תגידו

נהגי משאית בצבא

יש פו כמה בפורום שהיו נהגים בצבא אני לא הייתי (יש לי עוד זמן) אבל בכללי יש 2 סוגים של נהגי משאיות: קדץ": זה קורס על חשבון הצבא שבו אתה עושה רשיון למשאית עד 12 טון שבו אתה מעביר דברים בין הבסיסים. תובלה: אתה עושה רשיון למשאית עד 12 טון ואחר כך (ניראה לי שנה אבל לא בטוח) אתה עושה רשיון למשאית מעל 12 טון ובסוף אתה עושה רשיון למשאית סמי. אתה נוהג 12 שעות ביום לפי החוק וכול 4 שעות יש לך הפסקה של רבע שעה. במשאיות אתה מעביר הכול מאוכל ועד לטנקים. שמעתי שבכללי במשאית יש יציאות טובות (יוצא הרבה להיות בבית). חוץ מיזה כשאתה יוצא מהצבא אתה יוצא עם רשיון אזרחי למשאית . יש לך שאלות על משהוא מיוחד??

כבר עשיתי רישיון

מחר בעז``ה אני כבר מתגייס ,. עשיתי רישיון על משאית על חשבון הצבא יש לי פרופיל גבוה 97 איזה נהג בדיוק הכי כדאי להיות? שמעתי יש נהגי יחידות נהגי תובלה נהגי בוס ועוד,. מה הכי כדאי?

זו גם דעתי

למרות שבכל תפקיד יש יתרונות וחסרונות. שיהיה לבחור גיוס קל ונעים !

gibli1

New member
את האמת שגם אני מאוד מתלבט עכשיו מישהו יכול..

גם אני נמצא לפני ההחלטה של מה להיות בצבא ומישהו יכול קצת לפרט על כל תפקיד ותפקיד שקשור לנהיגה שי בצבא כמו נהגי יחיגה,נהגי בוס,נהגי משאיות וכו

זה תלוי בהמון דברים

אבל לרוב זה תלוי באופי היחידה שבה אתה משרת: קרבית,עורפית וכו' אופי היחידה יקבע את תנאי השירות שלך, היציאות הביתה וסוג הנסיעות והכלים שבהם תנהג. אני לא ממליץ שנפרט כאן בפורום על יחידות הצבא מטעמי בטחון מידע, אנא הימנעו מכך. תודה.

Eran De Niro

New member
תבקש תקבל

תבקש להיות נהג משאית בצבא , יקחו אותך ביידים פתוחות , כיום עושים טירונות בתוך תובלה , אתה מתגייס ישר לתובלה בלי קצין מיון וכל הבולשיט הזה

gibli1

New member
ואם.....?

ואם אני יבקש להיות נהג בוס לא יקבלו אותי בידיים פתוחות? כי לפי מה שהבנתי נהג משאית בצבא זה לא"משהו" וברור לי שגם נהג בוס זה לא תמיד חיים קלים אבל אמרו לי שהרמה בתפקיד של המשאיות לא משהו

נהג בוס זה לרוב בקומבינה

בד"כ נהגים כאלה מקורבים/מכרים של אותו בוס ומקבלים את התפקיד בדיוק מהסיבה הזאת. במידה והבוס לא מצליח לגייס אליו מישהו מקורב, מצמידים לו נהג שגר קרוב למקום מגוריו. בכל תפקיד יש יתרונות וחסרונות. גם נהג בוס זה לא תמיד חיים קלים. תאמין לי שעדיף לבלות שעות בנהיגה על משאית, מאשר לבלות שעות ארוכות בחוסר מעש עד שהוא יסיים איזה דיון.

למעלה