תודה ללולי ולסים גירל

תודה ללולי ולסים גירל

אני רוצה להודות קודם כל לסים גירל ש"הגנה" עליי כביכול ולא התנפלה כמו לולי, ללולי אני רוצה להגיד שזה באמת תהליך אם כל הסימון ועובדה שבעבר כשכתבתי באנגלית כן האמינו לי, ואני גם מתנצל בשם השכנה שלי היא לא התכוונה היא פשוט התעצבנה כשקראת לי מתחזה

לתם גל...... כנס דחוף ותגיב!

קודם כל אני כבר מאמינה לך ואני מאוד מאמינה ואני מצטערת שאמרתי לך שאתה שקרן אני אוהבת אותך מאוד ואתה שחקן נהדר ועוד פעםסליחה
נ.ב. אני לא רוצה שתחשוב שאני שטן או שאני מפגרת! אז עוד פעם סליחה מצפה לתגובה מאיה ! ועוד פעם סורי!

SiM GirL

New member
תשמע....

אני לא יודעת אם זה באמת אתה אבל איך שהתנפלו שם עליך זה באמת לא היה יפה...אם אתה מתחזה - אז אתה סתם מבזבז זמן רק בשביל לקבל צומי אם אתה לא מתחזה ותם גל האמיתי - לא יפה איך שהתנפלו עליך... כי לא יפה להתנפל על מישהו בלי לדעת באמת... אז עד שיבואו הוכחות אני לא בוטחת רשמית בך אבל גם לא חושדת... אז יעבור זמן והמנהלים (סוף כל סוף!) ישיגו הוכחות ויאשרו, ואז (אם אתה לא מתחזה) תיקח חלק מהפורום. נ.ב: אם אתה מתחזה - אתה מודע לכך שלמנהלים ולצוות תפוז יש ת'מספר טלפון של תם גל? כאילו - הם יכולים להתקשר ולשאול אם תם גל מופיע בפורום בכינוי של 'האורגינל' ואם לא - הלך על המתחזה [שאולי זה אתה ואולי לא...אם אתה לא מתחזה אז מצטערת...]

mikmik000

New member
גור כבר אישר את זה שזה באמת הוא..

וזה כבר הוכחה מספיק טובה!

למעלה