תופעות של גיל המעבר..

רוני2309

New member
תופעות של גיל המעבר..

חייבת את התייחסותכם ועזרתכם... אני בת 40 ללא כל בעיה בעבר , הריונות תקינים מחזורים סדירים! בשנתיים האחרונות יש לי מחזור לא סדיר פעם מקבלת פעם לא שאיחר לי המחזור לקחתי פרוברה 5 ימים בהוראת הרופא ,ולאחר מכן קיבלתי (היתה תקופה שלא לקחתי כלום פשוט פעם קיבלתי וכמה חודשים לא קיבלתי) הלכתי לרופא והוא אסר אליי לא לקבל מחזור הוא נתן לי הוראה חד משמעית -שבמידה ומאחר לי 6 שבועות לקחת פרוברה פרוברה זה הורומונים ואני די מפחדת לקחת אותם הרופא אמר לי שאם אני לא מתכננת עוד הריון ( ואני לא ) אז בשבילי הכי טוב התקן מירנה ( ככה כל חודש יש לי את ההורמון מופרש נקודתית לרחם) עשיתי בדיקות הורמנליות , לא תמיד זה היה בעיתוי הנכון כן שהתוצאות לא אמינות אני מפחדת מהורמונים גם בכדורים (פרוברה) וגם שיהיה משהו קבוע בגוף שלי (המירנה) אני ממש לא יודעת מה לעשות היתה תקופה שהרגשתי כל מיני תופעות של גיל המעבר ( יכול להיות שזה אפילו פסיכוסומטי) גלי חום , הזעה בלילה .. מצד אחד לא בא לי על ההורמונים מצד שני אני מפחדת לא לקבל כמה חודשים רצופים (אמרו לי שאי קבלת מחזור יכול להביא כל מיני גידולים..שרירנים וכו ..) ונמאס לי להיות באי וודאות אם ומתי אני מקבלת ( מיותר לציין שזה משפיע עליי במצבי רוח ועצבים) לאמא שלי הפסיק המחזור יחסית מוקדם בגיל 44 אמרו לי זה גנטי אבל אצלי זה התחיל הרבה קודם אני רוצה ללכת לעוד התייעצות עם רופא , יש למישהי רופא מומלץ בנושא של גיל המעבר כולם אומרים לי שאני צעירה לגיל המעבר אז איך מסבירים את מה שאני עוברת אשמח לשמוע עוד דעות תודה

רוני2309

New member
אשמח לקבל שמות של רופאים העוסקים בגיל המעבר

לא איכפת פרטי או דרך מכבי תודה

למעלה