תומר (אדם הירש) החתיך!!!!

תומר (אדם הירש) החתיך!!!! ../images/Emo99.gif

נכון שתומר בן נון או אדם הירש חתיך??? מי שחושבת כמוני שתכתוב לי תגובה וגם מי שלא!!! בקיצור כתבו לי חולה עליכם! אסתי

שני ממן

New member
דהה אדם ממש ממש כוסון!!!

רציני!!!! איזה עיניים....ושיער! וגוף... וחיוך... {למרות שהוא נמוך...זה נותן לי יתרון...חחח כי גם אני נמוכה!!!}

אבל מה זה השם משפחה המעצבן בסדרה...

לי קוריאם שירה בגלל שששם המשפחה של סבתא שלי היה הירש, וזה היה להנציח אותה כי היא נפטרה מסרטן...

P a r i s

New member
גם ליייייי

קוראים שירה!!!! אבל בד"כ קוראים לי שיר... חחחחחח.....

גם אני חושב ככה!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחח

אההה התבלבלתי לא מדברים פה על זה שאדם מכוער????? חחחחחחחחחחחח סתם סתם... את יודע שאני מת עליך... ואנייי?? אני האחרון שלא מפרגן לך.. אז כנראה שאני תמיד רוצה.. חחח

רוצה מה?????????

חחחחחחחחחחח .....אני מדבר על האהבה הסמויה שלנו על הסט.... אהה אופס עכשיו כולם יכולים לראות את זה??? מזל שנזכרתי..... עכשיו אני לא אשלח את זה... אופס שלחתי שששששיייטטטט!!!!

יונתן... את פרק 51

יש לי בבית ואני צופה בו כל יום... טוב די באמת עם הבדיחות הפרטיות! באמת אנשים! מה קורה אתכם! אפילו אותי גררתם! גררררררר............

נו תספרו כבר....

אדם תספרו כבר... אתם היחידים שמבינים על מה מדובר וגם אני רוצה להבין!!!!!! ררררררר.....

למעלה