תוכניות סופ"ש שלי

נדירליאל

Active member
אגת'ה לאורך כל הדרך - הממתק החדש של דיסני. כמה שחקנים מוכרים היטב: קתרין האן, לא ממש מכיר אותה אבל פניה מוכרים לי היטב. ג'ו לוק בתפקיד שיוציא אותו אולי מליהוק-קבוע כהומו, מעט נשי מתלבט. אוברי פלאזה הנהדרת ממחלקת גנים ונוף וסדרות אחרות, ומי ישכח את דבורה ג'ו ראפ מ-מופע שנות ה-70. ואיך אפשר לשכות את פטי לו--פון המופלאה . את האחרים אינני ממש מכיר.
צפיתי בשני פרקים. מכיוון שלא צפיתי בסדרת האם "וונדה", אז אני "בתול". עד עכשיו קתרין האן עושה תפקיד רב גוני ומרתק, האכספוזיציה נותנת מעט מאוד מידע - וכידוע "הדרך" [קורמאק מק'ארת'י, גם הפך לסרט הספר הדיסטופי שלו] בתרבות האנושית היא תמיד הזמנה לשינוי, ובמהלכה קורים נסים ונפלאות. תזכרו במעשיות שקראתם כילדים על שלושה אחים שיצאו לדרך, על החייט שיצא לדרך והרג שבעה זבובים, ובוודאי שמעתם על אברם: לך לך מארצך.
הסדרה השניה, גם בדיסני היא נקי מדם הדרום קוריאנית. סדרה אפלה, מד"ב [אם כי העתיד שם הוא בעוד כמה חודשים, 2025]. לא מכיר את השחקנים, אבל הם יפים כלכך, כמו שהסביר לי חבר שחי שנים ארוכות ביפן ובדרום אסיה - ניתוחים פלסטיים זה חלק די מרכזי בחיי בני המעמד הבינוני והגבוה. עד עכשיו צפיתי בשלושה פרקים. מומלץ מאוד. ממליץ בין היתר לוותר על הדיבוב לאנגלית, שהוא גרוע ולהנות מהתרגום לעברית לצלילי הקוריאנית, לפחות השחקנים מוציאים קול ולא אוויר בדיבוב האנגלי.
לא אמחל על כבודי ואצפה בפרק 8 של גורל אחד לכאורה רומן-רומנטי לאורך 16 פרקים, כל פרק בן שעה בערך. אבל לענ"ד יש בה חינניות מוזרה. גם המניע לעלילה, התפתחות העלילה, האמונה בכשפים ובלחשים, מאבקי כוח פוליטיים וכלכליים, יחסי זוגות [האם יקרה רומן בין אשה מבוגרת לחבר של הבן שלה?] חייבים לציין שהומוסקסואליות היא מחוץ לתמונה כמעט בכל הסדרות שאני צופה בהן. גם בסדרה הזו השקחנים כלכך יפים, שכמעט איבדו את "האנושיות" שלהם לטובת פנים נוקשים. כמו כן, ענין היופי עולה בשאיפה לעור לבן.
כרגיל עיתוני סופ"ש
הספר הוא "תיאולוגיה אישית" של אביבה מיטלמן על ספררו של פרנץ רוזנצוויג - כוכב הגאולה, שעשוע אינטלקטואלי יש לי בספר פירוש שיר השירים של מיכאל אבולעפיה, פסיכיאטר ילדים ומיסטיקן, כן.
מאחל לכם שבת יפה.

dory30

Well-known member
ראשון ושלישי- המפקדת (פרקים 3.6- 3.7)
שני- המרדף / החיים הם תקופה קשה (פרק 1)
היום, מחר, רביעי וחמישי- גמיש. יש את המשך "הזוג המושלם" ואני צריך להתחיל את רכבת לילה (Nightsleeper בכיכובם של ג'ו קול, לא הכדורגלן- מהסדרה פינקי בליינדרס ואלכסנדרה רוץ' מ "לא לפגוע").
בספורט אין כלום, אז אסתפק בתקציר של מכבי ת"א בכדורגל (לאחרונה אני רואה יותר תקצירים ממשחקים, מעניין למה).

נדירליאל

Active member
ראשון ושלישי- המפקדת (פרקים 3.6- 3.7)
שני- המרדף / החיים הם תקופה קשה (פרק 1)
היום, מחר, רביעי וחמישי- גמיש. יש את המשך "הזוג המושלם" ואני צריך להתחיל את רכבת לילה (Nightsleeper בכיכובם של ג'ו קול, לא הכדורגלן- מהסדרה פינקי בליינדרס ואלכסנדרה רוץ' מ "לא לפגוע").
בספורט אין כלום, אז אסתפק בתקציר של מכבי ת"א בכדורגל (לאחרונה אני רואה יותר תקצירים ממשחקים, מעניין למה).
צפיתי בזוג המושלם עד הסוף.
המפקדת זו סדרה ישראלית על הצבא - אין סיכוי שאצפה בה.
למעט WWE, היאבקות בידורית, אינני צופה בתחרויות ספורט.
שבוע נהדר לשנינו.

למעלה