תוכניית "אייקון 2011: התחדשות" עלתה לאוויר!

תוכניית "אייקון 2011: התחדשות" עלתה לאוויר!

"אייקון 2011: התחדשות", הפסטיבל ה-15 למדע בדיוני, פנטזיה ומשחקי תפקידים, יתקיים השנה ב-18-16 באוקטובר, חול המועד סוכות, במתחם אשכול פיס, רחוב שפרינצק 4 תל אביב. בפסטיבל מחכים לכם שלושה ימים של מופעים מיוחדים, הרצאות, סדנאות, משחקי תפקידים, טורנירים ועוד הפתעות. את רשימת האירועים המלאה תוכלו למצוא בתוכניה. בין האירועים המתוכננים: הקרנה פעילה כפולה: ד"ר הוריבל והקומנטרי המוזיקלי שלו חוזרים בהקרנות פעילות המלאות בנבלי-על, זמרה ושיר. הקהל מוזמן לשיר עם השחקנים. ראיון עם ערפדים: פאנל מומחז לרגל השקת "דם כחול": חבורת ערפדים תדון בשאלות ברומו של עולם, כמו איזה סוג דם הכי טעים, למה ערפדים עושים יותר סקס מבני אדם (חוץ מאדוארד), מתי הגלימות האהובות יחזרו לאופנה ובאמת, מי זו ההמופיליה הזאת? אירוע לכבוד השקת ספרה החדש של ורד טוכטרמן, "דם כחול". חדש על המסך (עמית ניצן, המסך המפוצל): המדע הבדיוני והפנטזיה בטלוויזיה האמריקאית מציעים ללא הרף טרנדים חדשים ולמצוא את היצור העל-טבעי הבא שיעורר עניין דומה לערפדים. על הטרנדים ועל התוכניות המסקרנות ביותר בתחום השנה - ביניהן משחקי הכס, השמיים נופלים, טרה נובה ועוד. נותרו יומיים בלבד לקנות כרטיסים בזיל הזול. מהרו והזמינו – בקרוב המחירים יעלו והחיסכון שלכם יקטן! מי שיזמין כרטיסים עד 6 באוקטובר יזכה בהנחה משמעותית ויוכל להבטיח את מקומו באירועים. ניפגש באייקון 2011!

1Shir

New member
../images/Emo26.gif תגידו, מה עם המפגש המסורתי שלנו בסוכות

לא שנראה לי שמה שלמעלה מעניין אותי... אבל אם בא לכן (ארבעת ה"קבועות" + כל מי שבא לו להיפגש איתנו
) אפשר להיפגש בראשון או שני ברולדין...
(ביום שלישי אני כנראה לא יכולה) אורית?

Gilliana

New member
לא רואה שתהיה לי אפשרות להגיע למרכז בחוה"מ

מהסיבות שכבר ציינתי. SORRY.

אם אינני טועה

היה דיבור פעם שהמפגשים שלנו ייצאו קצת מגבולות מדינת תל אביב.... אני אשמח להפגש במקום קצת צפוני יותר....

למעלה