תוכנית אימונים

אורוש11

New member
תוכנית אימונים

היי , אני בת 19 ואני רוצה להתחיל להכנס קצת לכושר לפתח את יכולות הריצה שלי במיוחד שאני אסמטית יש מישהו שיכול ככה לבנות לי איזו תוכנית אימונים שתעזור לי? ולא, לא בחדר כושר אלא עצמאי! מעט נתונים פיזים- גובה 1.53 משקל 52 וגם אשמחח כמובן גם לרדת 3-4 ק"ג ככה על הדרך :) מבחינת תזונה אני אוכלת יחסית בריא הייתי מטופלת ע"י השיטה הסינית .. תודה רבה רבה!

oridoron77

New member
אז ככה

אימוני התנגדות מחזיקים הרבה יתרונות, אך אין טעם לבשר עליהם אם את אינך מוכנה לשמוע (חדר כושר הוא המקום היותר נכון לעשות זאת). את אומרת שאת אסמטית. באיזו רמה? מהי הרמת יכולת שלך עכשיו? תני לנו עוד קצת פרטים, כדי שנוכל להנחות אותך. אורי

אורוש11

New member
אוקיי

חדר כושר הוא המקום הנכון אתה צודק אבל אני חיילת ואין לי לממן חדר כושר.. אז זהו הלכתי קצתאתמול הצלחתי לרוץ על השעון 2 דק ומיד נהיה לי קשה לנשום אנסה מחר שוב אם אתמיד אולי זה יעזור בהליכה אין לי בעיה בכפיפות בטן גם אני סבבה לגמרי מסוגלת לעשות 3 סטים של 20

הר ניר29

New member
אורוש11

כמה הבהרות: אין סיבה שתתחילי מייד לרוץ, את יכולה להסתפק בהליכות או בהליכות משולבות עם מקטעי ריצה. רצוי שתבצעי פעילות בה את מסוגלת להתמיד 20-40 דקות. לגבי האסטמה, עלייך להיות רגישה אם הפעילות המתבצעת באוויר קר או יבש, או חלילה השילוב של שני הגורמים. פעילות גופנית ממושכת בעצימות קלה עד בינונית אינה אמורה לעודד התקף אסמטי. אין חשיבות יתרה לחיזוק שרירי הבטן באופן ספציפי על פני שרירים אחרים בגוף, לא באופן תפקודי ולא באופן ויזואלי למראה חיצוני. עלייך להקפיד לבצע 2-3 אימוני התנגדות בשבוע לכל קבוצות השרירים בגוף. עדיפות לתרגילים מורכבים המפעילים ומניעים מספר מפרקים בו זמנית. אם את מתכוונת לבצע תרגילים באופן עצמאי בבית או בפארק. אני מציע לך לקבל הדרכה, אפילו חד פעמית כיצד לבצע תרגילים נכון. את יכולה לנצל את מכשירי הכוח הנפוצים היום בגנים שונים. בהצלחה

למעלה