוצאה לפועל גם עולה כסף . אויל 150 ש"ח . עיקול . הובלת העיקול . עולה לך כסף . כמובן שבסוף ישלם הניתבע רק אחרי העיקול את כול ההוצאה . אבל בנתיים את משלמת . מה גובה החוב ?? אולי לא שווה כול המאמץ

מה קשור . השיקול הוא

1. מה סכום החוב
2. כמה יעלה התביע עד הסוף .
3. האים יש רכוש לחברה . או שזו חברה של שולחן וכיסא ומחשב
4. מכיר במזל מרחוק . חברות שמחליפות שמות . אחרי פשיטות רגל .

כול השיקולים האלה צרכים לעמוד מול התובעת . ואז היא תחליט אים שווה לה לצאת למאבק .

נאלך לה בהצלחה

לרוב החברות יש יותר נכסים משולחן וכיסא.

אבל בגדול אני מסכים, אם זו הייתה תביע הרגילה. בתביעה קטנה בד"כ זה פשוט שווה את הטרחה.

מי שלא משלם . כבר עשה את כול ההגנות שאין מה

לקחת . העביר נכסים . תמיד במינוס בבנק . אים יש לו נכסים . משלם התחייבויות . כי הוא יודע שיש הוצאה לפועל . את המחקר הזה . בעלת החוב צריכה לדעת . ולא אנחנו צריכים לנחש יש לו נכסים אין לו נכסים . אולי כול החוב הוא כמה מאות שקלים . שהמאמץ לא שווה

Miss dub

New member
בסכום הכסף הנתבע

כותבים את הסכום שמגיע לי ולא קיבלתי או שיש חישוב נוסף שיש לקחת בחשבון כמו כמה זמן עבר ממועד תשלום או עגמת נפש וכ"ו שיש להוסיף לו?

אז בהצלחה . אולי קודם שלחי

מיכתב רשום . שאת עומדת ליפנות לבית מישפט . לא שיחות טלפון . מיכתב מפחיד יותר משיחה
בהצלחה

למעלה