תבליט הקליפה.

nizanm

New member
תבליט הקליפה.

היום נסעתי לעיר מודיעין ונגלתה לעיני תגלית מדהימה: העיר נבנתה על על איזור גבעי עם ואדיות רבות. הגבעות והשקעים אמנם לא גדולים,הם די רדודים,אבל לא ניתן להתעלם מהתהליך הגאולוגי שהוביל לתבליט הנוכחי באזור. אין ספק שזה היה מלווה ברעידות אדמה ולחצים טקטוניים שמהווים השפעות משנה לתזוזה העיקרית על לאורך השבר הסורי אפריקני. מדהים!

אור007

New member
אכן.

האמת רעידות האדמה שהובילו ללחצים הללו לא היו בעוצמה סדירה חזקה, ברובם היו בעוצמה נמוכה יחסית. ככל הנראה הלחצים הטקטוניים כמו שאמרת, הם אלה שהשפיעו באזור. ניתן לראות הרבה דוגמאות בעיר צפת, אני מקווה.

nizanm

New member
אור. לאחרונה ראית את זמן?

הוא דיבר על פתיחת אתר אלטרנטיבי לאתר הזה(רעידות אדמה - תמיכה) , ואחרי כן נעלם כלא היה..

nizanm

New member
אור. לאחרונה ראית את זמן?

הוא דיבר על פתיחת אתר אלטרנטיבי לאתר הזה(רעידות אדמה - תמיכה) , ואחרי כן נעלם כלא היה..

time forain

New member
היי../images/Emo13.gif

אתמול, נסעתי על אופניים עם חברים שלי, ופתאום לא שמתי לב, שיש אבן ממש ענקית שאני תכף עומד ליפול בגללה.. בקיצור, נפלתי חזק, נאלצו לעשות לי טפרים בשני המרפקים. אבל אני בסדר.. תפוז אמורים להחזיר לי תשובה תוך 10 ימים. בגלל גילי הצעיר, הגשתי טופס אחד בלי ממליצים(וממליצים בגיל שלי ושל אור חייבים להיות מנהלים!)בקיצור הגשתי עוד טופס לפני יומיים. ואני ואור צריכים להגיד תודה רבה לבועז דיין, ויניב ריז, מנהלי פורומים 393, ו-442. אני מאד עסוק בלימודים בזמן האחרון, לכן אכתוב מעט.

nizanm

New member
אור! אייכה?

צור קשר דחוף במסר עם זמן הוא מצפה לך. אל תתעכב.

nizanm

New member
אור. זמן כותב שניתקת קשר

על זה יושבים בצבא 14 יום בפנים...
צור קשר .

אור007

New member
אני פה!!

א. קוראים לו נדב ב. מה אמורים לעשות? אני רוצה להיות מנהל, כמובן!

nizanm

New member
לאור וזמן.

זמן! אור מעוניין להשתתף בהקמה ובניהול. אור. זמן החל כבר בהליכים. אתה כבר מילאת והגשת טפסים?

time forain

New member
או קיי.

כדי לפתוח פורום, צריך למלא טופס. אני הגשתי טופס לפני 3 ימים וכתבתי לך מפורשות מה לכתוב בטופס, כי חשבתי שאתה יודע מה זה.. כתוב בשם הפורום את השם "רעידת אדמה".

time forain

New member
טוב, משהו לא בסדר בכתובות הנילוות

בפורום תמיכה בתפוז(10) יש קישור למילוי והסבר על טופס. בהצלחה.

למעלה