תהליך גירושין

תהליך גירושין

אנחנוזוג נשוי פלוס שני ילדים מערכת היחסים בינינו לא בריאה מספר שנים. הגענו להחלטה כי עלינו להיפרד. אני עובדרת תקופה קשה מאוד. אך הקושי הגדול שלי איך אני מדברת עם הילדים על הפרידה. אני זקוקה לעזרה באופן דחוף.להנחיה ברורה בקשר לילדים ואיך עושים זאת? בבקשה תיצרו איתי קשר. תודה מראש ברוריה

../images/Emo4.gifשלחנו אותה תוכנית, עכשיו רעיונות....

הכי חשוב לפני שמדברים בכלל עם הילדים, שהילדים ירגישו עדיין שאתם ביחד הגוף המחליט, לעשות את המקסימום לשמור על מערכת יחסים דיאלוגית ושקטה עבור הילדים מתוך הבנת החשיבות.... אם תרצו או לא יהיו לכם עוד שנים של קשר. הכנה זה דבר הכי חשוב ולכן לתאר להם את התהליך לפני, איך יהיו להם 2 בתים ובכל בית יהיה להם חדר ולתכנן איתם מה ישימו בחדר ולחשוב איתם מה היתרונות בכך. לתאר את המצב שלא כל יום יראו את אבא וכו'. לנסות להפגיש אותם בתוך קבוצה של ילדים גרושים, שיהיה להם יותר קל, בני כמה הילדים לא ציינת? תשאלי שאלות יותר ספציפיות ואשמח לענות

מיתי

New member
בהצלחה

תהליך הגירושים הינו תהליך כואב במיוחד כאשר מעורבים בו ילדים. בעיני, הדבר הכי חשוב עבור הילדים בגירושים, שלא יהיו קלף מיקוח. שההורים יחד יעבירו לילדים אחדות, שהם אוהבים אותם ושהגירושים נובעים מבעיות ביניהם ושהם לא הגורם לפרידה. תעשו כל מאמץ להשאר בקשר טוב ושתמיד תמיד תמיד טובת הילדים תהיה קודמת לכל עניין ביניכם. זה בהחלט תהליך לא קל, אבל עם הזמן, תמצאי את הדרך ואת המקום שעושה לך ולילדיך טוב. תקיפי את עצמך באנשים שאת אוהבת. בהצלחה.

למעלה