תגידו...

תגידו...

נכון היו מכל מיני אודישנים לאיזה טלנובלה ישראלית כמו המורדים??!?! קיצר זה יצא או לא יענטו זה ראש גדול?............

לא זה לא יצא

זה היה זיוף אחד גדול! הראו במישעל חם חחח למרות שלי זה לא משנה חח בזכותם ראיתי שאני חייה בפחד במה מוחלט בקשר למשחק לא היתי מסוגלת לשחק ואני טובה בזה לשיר עוד איך שהוא הצלחתי אבל לשחק ממש לא חחח °°NaTaLi°°

כנסי מאמי..מהררררררררר..!!

תיראי מאמי..אני הייתי באודישנים האלו..ו..אח"כ היה בתוכנית של אמנון לוי..זאת חרטה...עבדו על כולםםםםםםםםםםםםםםםםם..ואני מזה התבאסתי...ולפי מה שאני יודעת גם סגרו את החברה הזו..בגלל שהם היו רמאים..תעשי חיפוש של החברה "סטודיו 10" ואת תיראי...יופיע לך לינק לכניסה לאתר..ואח"כ יופיע לך דף שבו כתוב שסגרו את החברה עקב כמה סיבות..וזה.. קיצר זה היה חרטהההה ברטהההההההההההההההההה...ואני וכול הנבחנים התבאסווווווווווו!!! עדידו'ששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש!!

נכון זה זיוף

לי חברות הודיעו שהקראתי שם הן גם רשומות בפורום תאומות 2. אותי זה לא ביאס כי אני במילא לא עברתי. למרות שאני לא יגיד שזה היה כיף חח אני עדין זוכרת תשמות של כל הקבוצה כיח לפני שהתחלנו אז הכרנו כולם חח זה היה מה זה קורא חח הם נתנו לנו לעשות דברים קרועים לגמרי כולם נשפכו חחחח

°°NaTaLi°°

New member
דרך אגב אני נטלילוש4

פשוט זה לצאט כי אני לא מצליחה להיכנס לצאט ושם כן כאילו רק לוידאו הצאט עצמו לא עובד

כן..המתבגרים עלאק!!!!

כול מי שהיו באודישנים היו באטרף בקשר לעיניין..בסוף הכול חרטה... איזה אנשים מגעילים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

°°NaTaLi°°

New member
נכון סתם זבלים

טוב אמת למה זה לא הזיז לי? כי אותי רימו בגיל 10 אז כבר אז סבלתי זה גם אחת הסיבות שהתדרדרתי לגיהנום המבין יבין

אז זהו שאני נפלתי בח פעמיים!!

גם בגיל 7 בערך..וגם עם הקטע של המתבגרים..בעעעעעעעעעעעעעעעעע..

איזה בני זונ...

טוב תודה על המידע כילמה ידעתי שיקראו לזה "המתבגרים" אבל חשבתי שבסוף שינו את זה לראש גדול כילמה זה יצא לא מזמן, קיצר סתם זבלים!!

nitzile

New member
יוווו

גם אני הלכתי לאודישנים ולא התקבלתי אבל היה ממש כיף היה קורע נתנו לנו סיטואציות ממש ממש קורעות.... משהו עם חיילים... ומספרה הקיצר חבל שרימאו אבל לפחות אני יודעת איך זה עכשיו אודישן ואישית ממש נהיניתי (למרות שלא עברתי)

°°NaTaLi°°

New member
חח גם אני זה גרם לי להבין עד כמה

אני טיפשה חח אני והפחד במה שלי עם יש לי פחד במה איך בכלל היתי מסוגלת לשיר במקהלת בית ספר אני לא מבינה חחח לשחק זה הדבר שאני הכי טוב יודעת לעשות ושאני ליד אנשים הכל מת למרות שאני משחק כל הזמן חח אבל תשטות הזאת אני אוהבת לעשות אני משתגעת לכולם תשכל אני עושה להם שטויות של ילדים קטנים חח וחברה שלי שונאת לצחוק אז אני עושה לה הבהות רציניות אני יכולה להיתסכל עליה שעה ולא לצחוק חחח עד שהיא מתפקעת חחח אבל זה היה כיף אדיר חח הכי קרעע אותי שברעיון הוא עושה לי תשירי לא עלה לי שום שיר בראש חוץ מהמורדים חח והקטע שיש שני מילים שאני לא יודעת אז חברה שלי עושה שירי בספרדית את טובה בזה שרי עצרתי שתי שורות ואז תפסתי תעצמי חח בעצם שיחקתי חח ומרתי לו בסדר אני ישיר אבל אני לא יודעת שתי מילים אז על תתיחס הוא אמר סבבה אין בעיה שרתי אז הלכתי עם חברות והשכנה חח הוא והיא היו בשוק חח הרגה אותי התחילו למחוא לי כפיים חח הלכתי למות מצחוק כאילו מה עשיתי חח אחר כך היא עושה לי חבל שלא נתתן לי להביא תמצלמה האוטו. היתי מראה למרים(אמא שלי) אך שרת חח...

למעלה