תגידו איזה ספידסטיק מתאים?

eladberko

New member
כן כן

גם אני משתמש בספריי גוף שלהם כשאני רוכב על אופניים ריח טוב מחזיק די הרבה זמן

דאו' של אקס ממש מריח טוב. אנשים חושבים שזה

בושם. אבל זה יקר נורא (כ-25 ש"ח). קניתי גם דאו' של נטורל פורמולה (11 ש"ח) וגם הוא טוב. שניהם נשארו זמן רב מאוד. שמתי בבוקר ועדיין בלילה לא היה ריח של זיעה. דאו' בשילוב בושם זה שילוב מעולה

sonic15

New member
מה אתה ממליץ לי?

אני מעדיף ספידסטיק אבל שאין בו אלומיניום ובעיקר לא כזה עם גלגל מתחתיו שמזיזים והטיפות עולות אני רוצה יבש כזה שמים בבית שחי וזהו:) מה ממליץ?

היה כתבה ב-YNET לא מזמן

לא זוכר איפה שמרתי אותה. חפש לבד על המילה דאודורנט בערוץ הבריאות ואם לא תמצא חפש בכל האתר. אני בטוח שתמצא איכשהו כתבה מתאימה. הנה משהו מוואלה - http://news.walla.co.il/?w=//1150115 אני אישית לא יודע מה זה אלומיניום וזה לא מעניין אותי. בין כה שמים דאו' רק בקיץ אז לא צריך להיסחף. אם מפריע לך שצריך להמתין לאחר ששמים סטיק אז תעשה מה שאני עושה-שים את הסטיק ואז תעשה פעולות אחרות כגון לבישת מכנסיים, נעילת נעליים, שטיפת פנים, אינטרנט ואז, כעבור דקה, לבש חולצה. זה לא כ"כ מסובך. למיטב ידיעתי ג'ל לא גורם לכתמים

הדאורדורנט היחיד שאני מכירה ללא אלומיניום הוא

חלאבילין. זהו קרם לבן כזה, מגיע בקופסה קטנה, יש לגברים, נשים, ילדים, ומיוחד לכפות הרגליים. הייחוד שלו הוא שמורחים אותו לאחר המקלחת, ולא מריחים מזיעה במשך שבוע שלם, ללא שימוש בדאורדונט נוסף או משהו אחר. למעשה אסור להשתמש בדיאורדורנטים אחרים בכלל כשמתשמים בו. אני יודעת שזה נשמע קצת מגעיל, לא לשים דיאורדורנט שבוע שלם
אבל זה באמת עובד
אולי לגברים צריך להגביר ת'ימנון, ולא פעם בשבוןע, אבל בכל אופן עליי זה עובד פשוט מעולה
הייתי ממליצה לנסות את זה...

זה נטול אלכוהול, נכון ../images/Emo35.gif

ראיתי אריזה שחורה ירוקה של זה וגם וורודה אם אני לא טועה ..

נכון../images/Emo45.gif

שחורה ירוקה זה רגיל ורוד זה לנשים ויש עוד 2 סוגים
אף פעם לא הבנתי וגם לא הצליחו להסביר לי מה ההבדל בין האריזה השחורה ירוקה לבין האריזה הוורודה..

sonic15

New member
מנהלת עלייך אני סומך:)

גם על כל השאר אבל עם את אומרת זה בטוח נכון איהפ אפשר לקנות את זה בבקשה?

בסופר פארם ../images/Emo13.gif

זה עולה 40 שקל בערך (לא זול לקופסה פיצית שכזו...), אבל זה מחזיק המון זמן, כי בכל שימוש שמים ממש טיפה מהחומר הזה... חחח נחמד לשמוע שאתה סומך עליי, תודה
אני גם אשמח לשמוע איך הוא בעינייך, והאם הוא טוב לגברים כמו שהוא טוב לנשים...

sonic15

New member
זו משחה שמורחים בבית שחי?

ואז שבוע שלם אין סירחון? לא משנה מה אני עושה?

../images/Emo6.gif

מה פתאום שבוע......אין דאודורנט כזה...תמיד החולצה מורידה ממנו קצת והכל...בקיצור אין דאודורנט שמחזיק שבוע

אין?

במקום לבלבל ת'מוח לכי ותבדקי ת'דברים שאת אומרת. חלאבילין זה קרם דאורדורנט, סופגים אותו בבית השחי ואין לחולצה מה להוריד ממנו אח"כ.

והוא מחזיק שבוע???

יענו בואי נגיד את לא מתקלחת הוא מחזיק שבוע???דיי את עובדת עלי...לא שמעתי על דאודורנט כזה..כאילו...תמיד החולצות סופגות קצת והכל והדאודורנט נעלם.....:Sניסית? בקיצור אני עדיין חושבת שאין :Sעד שלא אנסה לא אדע כנראה....בכל מקרה כתבתי מה שאני חושבת

כן, זה הרעיון בחלאבילין../images/Emo45.gif

התנאי הוא כמובן שאסור להשתמש במוצרים דאורדורנטים נוספים במקביל. זה לא בריא, ובטח לא מועיל לשימוש בחלאבילין. מורחים ממש טיפה, וזה אמור להחזיק לשבוע. תמיד יש יוצאים מן הכלל, כי אם תתעמל המון למשל, ותזיע כמו בהמה
יש סיכוי גדול יותר שיהיה לך ריח ותצטרך למרוח שוב, אחרי המקלחת...

למעלה