תהפוכות וזעזועים

תהפוכות וזעזועים

חברים יקרים, הפורום הזה, שעמד כאן בשש השנים האחרונות, עובר עכשיו דירה לאכסניה חדשה. כן, כן, שום דבר כבר לא מה שהיה פעם, וגם בעניין הזה עוד לא נאמרה המלה האחרונה. מי שליבו נשבר מוזמן להספיד את הפורום המיתולוגי כבר במעונו החדש. לא תמצאו הבדל גדול. המבנה אותו מבנה, התבנית אותה תבנית, רק הכתובת שונה. הכנסו כאן: http://communa.tapuz.co.il/paragliding ברוכים הבאים, רוני.

חבל, חתיכת היסטוריה

אני מקווה שהחברה בתפוז לפחות לא יסגרו את הפורום הזה ושההיסטוריה תישמר. קצת מצחיק אבל לפני שנתיים שלחתי הצעה לתפוז שיאפשרו לנו (לרוח הקודש מצנחי רחיפה) לפתוח פורום בתפוז נתתי להם את הלינק אל הקומונה שלנו, הראתי להם את מספר הכניסות אבל עדיין הם לא הסכימו, (יש לי העתק של האימייל) סבבה, - לא רוצים, מה?! זה היה המניע העיקרי לבניית אתר רוח הקודש במתכונתו החדשה עם פורום עצמאי ללא תלות בשום אתר אחר, והיום אני מברך על כך, לא בגלל שהפורום בתפוז אינו טוב, אבל היינו צריכים מערכת עצמאית שתשרת אותנו טוב יותר, שאיפוס הססימאות יעשה על ידינו, נוכל לשדרג את המערכת, נוכל לשנות את עיצובה ולהתאימה לנו, וכן הלאה וכן הלאה אני מקווה שהקומונה שלך תהיה שוקקת חיים, מה שמעמיד את זה די בספק על ידי העלמותה מתפריט הפורומים באתר תפוז אני מנחש שסגירת הפורום נובעת מירידה בכמות הכניסות לפורום הנ"ל וזה די מובן כי כל התנועה עברה לאתר אחר, השאלה היא את מי תשרת הקומונה שפתחת? פעם הפורום שירת את קהילת מצנחי הרחיפה בארץ, היה פורום שוקק ובאמת היה כיף לקרא את ההודעות ולהחכים איתם, לעומת זאת היום מלבד איזו הודעה אחת לכמה זמן של מתעניין בספורט הפורום הנ"ל אינו משרת אף מרחף פורמי תפוז לא רוצים אותנו, אז לא צריך, שמי שמתעניין בספורט ימצא אותנו דרך גוגל, למה לנסות ולהחיות משהו שדעך כבר מזמן, המפסיד הגדול מכל העסק זה תפוז, ורק תפוז, אנחנו את הבית שלנו כבר מצאנו ברוח הקודש מצנחי רחיפה בכבוד רב אמיר מליק רוח הקודש מצנחי רחיפה

פירגון לאמיר מליק

אולי זה זמן טוב להגיד מילה טובה על פועלך הגדול, אמיר, בתחום הזה. בנית מהיסוד קהילה ממשית וקהילה וירטואלית, שתיהן משגשגות בזכות הרוח הטובה שאתה משרה עליהן. הקהל נדד מפה ל"רוח הקודש", אבל אני יכול רק לפרגן על הטוב שיצא מזה. אמשיך לקיים את הבמה הזו, בפינה הנידחת אליה היא נדחקה, רק ממעט סיבות הסטוריות ואחרות מבלי לצפות לגדולות. אם לא יועיל לא יזיק. שתמשיך לראות ברכה בעמלך ושתזכה לתרמיקות רבות ומבורכות רוני

natyh

New member
אי יא יאי

נאסר מחכה לרבין ... זוכר את השיר המיתולוגי ...... יאללה שיהיו בריאים בהצלחה בקומונה החדשה .

../images/Emo41.gif סגירת הפורום

נוכח מיעוט בפעילות, אנו מאלצים לסגור את הפורום בשלב הזה. אנו מודים לרני לזר על ניהולו המוצלח של הפורום, השקעתו ומסירותו הרבה ומאחלים לו הצלחה רבה בהמשך.

למעלה