תומר יוסף - צוחקים מתחת לאדמה

ZeusMan

New member
תומר יוסף - צוחקים מתחת לאדמה

הביקורת שלי חשבתי שאני הולך לקבל רגאיי עם נגיעות אלקטרוניות... ובמקום קיבלתי 6 סגנונות שונים... אז תחת איזה סיגנון ניתן למתג את האלבום הזה ?! אם מישהו שואל אותי מה הסיגנון שבחר בו תומר באלבום הזה אני אומר לו ככה, נגיעות רגאיי עם מוזיקה באלקנית, הרבה אלקטרו עם סימפולים, קצת ריפרופים או שירה צפופה בחרוזים למי שלא אוהב את המונח ריפרופים,ולא לשכוח ים תיכוני ואפילו שיר אחד עם קצת קאנטרי. או שמצד שני אני אקצר ואומר, תומר יוסף עושה מוזיקה. הוא משדר לא לקיטלוגים ופשוט עושה את מה שהוא מרגיש לעשות, ובדרך זו הוא ויתר על להיות מותג של סיגנון אחד. למי שזוכר בתחילת הדרך של תומר היו שותפים איתו להרכב מר גיא מר על המחשבים ואדון שי פרץ על הגיטרות. בדרך גיא מר הוחלף ע"י תמיר מוסקט ושי פרץ באורי כינורות. מהלך שהוביל אוטומטית ליותר נגיעות של מוזיקה באלקנית וביט שחור. המהלך הזה הביא כל כך הרבה טוב איתו, ההרכב הזה בצירופם הפך את תומר לאמן יחודי בסוגו... מוזיקה כזאת עוד לא נישמעה פה בארץ והיא פשוט מטורפת באיכותה. מניעה, חכמה, מרגשת, משמחת,גורמת לרצון לשיר. כל כך הרבה תחושות חיוביות באלבום אחד... אין ספק שצריך שתי שמיעות וזהו, גם אתם לא תוציאו את הדיסק ממכשיר ההשמעה שלו. אני חייב לציין את השיר אני רוצה לזוז... WOW, מהפנט, חברים רוצו לקנות.

REL YESAYA

New member
תגובה שלי

בזמנו תומר הסביר לי את ההשקעה באלבום השני שלו.... רק עכשיו אני מבין!!!!! אלבום פי 4 יותר טוב מהראשון מגוון אבל עדיין על אותה זרימה שמאפיינת את תומר באלבום הזה הסאונד הרבה יותר טוב ונשמע לא מפה תומר שר יותר טוב הלהקה נשמעת יותר טוב בקיצור מצויין ממליץ לכולם בחום... השיר האהוב עליי...את אהובתי

noa08128

New member
ואיי עשיתם לי חשק לרוץ לקנות.

אני מניחה שאם ממש אהבתי את הבלקן ביט בוקס אני אוהב גם את זה.

yaarasta

New member
בהחלט!

אלבום מושקע וססגוני! מתנגן אצלי באוטו כבר שבוע שלם!! (בין המיקסטייפ החדש- והנדיר- של רודבוי סאונד למיקסטייפ החדש והמעולה של איימאר סאונד)!!! -יער

OceaND

New member
עדיין לא קניתי איזה מעפן אני!!

אין לי זמן וכוח עם הצבא.. וכרגע גם לא הרבה כסף אז אני מחכה כמה עולה הדיסק?

eviaman

New member
כתוב לך! 50..שח בלבד..!! אני ...

כנראה מחר ארכוש אותו...! סקרן לאללהההה

Carcass

New member
טוב קניתי אותו היום..

אגב עלה לי 40,לא 50.. מחר אני אתן לו שמיעה רצינית..

K C

New member
רציתי, במקום קניתי את "המכנה המשותף

של גלעד משוטי הנבואה ואת ההופעה באוסטרליה של שבע. שתי דיסקים ענקיים

למעלה