תומנה - ראש העיר מחנה בחוצפה

rington1

New member
תומנה - ראש העיר מחנה בחוצפה

מר אלי ברדה החליט להנהיג הסדר חניה במגדל העמק ותוף זמן קצר כמעט כל החניות בעיר הפכו לחניה בתשלום למה? כדי ליצור סדר בעיר אבל כאשר כבוד ראש העיר מחליט להחנות את רכבו שיום שישי האחרון (16/12/2005 (הוא מחליט לשים פס ולהחנות באלכסון יש לציין שראש העיר החנה בעצמו את הרכב ולא הנהג שלו לצפי התמונה הכנסו ללינק הבא: http://www.geocities.com/moran_golden כתבו לי תגובה

dafgol

New member
מסכימה איתך מאוד ../images/Emo45.gif

לא יודעת אם זהו אכן רכבו של ראש העיר , ואם כן....חבל מאוד עצוב מאוד. אני רק יכולה לספר ששבוע שעבר לקחתי את בני הגדול (3) ואת הקטן (חודשיים) לקופ"ח זכיתי סדו"ח ע"ס 100 ש"ח כי לא היה לי תו חניה....מצד שני אני מאתגרת את ראש העיר למצוא תו חניה ( חוץ מבדואר שכבר היה סגור כשהגעתי ומן הסתם בעיתי לצעוד עם פעוט ותינוק חולים מהר לדאר בכדי לא לקבל דו"ח). ביום שישי המדובר (האחרון) עליתי בצהריים לסופר בקניון,עם הילד , להזכירכם זה היה יום גשום נורא , לא ניתן היה למצוא חניה , אלא כמה חניות שנתפסו ע"י כמה סוציומטים בחניות כפולות. זו בהחלט חוצפה , חוסר התחשבות בוטה ואכן...סוציומטיות. דר"א אתה צילמת את התמונה?

rington1

New member
רכבו של ראש העיר

את יכולה לבדוק את המספר של הרכב אני צילמתי את התמונה ראיתי אותו חונה וגם יוצא מהחניה

rington1

New member
בנוסף לכך

שלחתי את התמונה לכמה מוקומונים - הם אמרו שהם בשמחה יפרסמו את התמונה, כך שאני מניח כי תהיה לך ההזדמנות לראות את התמונה גם בעיתון. אבל אני לא מתפלא ככה זה שאתה דיקטטור לא מעניין אותך אפילו מה יחשבו התושבים.

smafuda

New member
זאת חוצפה? - כנסו

יש לנו ראש עיר שניבחר ברוב מוחץ של התושבים מעל 60% בבחירות האחרונות! אבל היום קמים רוב התושבים ומכים על חטא! אתם מראים תמונה קטנה שבאמת מאפיינת את ראש העיר שלנו שום דבר לא ישר! אפילו לא החנייה!. אם בנושא חניות עסקינן הרי לרוב מבתי העסק במרכז הישן אין אפשרות להחנות שלא בתשלום אבל למר ראש העיר יש חנייה קבועה שאת, אתה ואני משלמים אותה יום ביומו הוא לא שם "תווי חניה" - הרי למה אין מדחנים? שימו לב לקנוננית ראש העיר ופמליתו: יש מספר מוגבל של חנויות שמוכרות את תווי החניה, לא רק שהם בלעדיים ה גם מקבלים פירסום על חשבובינו בפליירים ובהודעות לתושבים! הם קיבלו את הבילעדיות ללא מכרז ולא בצורה ישרה! הסיבה הראשית היתה שצריך סדר! אבל אף אחד לא אוכף את הסדר מה הקשר בין המרכז לבין איזור התעשייה שכולו אדום לבן אפילו לבוא לעבודה כבר לא ניתן כמו שצריך! הידעתם שסגן ראש העיר שלנו היה מעורב בקטטה ערב הבחירות לראשות העיר? זה החינוך שמלמד אותנו כבוד ראש העיר!, כולנו נחפש חנייה אבל לו יש 5 מטר משם אחת ללא תשלום! היום הלכתי להצביע לראשות הליכוד: ראש העיר עמד בצד לפני הכניסה לקלפי ובחור מטעמו עמד ליד השער והפנה אליו את כל האנשים, ומר ראש העיר הצח והנקי מכל חטא האיר באנשים ודרש לוודא שהם אכן מצביעים לסילבן מועמדו שזה לא מכבר שלח מכתבים מקופת העירייה בהם הוא אומר שהוא תומך בסילבן! תגידו לי על מה אתם מדברים?? זה ראש עיר?? את מי הוא מייצג בכלל? למי הוא שייך בכלל? איזו דיעות יש לו? מישהו שמע אותו פעם אבל פעם אחת מדבר לעיניין? או רק ראה את שפתיו נעות וקולו של מנכ"ל העיר פוצח מגרונו? חברה! לא החניה העקומה היא הבעייה דרכו העילגת היא הבעייה ואנחנו צריכים להתאחד ולהוקיע את ראש העיר הכושל הזה! ולהחזיר עטרה ליושנה להחזיר את דרכו של שאול עמור ז"ל להחזיר את אופיה המיוחד של העיר ולא בצורה כל כך בוטה ולא מחמיאה! שלומי

shakedmish

New member
החנייה בתשלום

ראש העיר פשוט לא מתבייש... אנשים שמגיעים למרכז בשביל 5 דקות צריכים לשלם על כרטיס חניה? או בכלל אנשים שעובדים במרכז צריכים לשלם???? אני לא מבינה את החוצפה הזאת!! בשביל מה לקחת מאיתנו עוד כסף! אפשר לחשוב שאנחנו שינקין או משהו בסך הכל המרכז של מגדל העמק ועכשיו בגלל החניות בתשלום הרבה אנשים לא מגיעים למרכז וזה הורס עסקים כי במקום הם מעדיפים ללכת למקום אחר או למתחם!!

dafgol

New member
בדיוק מה שאמרתי ובדיוק מה שעושה

כשהייתי צריכה להגיע לקופ"ח עם ילד בן3 ותינוק בן חודשיים חולים - להתחיל לעשות מרדפים חמים אחרי כרטיס חניה....וכשאין איפה לקנות או אפחד לא יודע איפה יש....( אפילו לא הפקחית שעברה במקום) אז קיבלתי קנס של 100 ש"ח...מה לעשות בריאות בני חשובה יותר מתו חניה מ!@#$%. ואכן אני למרכז לא מגיע יותר ( חוץ מקופ"ח וטיפת חלב שאני חייבת ). תקע לעצמו גול עצמי ראש העיר שלנו.....

shakedmish

New member
אבל הבעיה פה

שמי שנפגע זה בעלי העסקים וכל החנויות ולראש העיר לא איכפת כי הוא מקבל חניה משלו ואת המשכורת שלו! זה כל כך מעצבןןןן ויותר מעצבן שאי אפשר לעשות כלום עם זה!! זה פשוט מתסכל!!!!!!!

ל א ק י

New member
זה נראה כאילו הם מנסים לעשות רושם..

רמזורים שאף אחד לא מבין למה צריכים אותם, חניות בתשלום.. \: מעניין מה יהיה הדבר הבא..

ofir201

New member
העניין הוא...

שבמרכז שלנו לא באים כדי לעשות שופינג ולבלות. למרכז שלנו באים לעשות סידורים של 10 דקות, באים רק אם צריכים משהו. אז למה לעשות חנייה בתשלום?

rington1

New member
אינטרסים אישיים

כנראה מישהו פה מרויח מכך שהמרכז הישן יפשוט רגל לעומת הקניון החדש ששם יש חניה - אולם לא בשפע אבל חינם. צריך לבדוק - וכדאי להתחיל בחברה שדחפו כל כך חזק לעניין

מה קורה לכם?

יש כרטיסי חניה גם ל- 15 דקות. ואפשר לקנות כמה כרטיסים ולשמור ברכב לימים ושעות בהן לא ניתן לרכוש באופן מיידי כרטיסים לא מדובר בלשבור קופת חסכון, וזה ראוי כמו בכל עיר גדולה אחרת לא ראיתם בת"א או בעפולה רחובות ריקים כי תושבים מתנגדים לשלם כמה שקלים לשעת חניה נכון? אם בא לכם להשאר עם מגדל העמק של פעם - אז תלחמו כנגד תווי חניה , נגד רמזורים, וכד' אם אתה רוצים להצעיד את העיר קדימה, הגיע הזמן לתמוך בשינוי. אגב, הרמזורים חיוניים מאוד לאלו שבאים מהצד של בנק דיסקונט ומנסים להשתלב בתנועת הרחוב הראשי. אני בעד !

משהו נוסף..

מדהים אותי, איך תושבי העיר "מצביעים ברגליים" ונמנעים מלהחנות במרכז מאז נדרשו מהם שקלים בודדים לחניה. ומנגד, אף אחד לא עצר את מכוניתו, כשהעלו את מחירי הדלק בעשרות אחוזים ! איפה ההגיון, איפה?

היום בידיעות אחרונות כתבה על החניות

בתשלום השנה 2005 עירית תל אביב הרוויחה 173 מליון שקל רק מתשלומי חניה פתי תקווה לא פחות מ26 מליון בשנה החולפת כנראה שגם עירית מגדל העמק בקרוב תתחיל לספור כמה מליונים בזמן שאנחנו נמשיך לחפש חניה שלא עולה כסף

למעלה