תושבי כפ"ס הארורים, שתהיו לי בריאים

תושבי כפ"ס הארורים, שתהיו לי בריאים

אני קמה לי בבוקר ושותה כוס קפה, מתיישבת בחדר עבודה ומתחילה לעבוד, למה יום ארוך עוד לפני ואין לי עצבים. תוך כדי עבודה, אני שמה לב לקולות רמים של ילדים ומשפחות העוברים לי ליד החלון, מאוד יום כיפורים סטייל. טוב, התעלמתי, התעלמתי, התעלמתי. אבל זה נמשך! וצעקות! וצחוקים! ודיבורים! וזה לא נגמר! הצצתי מבעד לחלון, וראיתי שיירת אנשים שלא נגמרת, עוברת לי ליד החלון, עוברת, עוברת, עוברת - וזה לא נגמר! התחלתי להתעצבן. אמרתי - כוסאמק, עכשיו שדחפו לנו פה את התחנת רכבת, נהייתה לי תחנת רכבת ליד הבית. בנתיים חבר שלי התעורר ונכנס לחדר עבודה. התנפלתי עליו בחינניות :"מה זה כל האנשים האלו!! מה קורה פה!"! "אה", הוא אמר לי באדישות - "זו צעדת כפר סבא". וואלה יופי. אולי גם שיכנסו אלינו לקפה? אפרופו, אחרי חמש דקות, בת דודה שלי דפקה לי בדלת, יען היא משתתפת בצעדה ובאה להגיד שלום. אז באמת, שלום. תהיו לי בריאים, באמת, כפרה עליכם. בשנה הבאה תשתדלו לצעוד קצת יותר בדממה.

Double U

New member
דברים כאלה לא באים בשקט, מה לעשות

תתחילי להתרגל [:

אם אני לא טועה יש גם מרוץ כפר סבא... אז פעמיים בשנה יהיה רעש,הרבה רעש.

לא בטוח

אחרי הליכלוך שתושבי כפ"ס המהממים השאירו לי בחצר, לא יהיה שום דבר כזה. גם אם אני אצטרך לעצור אותם בגופי.

Double U

New member
את צודקת שזה לא בסדר ללכלך

עם זאת, אפשר להעלות את המודעות העצמית של התושבים בנושא שמירה על ארץ ישראל היפה בכלל וגם בנקודת הזינוק בצעדה.

רוב הליכלוך לא היה באשמתם

העירייה פשוט לא חשבה להציב פחים לאורך המסלול. אפילו שמעתי כמה אנשים מתלוננים על העניין (מבעד לחלון שלי, כמובן)

droriko

New member
כל הכבוד

אני לא הייתי בצעדת כפר סבא וזה לא הכי מעניין אותי אבחל טוב שהעירייה משקיעה בפנאי של תושביה אפילו ב-7 בבוקר

Super Chuly

New member
המממ

אממ חווית את צעדת כפ"ס על בשרך, סימן שגם את כפר סבאית... האם גם את ארורה? ליהי :)

ba r2 0 1 0

New member
את בטוחה שזה למען רווחת התושבים?

נראה לי שעצם קיום הצעדות זה יותר לרווחת התושבים מאשר לא. אולי פשוט אין להם כוח להפיק דבר כזה (זה בכלל לא פשוט)? בכפר-סבא הצעדה (והמירוץ עוד יותר) מאוד מצליחה ובאים תושבים רבים, מכל הגילאים. את המירוץ אפילו משדרים בערוץ הספורט מדיי שנה ובאים אליו מטובי רצי המרתון הישראלים (וגם אורחים מחו"ל). הכל מאוד מושקע, עם הופעות ופעילויות... באמת אין מה להגיד. אני חושב שפעמיים בשנה, במיוחד בימי שישי שלא כולם עובדים, זה לא כזה נורא ואפשר להתגבר. ואפילו אולי אם תסגרי את החלון זה יעזור!

א. זה היה בהומור

ב. לא רוצה לסגור את החלון בבית שלי, לא רוצה שיזרקו לי זבל לחצר או אפילו לפח, ולא רוצה שיסתכלו עלי כאילו אני מיצג כשאני משקה את העציצים.

ba r2 0 1 0

New member
ברוכה השבה../images/Emo70.gif../images/Emo8.gif

גם אני חזרתי מאילת... ביום חמישי...

למעלה