תוכניות סופ"ש שלי:

נדירליאל

Active member
גורל אחד, הדרום קוריאנית
אקדמיית המטרייה - מאוד איטית, לעת עתה יש לי סבלנות
השלמת פרקים באופרות הסבון האהובות עלי
עיתוני סופ"ש
פתרון כל התשבצים שהצטברו
ספר נהדר עם התיאולוגיה של רוזנצוויג, על ספרו "כוכב הגאולה"
וכנראה תוכניות רדיוף ירון אנוש ביום שישי, פרנס בשבת.
תהנו לכם.

dory30

Well-known member
ממליץ לך ולשאר על הזוג המושלם. סדרה בת שישה פרקים של נטפליקס בה מככבים בין היתר : ניקול קידמן, ליב שרייבר, איב יוסון (הבת של בונו סולן U2) ודקוטה פנינג. עוסק ברצח בחתונה ואחד התיוגים הוא : "בסגנון אופרת סבון".
הנה טריילר:

נדירליאל

Active member
ממליץ לך ולשאר על הזוג המושלם. סדרה בת שישה פרקים של נטפליקס בה מככבים בין היתר : ניקול קידמן, ליב שרייבר, איב יוסון (הבת של בונו סולן U2) ודקוטה פנינג. עוסק ברצח בחתונה ואחד התיוגים הוא : "בסגנון אופרת סבון".
הנה טריילר:
אנסה, בהחלט. תודה

נדירליאל

Active member
כדאי, מקסימום תחליט שלא מתאים לך ותחתוך.
צפיתי בפרק הראשון. אינני מחובבי ניקול קידמן ופרצוף הפלסטיק שלה, אבל הקאסט סביב טוב.
העלילה לא מיוחדת במיוחד, אבל החידה נפרשה בפנינו, ונותר לנו רק להתחיל לנחש, וזה טוב.
הטריד אותי שבסוף הפרק הראשון גילו לנו מיהי הגופה, אפשר היה למשוך את זה א-ביסאלע-נוך/ עוד קצת.

נדירליאל

Active member
לי אין בעיה עם זה, כי מה שכתבת כספוילר הוא חלק מסיפור המסגרת שמופיע בטריילר. ואפרופו, אני לא משוכנע שמרבית הגולשים כאן מבינים יידיש (אני במקרה קצת).
בת זוגי כבר שטה הרחק לתוך הסדרה. אני מערב אותה עם: אקדמיית המטרייה, וויל טרנט, גורל אחד, סדרה חדשה "המורה לאנגלית" .

נדירליאל

Active member
פעם הייתי צופה באופרות סבון...ספציפית ב "ימי חיינו"...בשלב שהם ממש התפרעו עם העלילה...
"ימי חיינו" בישראל מקרינים החל מ- 2020, לאחר חזרת הסדרה בעקבות השבתה בשל הקורונה. הסדרה שייכת לתחום הפנטסיה באופן מוחלט. האירועים קורים בלי סיבה, צירופי מקרים חסרי אירוניה פנימית.
עכשיו אני נמצא בשלב ש: צ'ארלי, הבן השני של אווה ויטלי, שמונה על ידיה לעקוב אחרי טריפ, הבן שלה מסטיב, שנאנס לקיים אתה יחסי מין מול רעייתו החוקית, אנס את אלי, הנכדה של ג'ון בלאק ומרלנה אוונס מצד אחד ומצד שני נכדה רבא של קייט וויסלו, שחיה באחוזת דימרה.
הידעת?
נגיד יש לך חצי אח, [מאב או מאם] ונגיד שהוא אנס מישהי, ונגיד שבדיקות ה- דנ"א של התינוק תואמות לשלך, כי יש לך ולחצי אחיך חצי מאותו דנ"א, אז שניכם יכולים להיות אבות הילד?
זהו בסיס הדרמה הנוכחית, חוץ מכך, שסטפנו8 דימרה לענ"ד - השחקן נפטר בגיל 87, לאחר אלצהיימר שסבל ממנו. ויקטור קיריאקיס נראה שהוא לובש חיתולים, ובכל מקרה כבר היה בן 85 כשצילמו את פרקי 2020. [כידוע הוא אבי ג'ניפר אניסטון.]
חחחחחחחחחחחח
נכנסתי חזק.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ויקטור קיריאקיס נראה שהוא לובש חיתולים, ובכל מקרה כבר היה בן 85 כשצילמו את פרקי 2020. [כידוע הוא אבי ג'ניפר אניסטון.]
מה? לא היה לי מושג.
מעניין אם היית לזה אי פעם התייחסות בצחוק כלשהי בחברים, הרי ג'ואי (הדמות, לא השחקן מאט לבלנק) שיחק בימי חיינו.

למעלה