תהייה לגבי ארומנטיקה

רjת

Member
רוב הסיכויים שאני ארומנטית אבל מבולבלת. לפי הגדרת ארומנטיקה זה אנשים שלא מחפשים קשר רומנטי. אני כן תמיד רציתי קשר זוגי ולמצוא אהבה. אני פשוט לא חוויתי משיכה רומנטית ואם כן אז מועטה. למשל כשאני מדמיינת את אחד הגברים שנמשכתי אליהם, זה התחיל כמשיכה רומנטית ולאט לאט נהייתה משיכה מינית. היו לי מערכות יחסים שלא פיתחתי כלפי הבני זוג משיכות ורגשות.

נ.ב עד כמה יש קהילה פה לארומנטיים? מצאתי פורום לא ישראלי ונראה שהארומנטיות חדש פה יחס לא.מיניות.

k500

Active member
מנהל
שלום,

א-רומנטיות היא לא חדשה בישראל, ייתכן שלא נתקלת בשיח עליה הרבה כאן. גם פה, גם בווטסאפים וגם במפגשים אנחנו מדברים לא מעט על א-רומנטיות.

בקשר להגדרה של א-רומנטיות, רק תיקון קטן: לא מדובר רק באנשים שלא מחפשיים קשר רומנטי, אלא במי שאין להם משיכה רומנטית כלפי אחרים או שהמשיכה הרומנטית שלהם/ן היא נמוכה.
ישנה גם אפשרות להיות דמי-רומנטים, כלומר להימשך רומנטית לאחרים/ות רק אחרי שנקשרים אליהם רגשית.
מעבר לכך, יש אפשרות להימשך לאחרים מינית יותר אבל להיות א-רומנטים, שזה אולי קרוב למה שאת מרגישה.

k500

Active member
מנהל
כן, וודאי.
פני ל-חצילונית כאן בפורום (שמצרפת א.נשים חדשים לקבוצות) ואם היא לא עונה תוך כמה ימים, שלחי לי מסר ואדאג לזה.

למעלה