תודה גדולה לאביעד ובן!!!

LuLiLoPiLaTo1

New member
תודה גדולה לאביעד ובן!!!../images/Emo24.gif

עכשיו כשכל השחקנים והאנשים בפורום כאן אני חושבת שמגיעה תודה ע-נ-ק-י-ת לבן ואביעד מנהלי הפורום! לבן ואביעד,תודה רבה על כל הזמן שהשקעתם בפורום- ואני בטוחה שכולם יסכימו שאתם מנהלים פשוט מעולים! כמובן שגם לכם יש את כל העניינים של בי"ס וחיים חוץ מהפורום ועדיין הצלחתם לשמור על הסדר והאירגון ולנהל את הפורום הכי טוב שאפשר! אני מקווה שגם בעונה השנייה(אין מצב(!) שלא תהיה) תמשיכו לנהל את הפורום כמו עכשיו
אז מכל ה-
הרבה הרבה
ו:
מאחלת לכם המשך ניהול מהנה
ענבר
נ.ב סורי שפתחתי הודעה חדשה

מסכימה!

המון המון תודה לבן ואביעד שהשיקעו מזמנם לניהול הפורום.. וכולם חייבים להסכים שהםעשו עבודה מצויינת!! תודה רבה לכם! אלמה

shanie20051

New member
רוצה שנהיה חברות

היי אלמה בן זאב קוראים לי שני אני בת 14.5 ואולי נהיה חברות טובות ואני רוצה ליתכתב איתך באיימל שלי או באסקיו שלי אסקיו: 242929552 מסנג'ר: [email protected] איימל: [email protected] אתר שלי:www.shanie.up.co.il

LuLiLoPiLaTo1

New member
בגלל שלא ראיתם את זה אתמול בגלל

השירשורים הגדולים שהיו.. אז עכשיו אתם יכולים לראות ולהגיב

No FeAr GirL1

New member
וואלה את מזה צודקת!

הם השקיעו מלא בפורום ועדיין ממשיכים להשקיע! כל הכבווד!

Ben LeVi 232

New member
תודה רבה לכולם../images/Emo13.gif

איזה מתוקיםם
תודה רבה לכולכם ותדעו שבלעדיכם הפורום הזה לא היה מה שהוא

אה את לא יעל מראש גדול?????????

מה השחקנים האמיתיים נכנסים לפהה?????וואאאאיי לא ידעתייי תיהיה עונה שנייה?????הלוווואי אח שלי בן חמש אוהב את הסידרה הזאתת!!!

מסתומרת עשיתם?!הם עדיין עושים ויעשו

הפורום הזה ממשיך להתקיים ואתם השחקנים ממשיכים להיכנם אליו כן?! חחחחחחחחח!!!!!!!!.....

ובאת ממש תודה אתם עושים עבודה נהדרת

שומרים על סדר ומשרים אווירה נעימה בפורום,עלו והצליחו..!!!!!

לספירוש....

ספיר מאמי אני מת לדבר איתך שו אבל אני לא מצלח אז כה לפני שאת ניכנסת לצאט תשלחי לי מייל (את יודעת אותו (אני שולח לך כול הזמן דברים..) * בייי אוהב אותך תודה מראש..

yellow cheese

New member
../images/Emo51.gif לאביעד ובן ../images/Emo9.gif

ולאביעד
בלי קשר
על זה שהוא תמיד שם

למעלה