תגידו...

SUPERLOVE

New member
תגידו...

למה המורה שלי למתמטיקה אמרה לכיתה היום שהחופש הגדול מתקצר?!?!?!?! בבקשה תגידו לי שהיא רק רצתה להפחיד אותנו?!?!?! :( אפילו אם זה בכמה ימים אני לא אוכל יותר!!! :&#39

BanjoKazooie

New member
תיראי

אין מצב שזה יקרה כי המורים לא יסכימו. אבל שנה הבאה ימולאו החלטות ועדת דוברת כנראה ויהיו הרבה שינויים בתוכנית הלימודים ובכלל במערכת...

BanjoKazooie

New member
בעצם

לפי החלטת ועדת דוברת החופש יקוצר ב10 ימים אבל זה לא תקף עליך.. כי את בכיתה יא' ורק אלו ש-בכיתה י' יקוצר להם החופש מ-יא' ליב'.

BanjoKazooie

New member
אה נכון

התבלבלתי כי אני זוכר שהחליפו את היודים והיודאלפים בחדרים... אני חושב שממש יש קללה על התיכון שכל פעם שיודים חדשים מגיעים הם שוברים את הידיים זה קרה גם שאני הייתי איזה 5 ילדים מהכיתה שלי (כולל אני) שברו את היד בכיתה יוד.

i am crush

New member
זה נכון...

באמת רוצים לקצר את החופש.. ב-10 ימים.. וגם לא נלמד ביום שישי!!! יש!! אבל... כן יש אבל... נגמור ללמוד בסביבות 4...

La Gamba

New member
מידע מדוייק יותר

החופש עובר ממתכונת של 10 שבועות, ל7 שבועות בלבד. כולם מסיימים ב30 ליוני (אפילו י"ב!) וכמעט כל הבגרויות ביולי, וישנם אפילו בגרויות באוגוסט. ב20 לאוגוסט תתחיל השנה החדשה, במקום ב1 לספטמבר. צה"ל מבואס, התלמידים מבואסים, המורים מבואסים, אבל זה מה שיש.

כרגע זה לא בטוח.

אלו ההמלצות של ועדת דברת. מה ששכחת לציין, בנוסף לכל ה"גזרות" הללו, עוברים ליום לימודים של חמישה ימים.

FireZeroX

New member
וואו אני בפרוייקט יש"י זה אומר שאני

אלמד 4 ימים בשבוע?

Pipe Dreamer

New member
פרוייקט יש"י בלי שלומית...

ממש לא אותו הדבר. שמח שזכיתי ל-6 שנים כשהיא מנהלת, ולא הדורית הזאת - טובה ככל שתהיה. ולא חושב שתלמד 4 ימים. ישאירו את הפרוייקט על יום שישי

dekel555

New member
מה?!

יש מנהלת חדשה שם?? אני בכיתה ז' והייתי שם בכיתות ד' ה' ו' ושלומית לא הייתה משהו...!

Pipe Dreamer

New member
היא בהחלט משהו

יצא לי לפגוש מספיק מורים ואנשי חינוך בחיים הקצרים שלי, ובכלל אנשים מבוגרים, ואני לא חושב שיצא לי לפגוש מישהי כמוה. אישה מדהימה, ואם יש מישהו שהביטוי 'לב זהב' נכתב עליו, זאת היא. יחס אישי כמו שהיא נותנת לא קיים בשום מקום אחר, ואני רק יכול לקוות שדורית שממשיכה אותה לא תהיה נפילה.

FireZeroX

New member
מסכים בהחלט. עדיין, לא נראה לי

שישאירו את זה ביום שישי, כי לא הגיוני שיקחו את יש"י וישימו אותו על יום חופש, כי זה חופש. עם זה, לא הגיוני ממש שאני אלמד 4 ימים בשבוע, אפילו שזו התקווה שלי...

BanjoKazooie

New member
אז איפה החופש פה

טוב מה אכפת לי אני השנה מסיים יב' ולא אכפת לי משום ועדות

SUPERLOVE

New member
אבל...אבל...

למה החליטו לעשות את הדברים האלה?!?!?! זה יהיה ממש נורא!!! כאילו גם ככה אנחנו לא מרוכזים כי אנחנו מחכים לחופש ואנחנו כבר מותשים... זה שהם מקצרים לנו את זה יהיה רק יותר גרוע...למה שפשוט יוותרו לנו על כח חופשת פסח וזהו?!?!?!?! גם רעיון לא???? והבגרויות בכלל אם יעשו את זה יוני אוגוסט לא יהיה בכלל מה לקצר...

למעלה