תגידו

תגידו

אני צופה מהצד ויש לכם פורום שופע ומענג!!! אבל תהיתי אם אני בתור הומו תפוס יכול למצוא את מקומי כאן. אני מוצא שאני קצת מתחסד. אם בן זוגי היה מגלה שאני כאן- אוי ולראשי. אפרופו... שבוע הבא חבר שלי חוזר מחו"ל. חשבתי שנעשה טוזיג לילי בפארק הירקון. אני אביא שמיחת פיקניק ואוכל טוב (גבינות, סלטים לחמים טריים). חשבתי להפתיע אותו באיזה משהו נחמד. חשבתי כמובן על לעשות אהבה לאור הכוכבים- שזה מדהים לכשעצמו. אבל גם די נדוש (לפחות מבחינתנו :) אז חשבתי לגוון את העניין, אבל אין לי מושג איך. רציתי להפתיע אותו באיזה גימיק נחמד לארוחה או ללפני ואחרי. יש רעיון?

EyeSeeYou

New member
נו בוווווודדדדדדאיייייייי

מה זאת אומרת בתור הומו תפוס!! גם לירוי תפוס ובעלו סוםסום גם כן תפוס! לירוי אפילו מנהל של הפורום וקיבל רק חמש נקודות במשחק שלנו...ככה שאתה בחברה חסודה ויפה מותק
תישאר נו......חבל אתה כבר פה לאן תלך? האמת יש המון רעיונות לדברים נחמדים שאפשר לעשות, אבל אולי כדי שלא להבהיל אותו או להיבהל מעצמך, לך על הדברים היותר פשוטים..פיקניקים, ים וכדומה.. אם בכל זאת תרצה דברים אחרים, אני בטוח שנוכל לסייע

.m

New member
אומרת..

קודם כל תודה על המחמאות. תבוא כל יום
מז´תומרת "תהיתי אם אני בתור הומו יכול למצוא את מקומי כאן" - הרי בדיוק בשביל הומואים/ לסביות/... הפורום הוקם! נכון, יש פה גם סטרייטים וסטרייטיות, אבל במקרה הזה הם השוליים. ולמה שלא תביא את בן-זוגך לכאן? אולי גם הוא ימצא את מקומו... וסתם כהערת אגב - יש לנו פה זוג או שניים שכותבים באופן קבוע. ולגבי ההפתעה - קצת קשה לי לענות, כי אני לא מכירה אתכם, ואת ההתנסויות שלכם. אם ברומנטיקה חפצת - למה לא שיר אהבה? אם אתה מוכן להשקעה כלכלית - אפשר להזמין טרובדור. אם הוא מגיע בשעות היום - אתה יכול לאסוף אותו משדה"ת ישר לאיזה ספא, ואם בלילה אתה יכול להכין לו "ספא בייתי" (להכנס ל"סבון של פעם", למשל, לקנות קצף אמבטיה, סבונים מענינים, פילינג ומסכות לגוף ולפנק אותו שעות ארוכות באמבטיה, לאור נרות) אני יכולה להמשיך (הי, אני יכולה לכתוב ספר שלם...
), רק תן כיוון יותר מוגדר.
mai

judyr

New member
פסססטטטט

תראה.... תשמע.... בתור לסבית מהסקרים..... (לא מתפתה להשתתף בסקרים המקולקלים הללו...) בתור חסודת המשחק..... (למה.... ממש אני משתדלת ממששששש להיות מופקרת
כאילו מה לא ´פסדר?) בתור הסטרייטית של הפורום... (כשלירוי אמר זאת לפני מספר ימים זה נשמע סטייתי לחלוטים....) (אבל כשמאי כתבה זאת בהודעה פה.... שזה נשמע ממש לא טוב...חכי יתעוררו כל החוטאים את תחטפי על הראשון.... אני אראה לך מה זה שולי
) כייף להיות פה בפורום... אז עזוב עכשיו מה בעלך יגיד מה הוא יעשה... תקבע לו עובדה... כבוד הפורום במקומו מונח....

Liroy25

New member
עזוב אותך שטויות...

תוריד נעליים, תתיישב על אחד הפופים החדשים שמשנה תורן והמהממת תרמו לו ברוחב לב, תביא את הבעל ויהיה בסדר! ותמיד תזכור דבר חשוב - אין דבר כזה מחווה רומנטית נדושה! ברגע שאתה עושה משהו מהלב כי אתה אוהב, זה אומר הכל!

למעלה