תואר ראשון בתזונה

yuvalfrr

New member
תואר ראשון בתזונה

היכן ניתן ללמוד לימודים גבוהים בתחום התזונה, מלבד אוניברסיטת יו"ש? נדמה לי שיש את אוניברסיטת תל-חי אבל היא בצפון. למישהו יש קישור למכללה ברחובות, הבנתי שגם התחום מוצע ללימוד. מישהו יודע על עוד מקומות? תודה.

m0sh3

New member
הפקולטה ברחובות היא שלוחה

של האוניברסיטה העברית.

רק תיקון - לא שלוחה, אלא קמפוס

של האוניברסיטה העברית. כלומר, היא לגמרי חלק מהאונ' העברית, רק יצא במקרה שהיא נמצאת בכלל בעיר אחרת

קטריס

New member
לימודים בארץ vs חו"ל

מה דעתכם על לימודי תואר ראשון בתזונה בארץ בהשוואה ללימודים באוסטרליה או באירופה איפהשהוא? האם ההבדל בעלויות שווה את איכות הלימודים? הבנתי שתזונת ספורטאים ניתן ללמוד רק בחו"ל, כך שממילא אגיע לחו"ל לתואר שני. אולי כדאי שאשמור את הכסף לזה, במקום להשקיע אותו בתואר ראשון בחו"ל כשאני יכול לעשות אחד בארץ. מה חושבים? כל צורת משוב תתקבל בברכה

אלי ו.

New member
פעם רציתי להיות מהנדס אוירונאוטיקה

נורא אהבתי טיסנים ומטוסים, תכננתי כמה טיסנים וזה היה כיף. יום אחד דברתי עם מהנדס אוירונאוטיקה שהסביר לי שיש מעט מאוד מקומות עבודה בישראל שמעסיקים מהנדסי אוירונאוטיקה ולכן השכר והאפשרויות העומדות בפני מהנדסי אוירונאוטיקה אינן מזהירות. הייתי ממליץ לך, לפני שתעשה החלטות קריירה רציניות, לבדוק איך נראית קריירה של תזונאי (כולל תזונאי ספורט) וגם אם הנושא האקדמי מעניין אותך, האם הקריירה והאפשרויות העומדות לאיש מקצוע בתחום מתאימות לך.

קינקי567

New member
לינק הערה

תנאי קבלה מטורפים. לידיעתך. צריך פסיכומטרי 740/750. ניסיתי להתקבל ללא הצלחה ולא רציתי ללמוד בתל חי או במכללת אריאל אז פשוט שיניתי כיוון. http://www.agri.huji.ac.il/

M 8 5

New member
לפי מה שידוע לי

לא חייב פסיכומטרי ואפשר להתקבל גם עם ממוצע בגרות טוב+- ומקצוע מדעים אני מדבר על המכללות(תל חי אריאל)

למעלה