תגידו, זו רק אני או ...

S r 35

New member
תגידו, זו רק אני או ...

שגם אתם בלחץ מאפשרות של מלחמה בקיץ? אני מוקפת בנביאי זעם. מישהי בעבודה שלי מגיעה בכל יום ראשון ומודיעה לנו שזהו, יש לנו רק עוד שבועיים של שקט. במשך שאר ימות השבוע היא משגעת לנו את השכל בתחזיות אפוקליפטיות. מחדשות ומעיתונים אני משתדלת להימנע עד כמה שאפשר אבל איכשהו זה תמיד ברקע. ואני מפחדת בגלל הילדים ובגלל איך שעוד מלחמה תשפיע עליהם. כבר התחלנו לאגור כסף בצד, לכל מקרה, במידה ונצטרך לעזוב את חיפה. מצטערת אם דיכאתי אתכם על הבוקר, אבל אני לא מצליחה להשתחרר מהמחשבות האלה הודעות מרגיעות ייתקבלו בברכה

תהיה מלחמה כמעט בטוח

במסגרת מחוייבות אישית בחרתי להיות במשמר האזרחי ושם הודיעו לנו לפני איזה שבוע שכמעט בטוח תהיה מלחמה בקיץ הקרוב עם סוריה וחיזבאללה והיא תהיה הרבה יותר קשה..!!! וגם אם לא תהיה בקיץ הזה אז תהיה חייבת להיות באחד השנים המאוד קרובות שאז המלחמה תהיה גם עם אירן ואז באמת הלך עלינו... סורי אם אני מפחיד משהו...

../images/Emo10.gifאיזה מפחיד,ולחשוב שרק הגענו לכאן,,,

עם שני ילדים קטנים,הבכור שלי גם כך עם פחדים כאלה ואחרים,, מקווה שאנחנו נתבדה. אילנה

dafgol

New member
לדעתי ברור שתהיה מלחמה

מצטערת שאני לא מרגיעה
הפסיכופט האירני לא שוכח אותנו ולו לרגע....החיזבאללה מאיים , הסורי משחק אותה הארד טו גט.....חמאס מתעללים בנו.... אנחנו "במקרה" עושים בדיוק עכשיו תרגיל אימונים גדול עם האמריקאים שמדמה תרחישים למלחמה העתידית ( לא מגלה פה סוד גדול...זה היה בחדשות ) ו"במקרה" בעיתוי מדהים שיגרנו שלשום לווין לחלל שעוקב אחרי כל פלוץ פרסי שמתרומם מעל גובה של 70 ס"מ מהאדמה..... אז לצערי תהיה מלחמה, לא יודעת מתי בדיוק, אבל היא תהיה....מצטערת שלא יכולה להרגיע... מה שכן אני בהחלט הולכת לחדש את הדרכון שלי ולהוציא לבנים גם דרכון....just to be on the safe side

דפנוש,,איזה מפחיד,,כשהייתי במרכז היה שונה ,,,

ראיתי את המלחמה מהטלויזיה,,, ועכשיו,,,,וואלה צריך להתכונן,,אבל אתה לא יודע למה להתכונן,,,,, ולאן נברח,,?? לאימא שלי הפולניה ברחובות,,,, וואלה אבל זה לא מצחיק בכלל אילנה

neo6901

New member
חלאס עם הלחץ

אנחנו מ 48 במלחמה בלתי שותקת. אם אתן רוצות לברוח עדיף שתהגרו חייל בשמירה

שמשיית

New member
כל הסימנים מראים שכן

גם עיריית חיפה החלה בהכנות למלחמה אז האם זה אומר שתהיה? עדיף להתכונן

S r 35

New member
Y אופיר איזה פחד!

מאחלת לך קיץ מ ש ע מ ם ונשכח. תשמור על עצמך, ילד.

frige

New member
גם אלי חושב שתהיה

מלחמה הקיץ. אני מנסה להיות קצת יותר אופטימית. בנתיים הם הורגים אחד את השני. לצערי גם אם לא השנה, מתישהו היא תהיה.

S r 35

New member
ולעומת זאת, הזוגי שלי ואחותי משוכנעים ש...

לא יהיה כלום הקיץ. כלומר, מרוב שמדברים על זה בסופו של דבר נתבדה. בעלי אפילו שכנע אותי בטיעונים שונים למה לסורים לא כדאי לצאת למלחמה כרגע ... אני מתה מפחד. לצערי, לא נראה לי שגם אזור המרכז יהיה בטוח הפעם. נראה לי שאנחנו נהיה בשוויץ - אם המשפחה שלנו שם תסכים לקבל אותנו. גם אני מטפלת בעניין הדרכונים.
למרות שאני ממש לא רוצה לברוח מכאן. אוף! כל-כך מפחיד! אין לי כוחות לעבור את זה שוב. נקווה לטוב

אורי כ1

New member
שום מלחמה ושום בטיח

כמו תמיד התקשורות מפחידה ומנפחת אחרת איך היא תמכור עיתונים והסורים מפחידים ומנפחים אחרת איך הם יגיעו לשולחן המו"מ והדרג המדיני מנפח ומחיד אחרת יתמקדו בשחיתות והצבא מנפח ומחיד אחרת איך יקבל תקציבים והאנשים מנפחים ומפחידים כי כי אנשים הם פסימיים

S r 35

New member
אני מאוד מקווה שאתה צודק

זה פחות או יותר גם מה שבעלי אומר. הוא אומר גם שסוריה לא יכולה להרשות לעצמה להסתכן בהפסד במלחמה כי זה ימוטט אותה כלכלית. הפחד שלי הוא שאנחנו נביא את המלחמה על עצמנו עם כל הדיבורים הלא נגמרים שלנו.

אני לא חושבת שזה קשור לפסימיות אלא שאנשים,,

חוששים מטבעם בגלל המצב הרגיש,ובמיוחד שהצפון שנה שעברה הופגזה כאן,ואני גם עכשיו כאן, הנושא הזה מעלה בי חשש באופן טבעי במיוחד כשיש ילדים, אילנה אימא של ניתאי וליאם המופלאים

dafgol

New member
ברוך הבא ../images/Emo24.gif

אכן שום דבר לא בטוח, אפחד לא מכריז על כלום, רק מדברים על תחושות וחששות...וזה בדיוק המקום לשתף ושחרר ... לא נאמר פה שום דבר שלא ידענו קודם

תאמני באלוקים שישמור עליך ,

אבל המצב באמת מסוכן ביחוד שאהוד ברק כנראה יהיה שהבטחון של מדינת ישראל,

LANIT1

New member
כן,כן גם אני שומעת ומדברת על זה שתהיה מלחמה

והלוואי שלא ........ מספיק לנו קיץ שעבר שהלך לנו... מלחמה קצרה שהוציאה לנו את העצבים מהמקום... ששום שדבר טוב לא יצא ממנה... ומקווה שרק למדו ולמדו והבינו את הטעויות שעשו ועשו הרבה טעויות.. טוב נקווה שזה רק יהיה במחשבה ולא בתכל'ס .. והפעם שיתן לנו את אוגוסט בשקט , קיטנה , בבית ובכלל.. יאלה מזמן לא התכתבתי איתכם , לא התגעגעתם?????????

W a r r i 0 r

New member
הכל תלוי בנתון אחד בלבד.

מתי ארצות הברית תתקוף את איראן. ברגע שזה יקרה - גם סוריה, גם החיזבאללה וגם חמאסטן של עזה יכנסו לפעילות נגדינו. לפני כן לא יהיה כלום, כי המשטר הסורי עדיין חלש, חיזבאללה טרם שיקם את עצמו מהמלחמה האחרונה, וחמאס עסוק כרגע בלחימה פנימית.

למעלה