תוהה

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
מדוע אנשים בגיל הזהב
מעדיפים ללכת בכביש למרות שיש מדרכה בקרבת מקום?

Harrington

Well-known member
מנהל
מדוע אנשים בגיל הזהב
בדיוק היום (יש מקריות בעולם :)?) סיפרה לי מישהי שמתגוררת ביישוב באיו"ש, שלעתים כשהיא מתהלכת בעיר היא מוצאת את עצמה הולכת באמצע הכביש. כשהיא קולטת זאת, היא עוברת מיד למדרכה. אבל דיברנו על 'ילדי הכפר' שמגיעים לעיר. אולי הם פשוט לא מכירים אחרת ורגילים כך מהמקום שהם באו ממנו? אישית אגב אני לא יכול לומר ששמתי לב לתופעה דווקא בקרב גיל הזהב. אבל אולי זה עניין אזורי.

אבי בן 1231

Well-known member
מדוע אנשים בגיל הזהב
אענה מתוך ניסיון שלי!
יש פעמים שאני מעדיף ללכת על הכביש מהסיבה שבהרבה מקרים,
המדרכות מאוד משובשות כתוצאה מבלטות בולטות כלפי מעלה בגלל שורשי עצים שמרימות אותן
או בלטות שקועות בגלל רכבים שעולים על המדרכות, והכביש הרבה יותר חלק.
כמובן שלעולם איני הולך באמצע הכביש ומשתדל ללכת מול תנועת המכוניות, ושם לב עם יש מכוניות.
יש גם הרבה מקרים שהמדרכות תפוסות ע"י רכבים שחונים על המדרכה ולא מאפשרים ללכת על המדרכה.
בסביבתי קיימת גם תופעה שבשבתות דתיים הולכים כאילו בכוונה במרכז הכביש ולא זזים גם עם צפירה.
זאת קרה לי בירושליים כשבחורה הלכה מולי על הכביש עד שכמעט פגעתי בה ואז נבהלה וברחה.

משתפרת1

Well-known member
מדוע אנשים בגיל הזהב
בד"כ אלך על המדרכה. באיזור מגורי המדרכות בעייתיות, עם שקיעות ובליטות בגלל הנחה לא טובה של האריחים או בגלל שורשי עצים. יש לי מגבלה באחד הקרסוליים, ואני עוברת להליכה בכביש. אני עושה זאת קרוב למדרכה (או צמוד למכוניות שחונות) אך לא באמצע הכביש.
אני דווקא נתקלת בצעירים שהולכים עם האף בתוך הטלפון הנייד, חוצים באלכסון, הולכים לאט מאד כי מתרכזים במה שהם קוראים ואפילו לא שמים לב שעצרתי את הרכב ואני ממתינה להם. נגיעה קלילה בצופר מעירה אותם.

אבי בן 1231

Well-known member
בד"כ אלך על המדרכה. באיזור מגורי המדרכות בעייתיות, עם שקיעות ובליטות בגלל הנחה לא טובה של האריחים או בגלל שורשי עצים. יש לי מגבלה באחד הקרסוליים, ואני עוברת להליכה בכביש. אני עושה זאת קרוב למדרכה (או צמוד למכוניות שחונות) אך לא באמצע הכביש.
אני דווקא נתקלת בצעירים שהולכים עם האף בתוך הטלפון הנייד, חוצים באלכסון, הולכים לאט מאד כי מתרכזים במה שהם קוראים ואפילו לא שמים לב שעצרתי את הרכב ואני ממתינה להם. נגיעה קלילה בצופר מעירה אותם.
כנראה שיש לנו את אותה הבעיה בקרסול שגרמה ליפול ברחוב עשרות פעמים, ובאמת העדפתי ללכת על הכביש, בדיוק כמוך.
למזלי מצאו לי התקן פשוט שמוכר בקופת חולים שפתר לי את הבעיה ומאז שאני משתמש בו לא מעדתי אפילו פעם אחת.
אם זה מעניין אותך צרי קשר בפרטי ואולי במקרה אוכל לעזור לך.

משתפרת1

Well-known member
כנראה שיש לנו את אותה הבעיה בקרסול שגרמה ליפול ברחוב עשרות פעמים, ובאמת העדפתי ללכת על הכביש, בדיוק כמוך.
למזלי מצאו לי התקן פשוט שמוכר בקופת חולים שפתר לי את הבעיה ומאז שאני משתמש בו לא מעדתי אפילו פעם אחת.
אם זה מעניין אותך צרי קשר בפרטי ואולי במקרה אוכל לעזור לך.
לא נופלת, לא מועדת. הבעיה- מתקשה ליצור זויות מסויימות בקרסול. בטיולים בטבע יש שיפועים שאלך בהם "על הצד" כדי להתגבר על הקושי. במדרכה- אני יורדת לכביש.
בכל מקרה תודה על הרצון הטוב. מעריכה.

אבי בן 1231

Well-known member
לא נופלת, לא מועדת. הבעיה- מתקשה ליצור זויות מסויימות בקרסול. בטיולים בטבע יש שיפועים שאלך בהם "על הצד" כדי להתגבר על הקושי. במדרכה- אני יורדת לכביש.
בכל מקרה תודה על הרצון הטוב. מעריכה.
יקירתי נדמה לי שיש לנו את אותה הבעיה, גם אני איני יכול ליצור זווית בקרסול.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אני דווקא נתקלת בצעירים שהולכים עם האף בתוך הטלפון הנייד, חוצים באלכסון, הולכים לאט מאד כי מתרכזים במה שהם קוראים ואפילו לא שמים לב שעצרתי את הרכב ואני ממתינה להם. נגיעה קלילה בצופר מעירה אותם.​
מכת המדינהאנשים עם האף באדמה.

ai27

Well-known member
מדוע אנשים בגיל הזהב
בקריית חיים זה באמת נפוץ, במיוחד בשעות הלילה.

פעם שאלתי והסבירו לי:
הם הקימו את המדינה,
וסללו את הכבישים,
אז הכביש שלהם...

SupermanZW

Well-known member
לא רק אנשים בגיל הזהב וזה גם לא נכון לגבי רוב האנשים בגיל הזהב. יש אנשים שלא אכפת להם או אפילו רוצים למות. זכור לי גם מקרה בו איש בשנות ה30 לחייו, נראה נרקומן, הלך על הכביש וידע שהוא על הכביש, הוא אפילו צעק kill me, אבל הוא לא נדרס. המכוניות הצליחו לתמרן סביבו.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
לא רק אנשים בגיל הזהב וזה גם לא נכון לגבי רוב האנשים בגיל הזהב. יש אנשים שלא אכפת להם או אפילו רוצים למות. זכור לי גם מקרה בו איש בשנות ה30 לחייו, נראה נרקומן, הלך על הכביש וידע שהוא על הכביש, הוא אפילו צעק kill me, אבל הוא לא נדרס. המכוניות הצליחו לתמרן סביבו.​
לרוב נתקלת בגיל הזה, הולכים בכביש. לא פעם בא לי להוריד את החלטן ולבקש מהם לעלות למדרכה, או לצפצף להם שיבהלו, ויעלו למדרכה.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אני דווקא נתקלת בצעירים שהולכים עם האף בתוך הטלפון הנייד, חוצים באלכסון, הולכים לאט מאד כי מתרכזים במה שהם קוראים ואפילו לא שמים לב שעצרתי את הרכב ואני ממתינה להם. נגיעה קלילה בצופר מעירה אותם.​
מכת המדינה האנשים עם אף באדמה.

למעלה