תוכניות בערוץ 24

yoad96

New member
תוכניות בערוץ 24

אני צופה בכל התוכניות שלכם בתקופת ת"א ,הרצליה,דיזנגוף ,וירושלים,התוכניות יפות . כשהגעתם לנתניה הכל השתנה תוכניות לא כל כך מעניינות כמו משחקי חברה של עידן יניב ואיילה רשף למעט השירים, התוכנית של ענת שרוף מדהימה כמה שהיא מתייחסת יפה לאדם שממולה ומצחיקה אני אהבתי את התוכנית והגישה שלה מההתחלה רק תתנו לה עוד מקומות לרעיין ויש עוד הרבה מקומות יפים להראות בנתניה ויש עוד כמו ספורט ימי בימי שישי ושיש עוד פעילות כמו קונצרטים על הטיילת אחה"צ והרבה מופעים באמפי תאטרון ליד כיכר העצמאות וחבל שאתם לא עושים כמו בירושלים ששידרתם בכל האיזוריפ השונים .ומאוד יפה להראות כמה נתניה פעילהוהרבה פעילה אני אומרת וכותבת בגאווה . בתוכנית של אלירז,,, כולם אוהבים אותו ומעריצים אותו למה אתם לא נותנים לו שעות נוספות הוא מעביר את התוכנית לצופים בצורה כל כך מרגשת ואמתית (זאת הצעה אחת של צופה,כמה עוד צופים שרוצים ?). לגבי התוכנית של מיכל, שרון,ואורנה קצת משעמם איזה תוכן יש ומה לומדים מהם ? אני לא יודעת, צריך קצת משמעות לתוכנית שלהן שאפשר קצת ללמוד מהן ולא יזיק גם צחוק, ולמה לא משדרים ונותנים תוכניות בערב אחרי השעה 20:00 נתניה תוססת בשעה הזאת ויפה שיהיה חי גם אצלכם באולפן. אני מקווה לתיקחו לצומת לבכם שיהיה מעניין ויפה שתתייחסו לנתנייתים כי מאוד משעמם לנו זה לא כמו בירושלים ות"א.

בחבוחה

New member
../images/Emo45.gifנגעת לי ל ../images/Emo23.gif אם הייתי מערוץ 24..

תהי בטוחה שהייתי משנה כבר אתמול... אחרי כל מה שכתבת..
חבל שאני רק צופה כמוך,
ומאוכזבת כמוך מהערוץ..
בירושלים זה היה משוו...

צודקים,גם אני נהנתי לראות את אלירז גם באולפן

וגם בירושלים,שעתים גם לא מספיק,ופה רק שעה?ועוד בשעות שרובם עוד לא בבית.חבל מאוד,ערוץ 24 מפסיד המון צופים בגלל שצמצמו זמן שידור של אלירז.

למעלה