תגידו גם אתם קיבלתם טלפונים בשעות הזויות?

dafgol

New member
תגידו גם אתם קיבלתם טלפונים בשעות הזויות?

הלילה, יותר נכון לפנות בוקר...בשעה 4 בבוקר ! התעוררנו בבהלה מצלצול הטלפון.....הודעה מוקלטת של טרקלין חשמל.....ואח"כ עוד שיחה כזו בשעה 7 בבוקר. איזו חוצפה ....אני רוצה לכתוב להם מכתב תלונה
, מילא במשך היום ההודעות שלהם מעצבנות...אבל רבאק....בארבע בבוקר? שני ילדים קטנים מתעוררים ,בעל עם בעיות בלב ואני עם החולירות שלי עכשיו , כולנו קפצנו מהצלצול....בדיוק מה שהיינו צריכים באמת
...דפקו לנו את הלילה והבהילו אותנו כהוגן....חוצפנים
עכשיו סיפרה לי שכנה שגם אצלם צלצל הטלפון בשעות האלה.....אין גבול לחוצפה וחוסר ההתחשבות
אני הולכת לכתוב להם מכתב תלונה

לולי72

New member
באמת מרגיז../images/Emo46.gif

ובכלל הטלפונים שלהם בזמן האחרון, שלהם, של חברת בזק, של שופרסל, בערב ראש השנה אפילו קיבלנו ברכה מוקלטת בטלפון ממר אליהו ברדה - ראש העיר שלנו - ואני שמחה שהוא הועיל בטובו לעשות את זה, ממש לא מזיז לי, וגם מעצבן, אני ניגשת לטלפון בשביל לשמוע את ההודעות המטומטמות האלה, נורא מעצבן.

frige

New member
כן, גם אצלינו קיבלו את הטלפון הזה

גם אנחנו קיבלנו טלפון מטרקלין בשעות הללו. מסתבר שמישהו שם עשה טעות של 12 שעות. אלי התקשר לשאול אותם מה קרה, אמרו לו שם שהיו המון המון תלונות בנושא והאיש שאחראי לטעות הזו פוטר. המון אנשים רוצים לתבוע אותם על כך. ת'אמת, זו היתה לדעתי טעות אנוש, נכון שזה מטריד ולא נעים, אבל חראם על הבן-אדם שאיבד את עבודתו בגלל טעות אנוש, כולנו עושים טעויות בחיים וגם במקום העבודה לפעמים. טוב, אני גם ככה הנקתי באותו הזמן, אבל גם אותי הקפיץ הטלפון, מי זה יכול להיות בשעות כאלה? בוא נאמר, תודה לאל שזו היתה השיחת טלפון ושלא נדע מצרות אחרות. ו... דפנה יקירתי - תרגישי טוב, נמאס כבר מהסינוסים הללו
.
שרית

frige

New member
כן, גם אמא שלי התעוררה משיחת טלפון כזו

טוב, לפחות יודעים שיש שם מבצע

הייתה לי תחושה שיהיו עוד המון עצבניים כמונו

וזה מה שקרה מסתבר. כל מי ששאלנו אמר שהתקשרו אליו. זה היה מפחיד ב 3:30 בלילה טלפון. נבהלתי חשבתי ששוב פעם חס וחלילה קרא משהו לחמי. עדיף באמת לשמוע על מבצע ולחזור לישון. אבל באמת חוצפה דפנה תרגישי טוב

צודקת

הם באמת עברו את הגבול הטעם הטוב , זה חוצפה שאי אפשר לתאר אותה תכתבי להם את המכתב ותספרי לנו מה הם כתבו לך , הם בטח ינסו להגיד שהמערכת פועלת לבד וכל מיני תירוצים

באותו הקשר היה כתבה על זה בעיתון ...

היום שבעפולה זה קרה בשעה 3:00 בבוקר מעניין שלא רוצים להזכיר אותנו , אבל אמרתי לכם שהם בסוף ימצאו תירוץ רק כדי לנקות את עצמם ידיעות אחרונות יום חמישי 25/10 מוסף כלכלה (לא שמצאתי עניין כלשהו במוסף הזה )

לולי72

New member
דרך אגב, פרסמו היום בעיתוני

סוף השבוע בקשת סליחה גדולה על מה שהיה.

LANIT1

New member
דפנה גם אנחנו קיבלנו טלפונים בשעות כאלה

הפריע לנו לישון הילדים למזלי לא התעוררו אני הייתי עם הסינוסים שלי שהציקו לי השבוע ופשוט לא יכלתי לישון, מה זה הקטע הזה ממש לא ברור , חוצפה מדרגה ראשונה.. גם אני מאד מאד כועסת....

למעלה