תוהה😎

Harrington

Well-known member
מנהל
הוא משיח זמני כדי ליצור אווירה שאין בעיה להחליף את נתניהו. עד הבחירות התשקורת תפעל למצוא משיח אחר, מתאים יותר לאג'נדה שלה.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
הוא משיח זמני כדי ליצור אווירה שאין בעיה להחליף את נתניהו. עד הבחירות התשקורת תפעל למצוא משיח אחר, מתאים יותר לאג'נדה שלה.
אשמח לשמוע ממך, מהן מקורות האינפורמציה שאתה ניזון מהן. התקשורת - נייט. ידיעות אחרונות - נייט. אז למי אתה מאמין ?

מלאכת מחשבת1

Well-known member
יש הבדל בין מקורות להיות מוזן מהם לבין מקורות שאני מאמין להן. אלו שני דברים שונים לחלוטין :).
בכל מקרה מה שכתבתי כאן למעלה שציטטת בשאלתך, זו דעתי/הערכתי האישית בלבד.
דיעה או הערכה אישית שהגעת אליה בגין אמונתך באלוהים ? הוא לוחש על אוזנך ?

Harrington

Well-known member
מנהל
דיעה או הערכה אישית שהגעת אליה בגין אמונתך באלוהים ? הוא לוחש על אוזנך ?
אהה... יש איזשהו קשר בין מה שכתבתי לאלוקים? לא זכור לי שאני חייב לבסס את כל דעותי או הערכותי על משהו שאני שומע ממנו ישירות. די חדש לי הנושא הזה.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
אהה... יש איזשהו קשר בין מה שכתבתי לאלוקים? לא זכור לי שאני חייב לבסס את כל דעותי או הערכותי על משהו שאני שומע ממנו ישירות. די חדש לי הנושא הזה.
מאחר ואתה מגיב על עיניני היום, אני מניח שהתגובה אינה איזה אוסף מילים אקראי שנובעים ככה סתם ממוחך הקודח [או שאולי כן....] אלא מבוססים על איזה מידע שיש לך. שאלתי אם אתה מוכן לחלוק איתנו על מקורות המידע שלך [מוזן בהם או מאמין בהם, מה שלא יהיה], מאחר ופסלת את המקורות המקובלים כמו TV ועיתונות. אם אלוהים אינו לוחש על אוזנך, היתכן שזה הקוסם מבלפור ? ובכדי לחסוך את התגובה הבאה שלך, אפרט - מר אדון ראש הממשלה - בינימין נתניהו. הגם הוא לוחש באוזנך ?

דיברגנט חדש

Well-known member
ייתכן וייתכן גם שיחליטו להריץ אותו רק בכדי להפיל את ביבי ולו לשניה אחת, כי ברגע שהוא כבר לא יהיה בשלטון, יוכלו להפעיל עליו את התותחים הכבדים של המערכת המשפטית.
אגב, לפני הבחירות דיברתי עם הרבה בוחרי רל"ב והם אמרו לי את אותו דבר על גנץ, אף אחד מהם לא העריך את גנץ ולא חשב שהוא מתאים לתפקיד ראש ממשלה, אך הוא התאים להם כהזייה שהוא יוכל להחליף אותו ואז הם יעיפו אותו ויריצו מישהו אחר שיהיה לו קל יותר לגבור על גנץ מאשר על נתניהו.

Harrington

Well-known member
מנהל
ובכדי לחסוך את התגובה הבאה שלך, אפרט - מר אדון ראש הממשלה - בינימין נתניהו. הגם הוא לוחש באוזנך ?
לא שאני יודע, אבל לכי תדעי. אולי כשאני ישן הוא חודר לביתי ולחדר השינה שלי ולוחש כך לתת-מודע שלי?

Harrington

Well-known member
מנהל
ייתכן וייתכן גם שיחליטו להריץ אותו רק בכדי להפיל את ביבי ולו לשניה אחת, כי ברגע שהוא כבר לא יהיה בשלטון, יוכלו להפעיל עליו את התותחים הכבדים של המערכת המשפטית.
אגב, לפני הבחירות דיברתי עם הרבה בוחרי רל"ב והם אמרו לי את אותו דבר על גנץ, אף אחד מהם לא העריך את גנץ ולא חשב שהוא מתאים לתפקיד ראש ממשלה, אך הוא התאים להם כהזייה שהוא יוכל להחליף אותו ואז הם יעיפו אותו ויריצו מישהו אחר שיהיה לו קל יותר לגבור על גנץ מאשר על נתניהו.
אבל גנץ עמד אז בראשות מפלגה שכמות המדנטים שלה התקרבה לזו של הליכוד. כלומר שם הרעיון היה הגיוני, בלי קשר לשאלה אם גנץ מתאים או לא. כאן הסיכוי של ימינה באמת ובתמים לקבל בסופו של דבר כמות מנדטים שמתקרבת לליכוד, פר הגדרה לא גדול במיוחד.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
מאחר ואתה מגיב על עיניני היום, אני מניח שהתגובה אינה איזה אוסף מילים אקראי שנובעים ככה סתם ממוחך הקודח [או שאולי כן....] אלא מבוססים על איזה מידע שיש לך. שאלתי אם אתה מוכן לחלוק איתנו על מקורות המידע שלך [מוזן בהם או מאמין בהם, מה שלא יהיה], מאחר ופסלת את המקורות המקובלים כמו TV ועיתונות. אם אלוהים אינו לוחש על אוזנך, היתכן שזה הקוסם מבלפור ? ובכדי לחסוך את התגובה הבאה שלך, אפרט - מר אדון ראש הממשלה - בינימין נתניהו. הגם הוא לוחש באוזנך ?
יכולת לקצר ולכתוב :"אני מקשקש את עצמי לדעת". זה היה מדוייק, קצר ואמיתי.
נ.ב לא הייתי מסתכן ומכניס את ביבי לחדר השינה. תחשוב על זה.

דיברגנט חדש

Well-known member
אבל גנץ עמד אז בראשות מפלגה שכמות המדנטים שלה התקרבה לזו של הליכוד. כלומר שם הרעיון היה הגיוני, בלי קשר לשאלה אם גנץ מתאים או לא. כאן הסיכוי של ימינה באמת ובתמים לקבל בסופו של דבר כמות מנדטים שמתקרבת לליכוד, פר הגדרה לא גדול במיוחד.
ביחד עם ליפיד, הוא יכול לעבור את הליכוד, בהנחה שבנט יקבל חלק מקולות הליכוד.

Harrington

Well-known member
מנהל
ביחד עם ליפיד, הוא יכול לעבור את הליכוד, בהנחה שבנט יקבל חלק מקולות הליכוד.
קשה לדעת. לענ"ד אם הוא יחבור ללפיד כמות הקולות שיאבד גדול מכמות הקולות שהוא ירוויח. מה גם שאני לא רואה את לפיד עוד פעם מוותר על המקום הראשון וגם בנט בנסיבות העניין לא יעשה זאת (אם ירוץ בצורה המדוברת).

בקיצור, עוד חזון למועד :).

Harrington

Well-known member
מנהל
יכולת לקצר ולכתוב :"אני מקשקש את עצמי לדעת". זה היה מדוייק, קצר ואמיתי.
בהחלט. יכולתי גם לכתוב שהירח יותר סגול מהשמש. במקום כל זאת בחרתי לכתוב פשוט את האמת המציאותית והעובדתית הפשוטה והיא שהבעתי את דעתי והערכתי האישית. זה שלך קשה להתמודד שיש לי דברים כאלה, שמע, זכותך כמובן (ככל שהדברים כנים ולא סתם נועדו להעביר את הזמן), אבל אל נא תפיל את האחריות על הזיותיך עלי :).

SupermanZW

Well-known member
קשה לדעת. לענ"ד אם הוא יחבור ללפיד כמות הקולות שיאבד גדול מכמות הקולות שהוא ירוויח. מה גם שאני לא רואה את לפיד עוד פעם מוותר על המקום הראשון וגם בנט בנסיבות העניין לא יעשה זאת (אם ירוץ בצורה המדוברת).

בנט יכול להשיג הרבה מאוד מלפיד, הוא יכול אם ירצה "לסובב" את לפיד על הזרת שלו, כי בניגוד ללפיד, שכל יש לו.

Harrington

Well-known member
מנהל
בנט יכול להשיג הרבה מאוד מלפיד, הוא יכול אם ירצה "לסובב" את לפיד על הזרת שלו, כי בניגוד ללפיד, שכל יש לו.
זה לא משנה מאומה מהעובדה שרבים יימנעו מלהצביע לבנט אם הוא יחבור ללפיד. השאלה אם הוא ירוויח יותר משיפסיד. אני מסופק.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל

בנט טוב לסקרים, וברגע האמת נתניהו שותה ממנו קולות.

למעלה