תגובה של אילנה אביטל

לבנה30

New member
תגובה של אילנה אביטל

בתגובה על דבריה של אילנה אביטל ואביבה אבידן כי צחקו מבדיחה בזמן השיר של רוחמה בולשיט חקו רוחמה אמרה שהן דיברו בזמן ששרה אז שאילנה לא תספר שטויות כי הצופים לא מטומטמים.הרי ראינו בפירוש שלא התייחסו לשירתה של רוחמה ופיטפטו כאילו לא יכלו לחכות מעט אז שאילנה לא תספר סיפורים שום בדיחה לא סופרה כאן אלא חוסר נימוס וחוסר פרגון של אביבה ואילנה תודו תתנצלו וזהו ואל תספרו לנו סיפורים

רק תיקון:דובר על אילנה ואיגי ולא היינו שם..

אז לא ניתן לדעת בבירור מה היה שם. לפעמים עושים מנמלה,פיל..

מספיק שהן דיברו וצחקו בזמן שרוחמה

שרה לחתן ולכלה, זה מספיק, אילנה גם לא תאהב שמדברים וצוחקים כשהיא מופיעה לפני קהל, ועוד שזה מגיע מזמרות שלא מכבדות זמרות אחרות. בושה וחרפה, נו טוב, בכל זאת מדובר באבוטבול.

אילנה אכן לא היתה רואה זאת ברוח טובה ולכן..

התנצלה. התוספת שלך בסוף התגובה רק מחסירה מצדקת טיעונייך. בדיוק על אותה מטבע ניתן להגיב לגבי רוחמה..ה"מסכנונת".

ניתן להסיק כאן שאת ה"מסכנונת" איך שאת מגינה

על בריג'יט ,אם את אוהבת את אופיה סימן שאת דומה לה שתי טיפות מים. אילנה וגם את יכולות לאכול עוד טונוות של תפוחי אדמה ולא תיהיה לכן העדינות של רוחמה המהממת. תפנימי.

איזו הסקת מסקנות נפלאה..

רק מתארת לעצמי איזה רעש היה קם כאן אם אני הייתי פונה כך אליכן.

שהם110

New member
רוחמה עם כל העדינות שבה היא לא כזו תמימה

כשאילנה אבי ובני ישבו לאכול בני סיפר להם שרוחמה אמרה לו שלפי התורה אסור לו להיות פה כי זה מושב ליצים.. דבר שני כשאביבה אבידן הודחה רוחמה ניסתה להסית את אביבה נגד בני בטענה שזה בגללו מה שבכלל לא נכון.. דבר שלישי רוחמה לא יודעת לשיר כבר, פעם היא יכלה היום היא עושה מעצמה צחוק על הבמה.. המתיקות שלה=ארס.. היא באמת עדינה בנפש אבל נחשית לא קטנה היא כל הזמן ניסתה להפריד את אילנה מהאחרים.. אז אל תספרי סיפורים.. ובקשר לאילנה מי שאוהב אותה זה לא אומר שהוא כמוה למרות שאין לי בעיה להיות דומה לה כי בעייני היא אישה מדהימה, נכון שהיא לא טלית שכולה תכלת אבל עם כל הכוחניות שלה היא אדם רגיש ברמות קשות ואני מכירה את הסוג אנשים האלה שהם חזקים מבחוץ אבל מספיקה המילה הכי קטנה שתצליח לפגוע בהם והם יהיו גמורים.. דבר שני בקשר לאילנה אנשים פשוט לא יכולים לשמוע את האמת, ובגלל זה הם מתחילים להפיץ שמועות עליה ועל בני בשביל שתפנה להם את הדרך.. אילנה ובני מצאו חיבור מדהים בינהם ולכן טיבעי שהם יהיו חברים וידברו עד השעות הקטנות של הלילה וכ"ו (שאר הסיפורים ידועים).. האדם שבגללו אילנה יצאה כמו שהיא יצאה הוא בני אלבז שבתכלס' הוא חמוד אבל הוא אסטרטג ענקקקקקק וכן הוא ידע להתנצל וזה כן היה מכל הלב כשהוא התנצל.. הוא השתדל לומר אמת ולא ללכת מאחורי הגב כמו הרבה מהארחים שהיו שם.. ואילנה בלי קשר זמרת פשוט שאין לי מילים לתאר אותה.. שורה תחתונה לדעתי האנשים שכן התנהגו טיבעי כאילו זה רגיל אצלם ביום יום הם אדם, מייקל, אילנה, אבי ט, איגי, דפנה ואריק (למעט היציאה ההיא.) מה שאני חושבת שהמקום הזה היקשה עליהם ובסדר הם בני אדם ומין הסתם הם טעו ויודעים את זה והם ינסו ללמוד מהטעיות ולא לחזור עליהן.. וזה שבן אדם אוהב משהו זה לא אומר שהוא דומה לדבר. וסליחה על החפירה

לבנה30

New member
היי אילנה נכון שלא היינו שם אבל ראיתי את

התוכנית והייתי מאד קשובה. מדובר בהחלט על אילנה ואביבה אבידן הן שוחחו ביניהן כשרוחמה שרה ולכן נעלבה ובצדק. ומה שאילנה אמרה אתמול ממש לא נכון שום בדיחה סתם שיחה לא בזמן הנכון. ערב טוב לכולם

אבל אני הבנתי שדווקא אביבה היא זו שביקשה שקט.

לא היינו שם ולכן,כרגע,ניתן בעיקר לנחש מה היה שם ואני גם לא בטוחה שזה כ"כ חשוב להבנת העלילה
ערב טוב לך,את מושלמת

למעלה