תגידו לי... איך יכול להיות

תגידו לי... איך יכול להיות

שבכפר סבא אחוז הכוסיות הוא נמוך מאד ? תראו את רעננה , הוד השרון , רמת השרון , הרצליה , נתניה אחוז כוסיות מעורר כבוד.. ורק פה.. כמעט כולן מגעילות , יש כוסיות לא אומר שלא.. אבל באופן יחסי .. מה לדעתם הסיבה לכך ?

badboy3919

New member
ההסבר שלי לזה (יכול להיות שישמע

דפוק אבל זה מה שאני חושב),שברעננה ורמת השרון אז הם נחשבים לעשירים ותמיד אצל העשירים יש מלא כוסיות,נתניה יש מלא פרחות כאלה שאם הם נחשבות אצלך כוסיות אז סבבה,את הוד השרון והרצליה אני לא מכיר אז אני לא יכול להגיד לך...

מסכים איתך

הכסף עושה את ההבדל , אולי הבחורה נראית טוב יותר בעיני גבר כשיש לאבא שלה הרבה כסף בבנק.. ( תת מודע ) ברמת השרון ( איזור עשיר יחסית) יש כל כך הרבה בחורות מדהימות.. נתניה אבל זה מקרה יוצא דופן.. שם אין כסף , וכן יש כוסיות ( עזוב שהן פרחות.. זה אכן מגעיל , אבל הן נראות טוב ) פה הסיבה זה הישרדות... מי שלא נראית טוב לא שורדת ברחוב
אבל בת'כלס קשה לי להאמין שכסף זה הסיבה.. אני למשל רוב הזמן בתל אביב ופה הרוב משיגים כסף בזנות ומלצרות .. ופה אין בחורות שהן לא כוסיות.. זה חלק מהתרבות פה.. להיות כוסית אז אולי אין תרבות כוסיות בכפר סבא.. פעם אחת צריך להגיד לבנות כפר סבא.. שהן מכוערות .. אולי יבינו ת'רמז

למעלה