תוכניות REAL TV

שוKולד

New member
תוכניות REAL TV

מה אתם אומרים על הטרנד החדש הזה של לצלם אנשים 24 שעות ביממה ? האם באמת יש שם עניין או סתם סיפוק ליצר המציצנות שלנו ? האם לראות אותם בכל חדר וחדר כולל אמבטיה מעניינת אותנו ? מה לגבי אתרי המצלמות שצצים כפטריות אחרי הגשם, מלבד העובדה שזה רייטינג נפלא, זה מעניין מישהו מכם ? הייתם מוכנים להיות קורבן למצלמה ? הייתם רוצים להיות מתועדים בכל רגע ורגע ? נראה לכם מרגש להחצין את כל הסודות האינטימים שלכם ?

novemberain

New member
תוכניות "מציאות".

בעבר הייתי מכורה ל'השרדות', אחת החלוצות של התוכניות הנ"ל. אני מניחה שהפסקתי לראות את התוכנית, כיוון שהיא לא משודרת בכבלים האנלוגיים של ערוצי זהב, אלא במקום אחר. מה אתם אומרים על הטרנד החדש הזה של לצלם אנשים 24 שעות ביממה ? כשתוכנית מן הסוג הנ"ל נעשית בטעם (טעם מוגדר לפי טעמו האישי של כל צופה, תוכנית אחת יכולה להראות כעשויה בטעם לצופה אחד ואילו לצופה האחר כעשויה בחוסר טעם), אני חושבת שיש בזה מן העניין, אמנם לא ראיתי תוכניות מהסוג הזה, פרט ל'השרדות', אבל אני חושבת, שאם הייתה לי האפשרות, הייתי מציצה בשמחה. האם באמת יש שם עניין או סתם סיפוק ליצר המציצנות שלנו ? בתור סקרנית, אני מודה שהתוכניות האלו מספקות את יצר המציצנות שלי, לכן אני מוצאת בהן עניין (שוב, אני מדברת על 'הישרדות', תוכנית שכן ראיתי). האם לראות אותם בכל חדר וחדר כולל אמבטיה מעניינת אותנו ? כן! אחרת למה אנחנו מציצים לשכנה?
מה לגבי אתרי המצלמות שצצים כפטריות אחרי הגשם, מלבד העובדה שזה רייטינג נפלא, זה מעניין מישהו מכם ? פשוט לא. הייתם מוכנים להיות קורבן למצלמה ? אולי בזהות בדויה
הייתם רוצים להיות מתועדים בכל רגע ורגע ? אולי בזהות בודיה
נראה לכם מרגש להחצין את כל הסודות האינטימים שלכם ? כן, מאוד, אבל שוב אולי בזהות בדויה

למעלה