תגידו...

itoosh2

New member
תגידו...

איך מגדירים את מצב המוזיקה האירית בארץ? היא חיה בכלל? או מונשמת ונאבקת על תחיה? נ.ב. אני חדש, ואני לא אירי, אבל אני ג'ינג'י עם תחפושת לפרקון... (בקיצור, אני גם מאוד אוהב את התרבות של אירלנד, העתיקה והמודרנית)

jonbaum

New member
מה זה בדיוק "התרבות של אירלנד"?

אני שואל בתור אחד שחי בדבלין כבר כמעט 7 שנים. סתם סקרן לדעת.

itoosh2

New member
בהיקף המאוד מצומצם שאני מכיר...

תרבות של שמחת חיים, אהבת מוזיקה ובירה, חברים, ושורשים מאוד חזקים... זה כמובן בהיבט מאוד כללי... אני פה בפורום בדיוק כדי להבין איזה מהסטיגמות (לטוב ולרע) נכונות יותר ונכונות פחות... ולהבין באמת מה זה התרבות האירית (וזה מעולה לשמוע באמת ממך שכבר 7 שנים בדבלין)... שמע, אני בסך הכל נער בן 16 וחצי שלא מבין מהחיים שלו ונמשך לסטייל שהוא רואה בתרבות מסויימת או לפחות באגדות עליה... באתי כדי להתדיין וללמוד עוד... אני מקווה שזה נשמע לך בסדר

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifקווווודם כל...

וולקאם!!!
זה נשמע כאילו אתה מתנצל על משהו... יש לך על מה??
כולנו פה בשביל ללמוד.. גמני...

itoosh2

New member
תודה../images/Emo13.gif

הייתה לי הרגשה שזה נשמע כמו התנצלות... אבל זה בעיקר התגמדות... כי אני באמת לא ממש מבין, סתם מתעניין בתרבות ורוצה ללמוד עליה... אבל אני לא מתיימר להבין... לכם יש הגדרה יותר טובה לתרבות של אירלנד?

זה בסדר

לגיטימי ומובן אתה עוד צעיר ורוצה לדעת. וחוצמזה בכלליות,אדם שהוא חדש בפורום זה או אחר ולא מבין או יודע איך זה עובד,צריך לקבלו בברכה.לי למשל יצא בשבוע האחרון יצא לגלוש בפורום אחר של תפוז וההועה שלי נדחקה פעמיים לא הבתי בדיוק למה,וכשכתבתי את זה הם התייחסו אליי באופן מגעיל והתקיפו אותי ואז היו כמה שבאו להגנתי ובסוף הכל נגמר טוב.הנקודה שלי היא בכלל באופן כללי,שאם מישהו בכל תחום בחיים,רוצה להצטרף אליך ולהיות חלק מקבוצה צריך לעזור לו ולתמוך. שיהיה לכולם יום נפלא.

וואללה התרבות של אירלנד בעיני היא קודם כל

שמחת חיים שמתבטאת במוזיקה שמעולם לא מסתיימת ,התרבות האירית היא ספרות של גדולי הסופרים בעולם ,תרבות הגינס היחודית ,ובמיוחד תרבות של עם שהיה במצב גרוע ביותר מבחינת המצב הכלכלי והפך כתוצאה מאופיים של מנהיגיה למדינה המתפתחת ביותר באירופה . תרבות הצבע הירוק היא תרבות שטומנת בחובה המון אסתטיקה יופי ותיקווה ,ובכלל צבע ירוק בכל פינה עושה טוב בלב ,לי בכל אופן . אסתפק כרגע במה שכתבתי ומאחל לך שתסיים את חייך jonbaum עד 120 במדינה המקסימה הזו .

למעלה